Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kurop napisał:

 

a czytałeś może książkę? Dwa podejścia robiłem ale mnie zmęczyła. 

Też mi się nie udało... |Tym razem chyba jednak serial wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, tommir napisał:

Też mi się nie udało... |Tym razem chyba jednak serial wygrał.

 

ciężko się czyta nie znając ich sytuacji politycznej czy też gospodarczej. Ale kilka niewiarygodnych wręcz "rodzynków" można przeczytać już w ciągu pierwszej godziny zanim zmęczy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

American Gods niezły, ale bardzo nierówny, pierwszy a drugi sezon to niebo, a ziemia.
The Boys niezłe, bo przynajmniej czasami ktoś umiera, a nie jak w tych szmirach typu flash, arrow czy legends of tommorow. Ja obecnie oglądam the Book of Boba fett i jestem pozytywnie zaskoczony, a skończyłem Expanse i aby dowiedzieć się więcej zmuszony jestem kupić książki (więcej sezonów nie będzie).

Jeśłi lubicie superbohaterskie seriale, to ja polecam co prawda ainomowany - ale mnie BARDZO pozytywnie zaskoczył
Invincible
Animacje i filmy Marvela i DC w których praktycznie nigdy nikomu nie dzieje się krzywda wyglądają jak parodia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 02:18, diehard napisał:

American Gods niezły, ale bardzo nierówny, pierwszy a drugi sezon to niebo, a ziemia.
The Boys niezłe, bo przynajmniej czasami ktoś umiera, a nie jak w tych szmirach typu flash, arrow czy legends of tommorow. Ja obecnie oglądam the Book of Boba fett i jestem pozytywnie zaskoczony, a skończyłem Expanse i aby dowiedzieć się więcej zmuszony jestem kupić książki (więcej sezonów nie będzie).

Jeśłi lubicie superbohaterskie seriale, to ja polecam co prawda ainomowany - ale mnie BARDZO pozytywnie zaskoczył
Invincible
Animacje i filmy Marvela i DC w których praktycznie nigdy nikomu nie dzieje się krzywda wyglądają jak parodia

Właśnie dziś widziałem trailer Moon Knight - wygląda na serial Marvela dla dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyk 2022, to był straszny film
Znaczy strasznie słaby czy klimacie Strasznego Filmu braci Wayans?

Z innej beczki: kończę najdłuższy binge w moim życiu, wszystkie sezony The Office w 3 miesiące, 188 odcinków w sumie, zostala mi połowa ostatniego sezonu.
Chyba mam dość WFH.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, docentore napisał:

The Office w 3 miesiące, 188 odcinków w sumie, zostala mi połowa ostatniego sezonu.

Kocham the office :D zacząłem niedawno znowu, ale zatrzymałem się na trzecim sezonie, średnio z czasem ostatnio.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, docentore napisał:

Znaczy strasznie słaby czy klimacie Strasznego Filmu braci Wayans?
 

Straszny to popełniłem błąd robiąc wpis nie w tym wątku co trzeba😉

Nowe wersja udaje, że jest na poważnie, ale w moim odbiorze cała konwencja to puszczenie oka do widza przez scenarzystów🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy skończyłem serial The Haunting of Hill House/Nawiedzony dom na wzgórzu. Krótko mówiąc trafiła mi się pererłka :) Choć zakończone mogłoby być nieco inne. W każdym razie świetna produkcja i z czystym sumieniem polecam! Mimo, że nie jestem fanem gatunku. Aktorstwo, klimat, ujęcia kamery, dialogi, wszystko to było na bardzo wysokim poziomie. Świetnie mi się oglądało. Moja ocena końcowa 8/10. Byłoby 9 gdyby ostatni odcinek był nieco inny (co nie znaczy, że był zły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacząłem The Tourist (sezon 1 odcinek 1). Że dzieje się w Australii, zrozumiałem jak zobaczyłem pluszaka koalę. 

Poza tym angielski The Tower (kryminał/policyjny w angielskim stylu - współczesny).

 

Matula poleca Pozłacany wiek. Serial od twórców Downton Abbey ale dzieje się w Ameryce. A także sezon drugi miniserialu A Very British Scandal.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności