Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

Seriale

deadmau52

Recommended Posts

2 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Co wy macie z tym New Vegas w porównaniu do 3 i 4? Co w tej części jest takigeo lepszego, bo nie wiem? Grałem w te 3 gry, najwięcej w czwórkę, bo chyba 270 godzin mam ugrane, alw nadal nie wiem o co chodzi z tym hype na NV.

Czwórki nie znam. Za to New Vegas nieporównywalnie ciekawszy świat, fabułę i klimat ma niż 3, która w zasadzie nudna była. Trójkę przeszedłem tylko na zasadzie przeklepania głównego wątku, do New Vegas lubię czasem wrócić.

Edited by kubachim
  • Like 1

Amerykański żigolak - ujdzie. Oryginalnego filmu nie oglądałem (albo nie pamiętam). Trochę ten aktor nie daje rady imo w tej roli, ale ogólnie jak na razie ujdzie.

W dniu 15.04.2024 o 18:02, Rafacio napisał(a):

Co wy macie z tym New Vegas w porównaniu do 3 i 4? Co w tej części jest takigeo lepszego, bo nie wiem? Grałem w te 3 gry, najwięcej w czwórkę, bo chyba 270 godzin mam ugrane, alw nadal nie wiem o co chodzi z tym hype na NV.

NV to był ostatni Fallout współtworzony z tymi samymi ludźmi co robili F1 i F2, inne już nie.

7 minut temu, docentore napisał(a):

NV to był ostatni Fallout współtworzony z tymi samymi ludźmi co robili F1 i F2, inne już nie.

Dla mnie one są podobne. Najbardziej lubię czwórkę.

W dniu 12.04.2024 o 16:51, zOrg napisał(a):

jak ktoś jest fanem F1 & 2 to nie serial nie zawiedzie?

Zawiedzie. Serial, to raczej odchyłka ku Fallout 4/ 76/ New Vegas. Z F1/2 to nie ma nic wspólnego. Co nie zmienia faktu, że oglądało się to to wybornie :D

@Palpatine

Szanuję Twoje zdanie ale... "War, war never changes..."

(by Ron Perlman)

:)

I czekam na drugi sezon, bo kapitalnie im to wyszło.

W dniu 13.04.2024 o 18:29, Palpatine napisał(a):

aktorsko mocno nierówno. 

Goggins i Purnell nierówno? 😐 Przecież to, co odwalił Walton w tym serialu to jest kosmos. A Ella też daje radę.

Tylko Moten w roli Maximusa niemiłosiernie mnie wku**ł ;)

• Like 4

Fallout, lekko mnie z kapci wyskoczył ;) 

Fajne, na czasie takie, aktualne, nie to żebym foliową czapkę nosił, ale popatrzeć wystarczy co się dzieje, no wypisz wymaluj ;) 

• Thanks 1

W dniu 19.04.2024 o 22:20, Thomm napisał(a):

Zawiedzie. Serial, to raczej odchyłka ku Fallout 4/ 76/ New Vegas. Z F1/2 to nie ma nic wspólnego. Co nie zmienia faktu, że oglądało się to to wybornie :D

Dawno już w F1 i F2 grałem, ale wg mnie choćby te absurdalnie brutalne sceny to puszczenie oczka właśnie w stronę najstarszych części, gdzie seria z karabinu potrafiła mięsem wysmarować pół mapy ;)

Mi się wydaje, że czerpali z prawie każdej "epoki" po trochu, oczywiście więcej z nowszych części. Gry bardzo lubię, do serialu podszedłem bez emocji i wyszło bardzo pozytywnie.

W dniu 19.04.2024 o 22:20, Thomm napisał(a):

Goggins i Purnell nierówno? 😐 Przecież to, co odwalił Walton w tym serialu to jest kosmos. A Ella też daje radę.

Tylko Moten w roli Maximusa niemiłosiernie mnie wku**ł ;)

Jeżeli rola wkurza, to też jest dobra, bo wzbudza emocje ;)

Taki giermek gamoń bez przeszkolenia, który się dorwał do power armora - pasuje absurdami to świata pełnego takich absurdów ;)

Bardziej mi przeszkadzały niektóre role w Krypcie 33, z drugiej strony takie "mechaniczne" i bezpłciowe społeczeństwo Krypty to też w zasadzie zamierzony efekt Vault-Tec mógł być, więc może od początku był taki zamysł.

No nic, trzeba czekać na nowy sezon i szukać więcej smaczków.

Ostatnio widziałem jakieś małe Q&A z aktorami. Pani grający Lucy wykazała sie niezłą wiedzą o uniwersum Fallouta, chyba gierczyła za młodu :D

• Like 2

W dniu 2.05.2024 o 07:03, Palpatine napisał(a):

Sugar - Apple TV - 7/10. Colin Farrel w szczytowej formie jako detektyw w stylu Max Payne.

Poczekaj na Farrella w "Pingwinie". Taki serial, który za jakiś czas wyjdzie. Spin-off ostatniego "Batmana" ;) 

• 2 weeks later...

Tak, "dozowałem" to sobie i wczoraj to skończyłem. Podnoszę.

9,5/10. "8" i "9" ep. miazga.

IMHO najlepszy serial tego roku.

• Like 1

Arcane... Wsiąkłem i poszło jednym ciągiem :) piękne, dobre, polecam nawet jak ktoś, tak jak ja, nie zna League of Legends.

9 godzin temu, bru_nnerius napisał(a):

Arcane... Wsiąkłem i poszło jednym ciągiem :) piękne, dobre, polecam nawet jak ktoś, tak jak ja, nie zna League of Legends.

Czekam na sezon 2. Nie znałem Lola, a jednak wciągnął serial. 

• Like 1

Peryferia S02 - o pierwsze odcinki były spoko tak ostatnie trzy to już jazda po równi pochyłej, najgorszy ostatni odcinek w którym nic się nie wyjaśniło. Chyba najgorszy odcinek ostatniego sezonu jeśli chodzi o seriale jakie ostatnio oglądałem. Taki bardzo ubogi krewny Dark.

Edited by vonBaron
  • Like 1

W dniu 18.05.2024 o 20:13, vonBaron napisał(a):

Peryferia S02 - o pierwsze odcinki były spoko tak ostatnie trzy to już jazda po równi pochyłej, najgorszy ostatni odcinek w którym nic się nie wyjaśniło. Chyba najgorszy odcinek ostatniego sezonu jeśli chodzi o seriale jakie ostatnio oglądałem. Taki bardzo ubogi krewny Dark.

Właśnie miałem siadać do S2.

• 3 weeks later...

"Krucjata - Prawo Serii" Netflix 

Lata dziewięćdziesiąte dzwoniły i upominają się o tytuł. Serio, kto to wymyślił? Patryk Vega? 

Enyuej, serial to dobre 7.5/10 jak ktoś lubi kryminały. Fajnie się ogląda, twisty tak częste jak premiery doków KZ. 

Polecam. 

"Prosta Sprawa" Canal+
Świetnie się ogląda. Mocne 9/10.

"proszę o 10 minut, tylko 10 minut..." genialny Damiecki. Adamczyk też świetny.