Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zaleglosci to ja nadrabiam ogladajac kompanie braci Wykonanie swietne, ciezko uwierzyc ze to serial i w dodatku z przed 15 lat. Solidne kino wojenne. Ogladam pierwszy raz wiec brak sentymentu.

Panowie dziś premiera 4 sezonu The Expanse

Eeee? Lśnienie, Shawshank redemption, Zielona Mila, Mgła, Misery, Carrie, Dzieci Kukurydzy, Running Man, Dolores Claiborne, Stand by Me. Najgorszy z nich to solidny film, najlepszy arcydzieło kina. Co

Posted Images

Tylko dwa pierwsze sezony ujdą. Szkoda, że twórcy zrobili skok na kasę i wyprodukowali dwa następne.

Dla mnie w zasadzie tylko początek był interesujący, im dalej tym niestety gorzej. Pierwszy sezon w zasadzie jeszcze ok, ale później przestałem oglądać.

Ukończyłem The Boys ! Rzeźnik i Starlight rządzą :). Tylko powinno wrócić imię Ojczyznosław... :). 

Edited by Lord Rayden
  • Like 1
W dniu 12.10.2020 o 23:54, jacmiszcz92 napisał:

Ostatnio zacząłem oglądać serial Nikita :) Pierwszy sezon już mam za sobą. Zdecydowanie jeden z najlepszych jakie widziałem, zaraz obok gry o tron

Ale ten z Petą Wilson w roli Nikity, który oglądało się za dzieciaka na Polsacie w drugiej połowie lat 90-tych?

Skończyłem Dom z Papieru S01, niby spoko serial ale irytuje mnie postać Profesora, jest tak przerysowany że wręcz komiksowy, dodatkowo liczne wątki romansowe też jakoś tak średnio odbieram, jeżyk hiszpański też mi nie leży.

Podoba mi się dobra gra aktorska i akcje w mennicy.

W dniu 13.10.2020 o 11:25, Lord Rayden napisał:

Ukończyłem The Boys ! Rzeźnik i Starlight rządzą :). Tylko powinno wrócić imię Ojczyznosław... :). 

Ojczyznosław to największa menda jaka się pojawiła w serialach lat ostatnich, na przestrzeni... lat ostatnich ;)

I jest genialny w swoim skur***stwie :D

Si Lordzie, Butcher, Starlight trzymają ten serial. I Francuz of korz 😎

Edited by Thomm

Star Trek Enterprise Discovery: czyli transwestyci, homoseksualiści, miałki scenariusz, idiotyzmy - tego się oglądać nie da. A, i jedna Azjatka, która jest szybsza od lasera i wszystkim dokopie. Bzdury, omijać szerokim łukiem. 

Edited by Wisting
  • Like 1
  • Sad 1
29 minut temu, Wisting napisał:

Star Trek Enterprise: czyli transwestyci, homoseksualiści, miałki scenariusz, idiotyzmy - tego się oglądać nie da. A, i jedna Azjatka, która jest szybsza od lasera i wszystkim dokopie. Bzdury, omijać szerokim łukiem.

Dobrze wiec zrobiłem, że nawet do tego nie podchodziłem. Tego się właśnie obawiałem.

34 minuty temu, Wisting napisał:

Star Trek Enterprise: czyli transwestyci, homoseksualiści, miałki scenariusz, idiotyzmy - tego się oglądać nie da. A, i jedna Azjatka, która jest szybsza od lasera i wszystkim dokopie. Bzdury, omijać szerokim łukiem.

E, drugi odcinek był lepszy niż pierwszy. A Michelle Yeoh właśnie nadaje serialowi smaku. Poza tym to nie Enterprise tylko Discovery. 

Ogladając ST zgadzamy się z góry na pewne nonsensy (nikt w kokpicie nie jest przypięty pasami do fotela i przy byle podskoku załoga spada z krzeseł). Ale faktycznie promocja homoseksualizmu jest nachalna. No ale to netflix, oni wszystko teraz docukrzają LGBT.

• Like 2

Skończyłem "Alienistę" - sezon 2. Generalnie główny nurt pozostał, ale zdecydowanie wybija się postać kobiety... Solidna rozrywka, ale już nie tak trzymający w napięciu jak sezon 1. Czuć "zgniliznę" nowego świata 🆗 Generalnie udało im się zamknąć w całość zaczęty wątek bez dłużyzn i przesadnie wydumanych zabiegów, które maja w zasadzie wypełnić minuty zamawianego materiału. Czekam na sezon 3, oby był lepszy :win: 

Finał "Krainy LoverCrafta", po prostu mnie rozczarował, po pierwszych odcinkach miałem zdecydowanie większe oczekiwania...

Podobnie z "Wychowanie przez wilki". tutaj przynajmniej jest potencjał na lepsze "kino".

Deutschland 89 - ze względu na zajomość języka lubię niemieckie seriale, a ten jest ciekawy. Eh czasy walkmanów, bez pejsbuka i innych durnot :)

• Like 1

Właśnie próbuję męczyć Ratched ale chyba nie dam rady. Nudne, bez pomsyłu. Generalnie bardzo słabo. Wcześniej odbiłem się od kontynuacji Nawiedzonego domu na wzgórzu. Jedynka była świetna, dwójkę zakończyłem po 4 odcinkach.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

[mention=12500]gentillo[/mention] Rozumiem, że chodziło ci o The Haunting of Bly Manor? Opinie wydają się ok
Tak, dokładnie. Ja nie dałem rady. Tak mnie strasznie zmęczyły pierwsze odcinki, że nie byłem się w stanie zmusić do włączenia kolejnych.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka