Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

A ilu trzeba Braci ? Bo teraz promka jest za 19.99 zł . Na dwóch to wypada po 10 zł.

Z tego co widzę, max 3 osoby https://hejdom.pl/blog/24-rtv/589-netflix-amazon-prime-hbo-go-disney-aktualne-ceny-i-porownanie.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krz napisał:

Jakbyś założył Braterstwo/Rodzinę to jestem chętny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MichalZZZ napisał:

Jako fan serialu Dexter jestem totalnie zawiedzony najnowszym, dosztukowanym jakby na siłę sezonem. Totalna klapa. No nie wyszedł im 😒

No niestety, w środku trochę się rozkręca, ale na koniec zjazd po równi pochyłej...

12 minut temu, krz napisał:

Tak, można założyć 5 kont, ale jednocześnie korzystać tylko z trzech. Oferta lepsza niż HBO GO, chociaż tak pobieżnie wczoraj spojrzałem tylko, nie miałem za bardzo czasu. Natomiast za 7zł/os to nie ma się nad czym zastanawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jakbyś założył Braterstwo/Rodzinę to jestem chętny.

Na razie nie mam czasu, ale najwyżej wieczorem założę konto i zaproszę. Jak ktoś będzie chciał ogarnąć w międzyczasie, to bierzcie mnie pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio obejrzanych:

- Reacher - dobra obsada, sporo akcji i humoru, w sam sam raz na weekend. Choć z czasem robiło się jak na mój gust trochę zbyt sztampowo, humor odchodził w cień, robił się zwykły akcyjniak.

- Strażnicy Sprawiedliwości - fajna muzyka i na tym koniec plusów. Jakość realizacji półamatorska, aktorstwo kiepskie, odniesienia do popkulturowych wzorców subtelne niczym armia rosyjska na Ukrainie, no i w bonusie strasznie głupio zrealizowany plot-twist homoseksualny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krz napisał:

Na razie nie mam czasu, ale najwyżej wieczorem założę konto i zaproszę. Jak ktoś będzie chciał ogarnąć w międzyczasie, to bierzcie mnie pod uwagę.

Poszło info na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie bomba! Jeden z ciekawszych seriali, jakie widziałem. A młoda Kristien rewelacja... Post-apokalipsa, temat oklepany i zawsze wpadający w schemat, a tutaj zaskoczenie. A jak ktoś jeszcze lubi Shakespeare'a to będzie zachwycony :) 

 

 

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe porażki ostatnich dnI dla mnie to Halo i ST Picard. Niestety ekranizacja Halo jest tak nudna, jak tylko możliwe. A Picard ma braki scenariuszowe i jest po prostu super miałki, cytując Roberta Górskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wisting napisał:

Chyba torrent to nie platforma 🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.04.2022 o 15:37, Wisting napisał:

Nie jest. Ale od czego jest wujek Gógle albo strona https://www.imdb.com/. Kto szuka, wielbłądzi :)

Imdb nie podaje serwisów streamingowych, a jesli by podawał to na amerykański rynek, gdzie oferta jest inna niż w EU czy PL.
Natomiast krajowy FilmWeb podaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokyo.Vice - serial luźno oparty na książce Jake'a Adelsteina pt. Zemsta Yakuzy. Rzeczywiście luźno, ale po 3 odcinkach wygląda nawet nieźle. Aha, dla tych co chcą wiedzieć gdzie oglądać - HBO Max.

Edytowane przez Wisting
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska produkcja "Odwilż" - imo bardzo dobra. Niezły scenariusz, nieźle zagrana, bardzo dobrze zrealizowana. Zdjęcia i muzyka top level (przez cały sezon w tle przewija się taki prosty, ale chwytliwy motyw, który w różnych momentach jest grany różnymi instrumentami, super sprawa). Nie przepadam za polskimi produkcjami, moim zdaniem odstają od topu zagranicznego, w dodatku tak sobie lubię kryminały, ale ten jest naprawdę świetny. Jak ktoś lubi "The Killing", to musi spróbować. Oglądałem na HBO.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2022 o 19:57, wfmsiekierka napisał:

Tu są tylko zwiastuny czy również całe filmy,jak to działa?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

Seriale to darmowe e-kino, nortex.cc działało nwm czy teraz. bajeczki.org i hd-cda.cc coś takiego jeżeli chodzi o darmówki. Nie znam innych streamingowych darmowych.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marco-polo napisał:

Seriale to darmowe e-kino, nortex.cc działało nwm czy teraz. bajeczki.org i hd-cda.cc coś takiego jeżeli chodzi o darmówki. Nie znam innych streamingowych darmowych.

Ściągnij te linki z kradzionym contentem zanim temat będzie zamknięty.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tutaj zbiorę parę seriali, które mi się ostatnio podobały:

 

"Mindhunter" (2017-) (wyszły 2 sezony, niestety mało prawdopodobna wydaje się kontynuacja, b. duże przywiązanie do drobiazgów, b. dobre dialogi z seryjnymi mordercami),

"Czas" (2021) (z Seanem Beanem serial więzienny) (miniserial, właściwie można też traktować jak film),

"Detektyw" (2014-) (tylko 1. sezon!). Jak sama nazwa wskazuje serial detektywistyczny.

Edytowane przez Introverder
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Introverder napisał:

To ja tutaj zbiorę parę seriali, które mi się ostatnio podobały:

 

"Mindhunter" (2017-) (wyszły 2 sezony, niestety mało prawdopodobna wydaje się kontynuacja, b. duże przywiązanie do drobiazgów, b. dobre dialogi z seryjnymi mordercami)

Gdzieś czytałem, że to najdroższy serial Netflixa w przeliczeniu na jeden odcinek. Fincher doprowadzał każdą scenę do absolutnej perfekcji. Serial już o statusie kultowym, mimo młodego wieku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności