Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje są, troszke wolnego czasu, w związku z tym wziąłem się jak co roku za oglądanie seriali amerykańskich. Właśnie mi się kończy Chuck, co wybrać dalej?
Oglądałem już Breaking Bad, Weeds, Prison break oraz californication. Wszystkie bardzo mi się podobały, takie coś właśnie lubie- sensacja z nutką komedii lub na odwrót.
Nie mam pojęcia co wybrać dalej by nie żałować, może coś polecicie?


Z góry mówie, brałem się za gre o tron, the river, house oraz lostów. Średnio mi podchodziły

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Killing. Poza Twin Peaks nie widziałem dotychczas nic lepszego. Nic co by mnie tak wciągnęło. Ponad rok czekałem na Season III i w końcu jest!

Niesamowity, mroczny, przygnębiający klimat. Aż smutno i szaro się robi podczas seansu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suits całkiem niezłe, aczkolwiek bez rewelacji. To samo Shameless.

 

Z lżejszych polecam:

Weeds - dobrze się ogląda w pewnym stanie :)

IT Crowd jeśli lubisz geekowe klimaty i angielski humor

Big Bang Theory - całkiem śmieszne.

 

A z moich ulubionych:

 

Boardwalk Empire - gangsterski, lata 20, czasy prohibicji.

Mad Men - ciekawy serial o agencji reklamowej, dużo prawdziwych odwołań, skupiający się raczej na bohaterach niż akcji.

Luther - miniserial kriminalny, świetny.

Gra o Tron - wiadomo.

 

Oprócz tego całkiem niezły był Homeland.

 

Do The Killing podchodziłem ale odtwórczyni głównej roli mnie odrzuca. Trzeba będzie spróbować znowu.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ogląda Suits - i szczerze poleca, sam oglądałem z nią odcinek to wygląda na przyzwoity serial o prawnikach, w amerykańskim stylu - i z humorem, czyli spełniając twoje kryteria. Sam miałem się za niego zabrać ale od jakiegoś czasu nie ciągnie mnie aż tak do seriali jak i filmów także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również z polskich polecam Pitbulla, niesamowity klimat żadnych fajerwerków i sztuczności znanych z filmów sensacyjnych. Polecam go wszystkim co uważają, że Dorociński to sztuczny aktor i porównują go do Małaszyńskiego, jak również tym co chcieliby zobaczyć inne wcielenie Ferdka Kiepskiego. Jeżeli chodzi o zagraniczne to stare Lost, Breaking Bad i The Walking Dead. Obydwu nie mogę doczekać się kontynuacji, zakończenie Breaking Bad było kozackie :D Tak jak nie należy oceniać książki po okładce tak samo nie należy oceniać Walking Dead po opisie. Ja początkowo myślałem, że to będzie serial w stylu Resident Evil, nafaszerowany strzelaninami i głupimi tekstami. Zombie to jakby tło tego co się dzieje, klimat muzyka gra aktorska na świetnym poziomie. Dla mnie największą zaletą tego serialu jest to, że jest to DRAMAT, świetnie buduje napięcie i nawet gdy przez dłuższy czas nic się nie dzieje to w końcu trafia się taki przygnębiający "gwóźdź", że pamięta się go przez długi czas. Przykładów nie chce podawać, bo nie chce spojlować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter- wszystkie sezony trzymają poziom

:)

3 z 8 raczej cięzko zakwalifikować jako wszystkie

e tam mi się wszystkie podobały (nie oglądąłem jeszcze najnowszego), za to losta i heroes już nie dałem rady oglądać po 2 sezonie

chociaż dla mnie najlepszy serial to 24, ale jak się oglądnęło parę sezonów to zachowanie głównego bohatera stało się lekko przewidywalne:)

Edytowane przez robertos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności