Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, MichalZZZ napisał:

@docentore

 

Pozycje obowiązkowe :

 

-Kalifat.

-Fauda 

 

Oba świetne. 

 

Natomiast wciąż jeszcze nie widziałem Homeland. Skończę Yellowstone i się za to zabiorę. 

 

Jeszcze nie tak dawno temu skończyłem Tabu z Hardym. Warto się zainteresować. Mnie się bardzo podobał. Wątki polityczne i szpiegowskie jak najbardziej są obecne, tylko nieco inne czasy ;)

 


Dzięki. Kalifat i Fauda wpisane na listę. Homeland jest pozycją obowiązkową.
Taboo widziałem, pożarłem jak tylko wyszedł, czekam na sezon2, bo ma wyjść jakoś w tym roku.

17 godzin temu, unic0rn napisał:

Star Trek: Strange New Worlds

 

https://www.imdb.com/title/tt12327578/

 

Polecam, pierwszy dobry Star Trek od dawna.

Dzięki, nawet nie wiedziałem, że wychodzi inny ST. Po Pickardzie i Discovery mam duży niesmak, ale widzę, że ten jest dobrze oceniany. Cyk - na listę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od Faudy 👍

13 minut temu, docentore napisał:

Homeland jest pozycją obowiązkową.
 

Zawsze jak kończę jakiś serial, to planuje zacząć Homeland, ale ostatecznie wybieram cos odrobinę krótszego :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, docentore napisał:


Dzięki. Kalifat i Fauda wpisane na listę. Homeland jest pozycją obowiązkową.
Taboo widziałem, pożarłem jak tylko wyszedł, czekam na sezon2, bo ma wyjść jakoś w tym roku.

Dzięki, nawet nie wiedziałem, że wychodzi inny ST. Po Pickardzie i Discovery mam duży niesmak, ale widzę, że ten jest dobrze oceniany. Cyk - na listę.

Serio? Myślałem że Taboo umarł po pierwszym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MichalZZZ napisał:

Zawsze jak kończę jakiś serial, to planuje zacząć Homeland, ale ostatecznie wybieram cos odrobinę krótszego :)

mam tak samo z Peaky Blinders. Ile razy mam sie za to zabrac ale jak pomysle ze to 6 sezonow to wybieram cos krotszego.

Aktualnie mam faze na brytyjskie kryminaly. Po kapitalnych Line of duty, Happy valley jestem na 3 sezonie Unforgotten i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na kilkadziesiąt seriali, które obejrzałem, Peaky Blinders jest w ścisłej czołówce moich ulubionych seriali. Jakbym napisał, że to moja ulubiona produkcja, to bym wcale nie skłamał :)

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vonBaron napisał:

Serio? Myślałem że Taboo umarł po pierwszym sezonie. 

Trochę się przeliczyłem, bo myślałem, że już jest w post produkcji, a tu zonk, bo nawet nie nakręcony 🤦‍♂️
Podobno opóżnienia wynikają z zajętości Toma. Ale będzie, musimy być cierpliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, docentore napisał:

Dzięki, nawet nie wiedziałem, że wychodzi inny ST. Po Pickardzie i Discovery mam duży niesmak, ale widzę, że ten jest dobrze oceniany. Cyk - na listę.

Jest jeszcze The Orville - nieco humorystyczny, choć momentami zaskakująco poważny wariant Star Treka by McFarlane, który jak wyszedł został oceniony jako lepszy Star Trek niż faktyczne Star Treki. Jakiś czas temu wyszły 2 sezony, teraz zaczął się trzeci. Warte obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, unic0rn napisał:

Jest jeszcze The Orville - nieco humorystyczny, choć momentami zaskakująco poważny wariant Star Treka by McFarlane, który jak wyszedł został oceniony jako lepszy Star Trek niż faktyczne Star Treki. Jakiś czas temu wyszły 2 sezony, teraz zaczął się trzeci. Warte obejrzenia.

Jestem w trakcie oglądania drugiego sezonu. Prawda to jest, że parodia wyszła wierniejsza oryginałowi niż kolejne odgrzewania oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał:

Jestem w trakcie oglądania drugiego sezonu. Prawda to jest, że parodia wyszła wierniejsza oryginałowi niż kolejne odgrzewania oryginału.

Ano, jest bardzo dobry.

 

Ale Strange New Worlds jest o wiele lepszy 🙂 Zupełnie nowa jakość której w Star Trekach nie było od dekad.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem swój NAS i natrafiłem na 2 takie perełki, których nie widziałem tutaj.

Fortitude
Mr. Mercedes.

 

Zna ktoś? Polecam oba. Pierwszy to thriller sci-fi dziejący się gdzieś na północy, trochę klimat jak z the Thing. Drugi to thriller, taki z mordercą itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszy sezon Fortitude dawno temu - super serial, nieco dziwny ale nie będę spoilerował :D

Zdecydowanie warto! Klimat super. Potem obejrzałem The Terror i to podobne klimaty przynajmniej jeśli chodzi o... klimat. 

 

Tak w ogóle polecam Ozark -> jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. A obejrzałem tego sporo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Undertaker napisał:

Oglądałem pierwszy sezon Fortitude dawno temu - super serial, nieco dziwny ale nie będę spoilerował :D

Zdecydowanie warto! Klimat super. Potem obejrzałem The Terror i to podobne klimaty przynajmniej jeśli chodzi o... klimat. 

 

Tak w ogóle polecam Ozark -> jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. A obejrzałem tego sporo :D

Ozark jest mega.

Fortitude jest na 3cim sezonie, łyknąłem 2 pierwsze i drugi trzyma poziom.
Co do klimatów - muszę ogarnąć The Terror, uwielbiam takie klimaty podbiegunowe gdzie brakuje paliwa do miotaczy ognia 😜
 



Z podobnych widokowo rzeczy, ale na wesoło polecam Resident Alien

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Nic nie czytałem, nie oglądałem Trailerów, aby mieć niespodziankę i słusznie postąpiłem.

 

 

 Początek słaby, generalnie szału nie ma, ale Darth Vader... bestia! W końcu pokazali tak jak na to zasługuje. 

 

 

Chyba najlepszy z tych trzech

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Grand Wazoo napisał:

Dla mnie bomba. Nic nie czytałem, nie oglądałem Trailerów, aby mieć niespodziankę i słusznie postąpiłem.

 

 

 Początek słaby, generalnie szału nie ma, ale Darth Vader... bestia! W końcu pokazali tak jak na to zasługuje. 

 

 

Chyba najlepszy z tych trzech

 

 

Całkiem fajne seriale dla fanów GW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Dla mnie bomba. Nic nie czytałem, nie oglądałem Trailerów, aby mieć niespodziankę i słusznie postąpiłem.

 

 

 Początek słaby, generalnie szału nie ma, ale Darth Vader... bestia! W końcu pokazali tak jak na to zasługuje. 

 

 

Chyba najlepszy z tych trzech

 

 

 

Dla mnie Mandalorian był najlepszy, super się oglądało - fajny humor, świetnie zagrane postacie. Księga Bobby słabsza, ale całkiem całkiem. Obi-Wann za to flaki z olejem, kiepsko zrealizowane sceny walki, aktorstwo też słabe. Zawiodłem się, a że Vader mnie niespecjalnie podnieca, to nic go nie ratuje :(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney i Gwiezdne Wojny. No, jak już się Myszka Miki weźmie za SW czy to filmowo, czy serialowo to poracha 😐

 

"Obi Wan Kenobi".

 

I dałbym temu serialowi jakieś 4/10 (niespójności fabularne), Lei'a nie pamiętająca Bena w Starej Trylogii po takiej "akcji" w tym serialu, etc.

 

 

...ale

 

[spoiler] 

[/spoiler]

...ale

To tak. żeby znowu nikt mnie nie "rypał", że spoileruję.

 

Za tą jedyną scenę +3. Bo to było epickie. Jasna i Ciemna Strona. Mistrz, Uczeń, nawet po latach. Anakin, Ben.

 

 

Serial może i do dupy, ale ta ostatnia walka Dartha z Benem... Miodzio.

 

 

May The Force Be With Us!

 

:)

Edytowane przez Thomm
No reason.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności