Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Mindhunter świetny, potwierdzam. Niestety kontynuacji nie będzie.

 

A ja skonczyłem wczoraj Taboo z Hardym. Zanim zacząłem ogladać gdzieś mi mignęły opinie, że gdyby nie Hardy, to serial byłby słaby. Tom rzeczywiście robi robotę, bo to fenomenalny aktor, którego uwielbiam, ale również sam serial bardzo mi się podobał. Świetnie nakręcony, kapitalne zdjęcia, genialny klimat, bardzo dobre aktorstwo, fajne i ciekawe role... Nudy nie było. Polecam. Mocne 8 na 10.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Palpatine napisał:

Gdzieś czytałem, że to najdroższy serial Netflixa w przeliczeniu na jeden odcinek. Fincher doprowadzał każdą scenę do absolutnej perfekcji. Serial już o statusie kultowym, mimo młodego wieku.

No i widać tą perfekcję, i widać też jest on spod ręki Finchera. Jakość idzie z ceną w tym wypadku, i jest to na pewno pierwsza piątka seriali made by Netflix. Kto lubi filmy Finchera ten wie o chodzi. 

Jedyne, do czego można się przyczepić, to to że 2-gi sezon bardziej skupiał się na rozterkach bohaterów niż rozmowami z psychopatami. W pierwszym sezonie to na prawdę było doprowadzone do perfekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Peacemaker" na HBO max.

Jak ktoś lubi klimaty superbohaterskie i lekko prześmiewcze. DC z przymrużeniem oka, jak "Suicide Squad" (ten nowy, starszy jest słaby).

https://www.imdb.com/title/tt13146488/

 

 

A to dziś zacząłem przypominać, nie jestem pewien czy jest znane w PL.

"The inbetweeners"

https://www.imdb.com/title/tt1220617/

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Slow Horses" na AppleTV+ - polecam, świetna rola Gary'ego Oldmana.
https://www.imdb.com/title/tt5875444/
Gra świetna zgadzam sie. Serial zaś średnio przypadł mi do gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outer Range - początek serialu bardzo dobry ale im dalej tym gorzej, końcówka już w ogóle porażka. Tak naprawdę serial o niczym bo nic się nie wyjaśnia. 5/10 głównie za Brolina.

 

Moon Knight - tutaj odwrotnie, początek dość nudny ale dobrze się rozkręca. Chętnie obejrzę drugi sezon. 7/10.

 

Peacemaker - dobrze się oglądało, nawet John "China" dał radę ale już pod koniec zacząłem mieć przesyt tego wulgarnego humoru. 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, vonBaron napisał:

Nawet nie wiedziałem że za miesiąc będzie 4 sezon Westworld :D

Ale serio nie pamiętam już praktycznie nic z 3 sezonu.

To chyba nawet dobrze...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak sobie radzicie jak nie pamiętacie już o co chodzi w serialu i pojawia się nowy sezon? Oglądacie od początku, czy ostatni sezon, czy ostatni odcinek, a może czytacie o czym był i tym sposobem sobie przypominacie? U mnie to chyba zależy jak bardzo skomplikowana była produkcja i jak dużo było wątków. Np. taki Dark jak wyszedł najnowszy sezon, to musiałem od początku oglądać dwa poprzednie :D Notabene świetny serial. Jeden z moich ulubionych, który ma stałe miejsce w Top 10 na mojej liście seriali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Ostatnie dwa sezony są do pominięcia. W sumie szkoda, serial mimo ze bazuje na filmie miał potencjał fabularny.

Tak, pierwszy sezon miał naprawdę potencjał. Tyle, że w zasadzie na nim powinno się skończyć skoro następne były jakie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MichalZZZ napisał:

No właśnie. Jak sobie radzicie jak nie pamiętacie już o co chodzi w serialu i pojawia się nowy sezon? Oglądacie od początku, czy ostatni sezon, czy ostatni odcinek, a może czytacie o czym był i tym sposobem sobie przypominacie? U mnie to chyba zależy jak bardzo skomplikowana była produkcja i jak dużo było wątków. Np. taki Dark jak wyszedł najnowszy sezon, to musiałem od początku oglądać dwa poprzednie :D Notabene świetny serial. Jeden z moich ulubionych, który ma stałe miejsce w Top 10 na mojej liście seriali. 

 

Jeżeli mam czas i serial jest na tyle dobry to powtarzam poprzedni sezon. 

7 minut temu, tommir napisał:

Tak, pierwszy sezon miał naprawdę potencjał. Tyle, że w zasadzie na nim powinno się skończyć skoro następne były jakie były.

Przesadzacie chyba, na bezrybiu i rak ryba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MichalZZZ napisał:

Np. taki Dark jak wyszedł najnowszy sezon, to musiałem od początku oglądać dwa poprzednie :D Notabene świetny serial. Jeden z moich ulubionych, który ma stałe miejsce w Top 10 na mojej liście seriali. 

Dark - też kocham, na pewno w moim topie, ale przed każdym nowym sezonem oglądałem na YT streszczenie poprzedniego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"miłość, śmierć i roboty" na Netflixie to seria krótometrażowych, animowanych filmów o... miłości, śmierci i robotach. Każdy odcinek jest osobnym fabularnie tworem i jest wyprodukowany inną techniką animacji. Generalnie całkiem lubię sci-fi, więc trzy serie wciągnąłem z przyjemnością, natomiast ostatni odcinek trzeciej (najnowszej) serii wbił mnie w fotel. Arcydzieło dźwiękowo - wizualne, które trwa 17 minut, polecam.

 

https://www.filmweb.pl/serial/Miłość%2C+śmierć+i+roboty-2019-824633/episode/3/9

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 22:56, Najner napisał:

"miłość, śmierć i roboty" na Netflixie to seria krótometrażowych, animowanych filmów o... miłości, śmierci i robotach. Każdy odcinek jest osobnym fabularnie tworem i jest wyprodukowany inną techniką animacji. Generalnie całkiem lubię sci-fi, więc trzy serie wciągnąłem z przyjemnością, natomiast ostatni odcinek trzeciej (najnowszej) serii wbił mnie w fotel. Arcydzieło dźwiękowo - wizualne, które trwa 17 minut, polecam.

 

https://www.filmweb.pl/serial/Miłość%2C+śmierć+i+roboty-2019-824633/episode/3/9

 

 

Kocham, ale ostatniego epizodu w nowej serii nie zdzierżyłem.

 

-------------
Może ktoś polecić jakieś polityczno-szpiegowskie seriale w stylu "Homeland" czy "Slow Horses"? Skończyłem wczoraj drugą serię "Teheran" (całkiem spoko jak pisałem) i czuję głód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore

 

Pozycje obowiązkowe :

 

-Kalifat.

-Fauda 

 

Oba świetne. 

 

Natomiast wciąż jeszcze nie widziałem Homeland. Skończę Yellowstone i się za to zabiorę. 

 

Jeszcze nie tak dawno temu skończyłem Tabu z Hardym. Warto się zainteresować. Mnie się bardzo podobał. Wątki polityczne i szpiegowskie jak najbardziej są obecne, tylko nieco inne czasy ;)

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności