Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Mad Man to świetny serial. Pięknie pokazuje jak wyglądał świat 50-60 lat temu. Jedyne zastrzeżenie mam do aktorki, która odgrywa główną rolę. Gra jednej miny "srającego kota". Zresztą w Pamiętnikach podręcznej wypadła tak samo xd

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2023 o 21:56, Dirian napisał(a):

Kupili mnie Szycem i Smalltown Boy w tle ;)

Scenariusz od Żulczyka? Czekam z niecierpliwością. Szkoda, że Showtime.

 

A ja odświeżam stare, polskie seriale na vod.tvp.pl. Przez przeglądarkę na FF działa mi bez reklam.

Obleciałem Ekstradycję, Glinę, Pitbulla, Sforę i Oficera.

Zabieram się za Pogranicze w Ogniu bo nigdy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2023 o 21:27, Palpatine napisał(a):

Pierwszy odcinek świetny, reszta tylko przeciętna. Choć jak na standardy N. i tak jest lepiej niż 90% chłamu który produkują.

 

 

True, true...

 

Skończyłem ten 6-ty sezon. O ile 5-ty był przeciętny, to ostatni jest po prostu słaby. Fakt niepodważalny Lordzie, że pierwszy ep. tego sezonu był najlepszy (w sumie jako autoparodia Netflixa + kapitalna Hayek.). Reszta odcinków... to już nie jest "Black mirror". To jest horror? Komedia? "Mazey day" nawet nie skomentuje, bo to jest tragedia i kpina z widza w czystej postaci. I nawet dość wysoko oceniany "Beyond the sea" dupy nie urywa. Klimat "BM" czuć jeszcze w "Loch Henry" (cóż, angielski odcinek), ale jak sobie przypomnę "Krokodyla", "San Junipero", "White Christmas", Shut up and dance", "Hang the DJ" (a pewnie jeszcze kilka perełek by się znalazło), to...

 

...teraz to już tragedia. I na pewno nie jest to już "Black mirror". Nie dla fanów.

 

 

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Silos" na Apple TV. Bardzo dobry. Niby temat oklepany, niby nic zaskakującego, wszystko już było, ale wciąga, ogląda się w napięciu i czeka niecierpliwie na nowe odcinki. Jak to u Apple doskonale zrealizowany i zagrany, scenografia wprost genialna. Oryginalny sposób promocji, pierwszy odcinek w całości na Twiterze :) 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Pany,

 

Top Boy, Bosch, Babylon Berlin czy na przystawkę najpierw Mare of Easttown ?

Mare of Easttown ;)

Potem Babylon Berlin

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namyślając sie zbyt długo włączyłem Mare of Easttown (jestem po drugim odcinku). Zdecydowanie moje klimaty. Ciekawe postacie, znakomite aktorstwo, fenomenalna Kate Winslet, ślamazarnie, ale bardzo ciekawie rozwijająca sie fabuła, no zapowiada się wyśmienicie :)

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Silos miłe zaskoczenie. Fajna propozycja, szczególnie dla fanów Fallout czy postapo.

Też się wkręciłem choć niektóre odcinki nudne. Mi bardziej przypomina klimatem Bioschock. 

7 godzin temu, The Grand Wazoo napisał(a):

"Silos" na Apple TV. Bardzo dobry. Niby temat oklepany, niby nic zaskakującego, wszystko już było, ale wciąga, ogląda się w napięciu i czeka niecierpliwie na nowe odcinki. Jak to u Apple doskonale zrealizowany i zagrany, scenografia wprost genialna. Oryginalny sposób promocji, pierwszy odcinek w całości na Twiterze :) 

 

 

Czytałem komenty że jak w takim tempie będzie się fabuła posuwała to serial będziesz miał 500 odcinków.  

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Palpatine napisał(a):

 miłe zaskoczenie. Fajna propozycja, szczególnie dla fanów Fallout czy postapo.

Czyli coś dla mnie. Szczególnie, że Rebecca w tle. Jak już się poskładam życiowo (że tak to ujmę) to się za to zabiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2023 o 21:09, tommir napisał(a):

Mare of Easttown ;)

Potem Babylon Berlin

Skończyłem Mare of Easttown. Bardzo dobra produkcja - przyjemnie spędziłem czas. Znakomita gra aktorska, przede wszystkim Kate Winslet👍

 

Teraz Babylon Berlin, skoro polecasz... :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności