Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam jakiś dobrych słuchawek których będę używał do słuchania muzyki z telefonu HTC One SV oraz czasem podczas korzystania z komputera.

Podobają mi się słuchawki Monster Beats Solo HD, ale jednak cena jest nieadekwatna do jakości dźwięku jaki się z nich wydobywa. Natomiast mają dobre wykonanie pałąka i poduszek.

Zależy mi aby można było do nich podłączyć inny kabel mini-jack np z zamontowanym pilotem do sterowania odtwarzaczem muzyki na telefonie. Chcę, aby były też podobne stylistycznie do Solo HD oraz nie jakieś bardzo drogie.

Za wszystkie propozycję będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauszne do biegania? To zawsze będzie problematyczne. Do ćwiczeń jednak lepiej mieć dokanałówki. A co do wielkości Cresynów to zerknij na zdjęcie z tego postu:
http://forum.mp3store.pl/topic/107626-suchawki-nauszne-na-miasto/?p=972169
Chciałeś coś w stylu Solo, a to są wymiarowo słuchawki prawie identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup denony ah-d7100.

Już nie HP100? :D

Oczywiście że HP-100, ale:

 

Podobają mi się słuchawki Monster Beats Solo HD, ale jednak cena jest nieadekwatna do jakości dźwięku jaki się z nich wydobywa. Natomiast mają dobre wykonanie pałąka i poduszek.

Naturalnym jest, że odpustowa stylizacja Denona powinna przypaść do gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczeniec. Tak biegac dla biegania ? Eeee nie. Dziekuje.

 

Nie tylko dla biegania bracie, dla lepszego jutra:)

Dla lepszego jutra to biegnij pod sejm i ... (tu chyba wiadomo co powinno być) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności