Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tyż się wypowiem z miarę świeżych dla mnie seriali.

 

Gra o Tron - pierwszy sezon oglądałem (nie wiedząć że to na podstawie książek....) i mnie tak porwało że czekając na drugi przeczytałem wszystkie książki i no właśnie..... Po przeczytaniu książek serial wydaje się mierny. Ledwo zmęczyłem drugi sezon, a trzeciego nawet nie zaczynałem.

 

Suits - świetne dwa sezony, trzeci jakiś taki bez polotu nie trzymający się kupy do końca

 

Dexter - co za sssssłaby sezon i jeszcze gorsze zakończenie :(

 

Sons of Anarchy - wypasss, zaczął się kolejny sezon. Milajkit

 

Deadwood - oglądnąłem 3 odcinki i takie sobie. Słabsza wersja Boardwalk Empire.

 

Boardwalk Empire - świetny serial, może czasami nieco powoli toczy się fabuła ale ogólnie naprawde dobre

 

Mad Men - to jest istne cudo. Jest to chyba najlepiej napisany serial jaki dane mi było oglądać

 

Walking Dead - Dobry 1 sezon który dawał nadzieje na dobrą kontynuację. Drugi sezon taki se, oglądnałem początek 3 sezonu i całość dla mnie poszła zdecydowanie w złym kierunku. Nie oglądam dalej.

 

Breaking Bad - oglądnąłem 2 pierwsze odcinki 1 sezonu i obawiam się że jestem chyba jedyną osobą na świecie której się ten serial nie podoba patrząc na opinie w necie ;)

 

How i met your mother - niech już kończą ten serial bo słabizna już im wychodzi niestety...

 

Big Bang Theory - nowy sezon nadal trzyma wysoki poziom :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem Breaking Bad i daje mu zasłużone 10/10. Chociaż pierwszy sezon jest jakby wprowadzeniem, więc może nieco nudzić niektórych 'nerwowych', to poźniejsze odcinki są coraz bardziej wciągające. Osobiście ostatnie odcinki oglądałem w takim napieciu, że aż się spociłem :D

 

Świetna gra, montaż, historie.. no i jest strasznie wciągający. Kiedyś oglądałem prawie cały dzień, bo nie mogłem sie oderwać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności