Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jacekin napisał:

Gdzie to można obejrzeć?

Obecnie hm trzeba szukać ;) a od 28 września ma być na Disney + (jak mi powiedziano w komentarzach portalu NaEkranie.

https://naekranie.pl/seriale/the-old-man#comment-5931077824

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Stranger Things s4 - zmarnowany potencjał, fabuła w zasadzie nie istnieje. Gra aktorska, scenografia, realizacja i muzyka to trochę za mało. 5/10. Szkoda bo poprzednie sezony trzymały poziom, ale finał to rozczarowanie.

 

 

Sadie Sink trzyma serial. jako jedyna z tych "młodych" potrafi grać.  Przeciągnięte odcinki, a już finał (ponad 2h) to poracha. Natomiast bardzo mi się spodobało "Master of Puppets" Mety ;), tudzież "Running up...."  Kate. I za to ma ten sezon u mnie 7/10. I tylko za to, bo całościowo... 4/10. Połowę obsady bym z niego wywalił i zbędnych wątków.   

 

 

 

Czy tylko mnie zacznyna aż tak wkur***ć Eleven? Millie Bobby? Jej gra? Jej rola i to jak gra?

 

"The Boys" season 3.

 

Kate...

 

 

Minimalnie słabsze od 1,2. Trochę za bardzo przegadane, ale to ciągle.. "The Boys". 

 

Brutalne, niesmaczne, wulgarne, dosadne... Cóż, "Chłopcy" ;)    To jedyny z tych seriali, których każdy sezon oglądam w jeden dzień, bo tak było też dzisiaj. Dwa odcinki rano, sześć po południu.  Warto było.

 

8,5/10 Flaki na ekranie, "counts" co drugie słowo :D Rozpieprzamy supków! ;)

 

Homelander.  Ktoś tak... odpychający, zły, ktoś. komu się śmierci od razu życzy....

 

 

Tak, ale... William "Billy" Butcher jest kapitalny. Po trzecim sezonie Meave też, ale...

 

 

... Anthony Starr. Zagrać aż tak i takiego skur... Aż tak.

 

 

 

Chapeau bas! Panie Starr.

 

Anthony Starr, you're fucking star! ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Thomm napisał:

Chapeau bas! Panie Starr.

 

Anthony Starr, you're fucking star! ;)

 

Już w Banshee świetni grał dobrych kilka lat temu, ale tu to rola życia. Ta odrażającej postaci dawno nie widziałem ;)

 

 

A ja dalej nadrabiam Amazon Video. Tym razem skusiłem się na Jacka Ryana i mogę polecić dla fanów podobnych klientów. Choć momentami główny bohater nieco irytuje, to ogląda się bardzo dobrze. Zaraz biorę się za sezon 2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2022 o 14:48, vonBaron napisał:

The Terror - dzięki za polecenie mimo że statki i XIX wiek to raczej nie moje rejony ale klimat i atmosfera jest tak gęsta że można ją kroić nożem. 8/10

Jeżeli podobał Ci się The Terror (mi też) to proponuję "Na wodach północy". Jak dla mnie wspaniała rola Colina Farrella. Nie wierzyłem, że to on. 

A serial (wg mnie) klimatycznie podobny do The Terror. Polecam.

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2022 o 13:48, vonBaron napisał:

The Terror - dzięki za polecenie mimo że statki i XIX wiek to raczej nie moje rejony ale klimat i atmosfera jest tak gęsta że można ją kroić nożem. 8/10

 

Zdaje się będę startował z tym serialem dziś wieczorem. Opis i komentarze mnie zachęciły 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam "Carnivale" sezon 1 a teraz 2 na HBO Max.

Chciałem "odpocząć" od kryminałów, filmów akcji, thrillerów itp.

Nie będę opisywał fabuły.

Pierwsze odcinki du..y nie urywają ale serial wciąga. Teraz mnie intryguje.

Największe wrażenie robią na mnie stroje bohaterów i ich rzeczywiste odwzorowanie odnoszące się do lat 30-tych w Stanach Zjednoczonych. Realność "brudu" na strojach i twarzach bohaterów wręcz dociera spoza ekranu. jest to serial niejako drogi w sensie bohaterowie są w trasie. Przemierzają zachodnie stany USA.

To takie moje przemyślenia...

Ze swej strony polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Palpatine napisał:

Mi się bardziej podoba niż 5-6-7-8 tez Gry o Tron ;)

 Ósmy, "non martinowy" sezon "GoT" to już była tragedia. Tak, gdzieś na półmetku tego serialu zaczął się  już zjazd w dół :(

 

I fakt, te pierwsze dwa odcinki "Rodu..." to takie "GoT" na sterydach ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

The Boys. Podchodziłem jak pies do jeża bo myślałem że to kolejny "marvel" czego już unikam a tutaj niespodzienka bo to w zasadzie anty-marvel. Kończe drugi sezon i musze powiedzieć że zaskakująco dobry serial. Brutalny, ze scenami których nie da sie już odzobaczyć ale jednocześnie komediowo śmieszny. Polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

The Boys. Podchodziłem jak pies do jeża bo myślałem że to kolejny "marvel" czego już unikam a tutaj niespodzienka bo to w zasadzie anty-marvel. Kończe drugi sezon i musze powiedzieć że zaskakująco dobry serial. Brutalny, ze scenami których nie da sie już odzobaczyć ale jednocześnie komediowo śmieszny. Polecam.

A będzie jeszcze gorzej z odzobaczeniem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności