Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

:)

Parks&Recreation jest w miarę nowe, a też daje radę. Fakt, że czerpie z The Office pełnymi garściami.

 

Polecam przebić się przez pierwszy sezon bo skrzydła rozwija dopiero w drugim.

Edytowane przez zdzichon
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2021 o 09:10, Jad szopa napisał:

Ja oglądam Różowe Lata 70` bo mnie nadal bawi ten serial :) 

Czekaj to ta seria o Kevinie ? To nie było Cudowne lata? Ciekawe czy z lektorem online można gdzieś pobrać z lektorem?

https://www.youtube.com/channel/UCSUZuMJ4IWVFjbOlycq2tRA/videos

Seria Stolic jak się wyglądały w latach 1920-2021 Ciekawe historycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Blindspot. Jedyny serial który obejrzałem dwa razy. Przy drugim podejściu rzuca nowe światło na pewne sprawy. Najlepszy serial jaki widziałem. Lepszy np. od Gry o Tron. Trzyma w napięciu. Bardzo ciekawy już od pierwszego odcinka. Oczywiście są pewne naleciałości amerykańskich produkcji, ale trudno byłoby nagrać go lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Dr house był całkiem niezły, dość mocno medyczny. The good doctor jest nieco luźniejszy, bardziej strawny dla przeciętnego odbiorcy. Tak czy siak polecam obydwa :)

 

House MD był bardzo dobry, chociaż na wskroś przewidywalny. Około 37-38 minuty każdego odcinka Greg doznawał "olśnienia" wyjaśniającego zagadkę medyczną z którą się mierzył ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Polecam Łasucha na Netflix. Bardzo udana ekranizacja świetnego komiksu Jeffa Lemire'a, dużo bardziej cukierkowa i mniej brutalna od oryginału, ale wciąż świetna i świeża. 
No właśnie to cukierkowatość jak na razie mnie odstręcza od próby podejścia do tego serialu. Gdzieś w radiu słyszałem wywiad z twórcami i mnie nie przekonali. Ale pewnie i tak spróbuję.

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vonBaron napisał:

Ślepnąc od świateł - chyba najlepszy polski serial, kapitalnie zagrany (oprócz głównego bohatera) niezła fabuła, 7,5/10.

Chociaż książka lepsza, ale tak to jest jak się najpierw czyta, a potem ogląda ;) Ale ogólnie naprawdę niezły.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zacząłem oglądać The Sinner (2017). Pierwszy sezon tego kryminalistycznego serialu mam już za sobą. Całkiem ciekawe. Nie byłem w stanie przewidzieć niemal nic co się wydarzyło. Życiowe i dla osób o mocniejszych nerwach, ale bez przesady. Są też 'przytulanki' (nie tylko z facetami), więc szersze grono znajdzie coś dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2021 o 21:23, Najner napisał:

Stare seriale komediowe były zdecydowanie lepsze, niż te dzisiejsze. Taki The Office wymiata do dzisiaj. 

Może to jest powód, dla którego nie powstają już dobre seriale komediowe - zamordyzm. Wszyscy są nagle biednymi płatkami śniegu, których urazić może satyra. Tfu.

 

 

SmartSelect_20210828-161350_Signal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze z założenia, że jeśli Ci to przeszkadza to tego nie oglądaj.A co jest w modzie to kwesta indywidualnego podejścia.Kiedyś w modzie były fryzyury na grzybka, nikt sie nie czepiał.Teraz w modzie jest orientacja i doczepianie jej do wszystkiego do czego sie da.Nie chcesz, nie oglądaj.Nie czytaj na ten temat.Nikt Ci przecież nie właduje sie do chaty z tęczową flagą na siłe.

Edytowane przez deftones9
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności