Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

Preacher(kaznodzieja)całkiem dobra lekka komedia a La czarny humor, 4 sezony

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

Obejrzałem wszystko do połowy ostatniego odcinka. Obejrzenie 4ech sezonów nie przygotowało mnie na walkę Hitlera z upośledzinym Jezusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squid Game (2021) - 8/10 lubię te azjatyckie produkcje. Są zdecydowanie inne niż chociażby marvelowe głupoty. Oryginalny pomysł, ciekawe wykonanie. Momentami nieco przewidywalny, ale fajnie się oglądało. Też nie wyglądał na jakąś specjalnie drogą produkcję (z wyjątkiem początkowych odcinków)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiedźmin, sezon 2- jeszcze gorzej niż w 1. Z książkami to nie ma nic wspólnego. Narracja rozchwiana i nieprzemyślana. Po prostu dno, jak dla mnie. Zaś aktorka grająca Ciri rusza się jakby szła do sklepu po bułki.

 

cytując za JoeMonster:

Ktoś kto nie czytał książki: fajny klimat, fajne sceny walk, fajne CGI, nie wiadomo o co chodzi.
Ktoś kto czytał książkę: poplątanie z pomieszaniem, pozmieniana fabuła, historia, bohaterowie, oś czasowa, sens, fajne sceny walk, fajne CGI, nie wiadomo o co chodzi.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Wieśka s2. Dużo lepszy sezon niż pierwszy. Łyknąłem w 2 dni więc musiał mi się podobać.

Z minusów to Yen, Triss całość momentami wygląda sztucznie, bo nagrywana jest na green screen.

Z plusów: Ciri, Cahir, Tissaia, Kaer Morhen, fabuła nie jest już szarpana jak w 1s, dynamika, nie trzymanie się sztywno książki,

7/10. 

Edytowane przez Palpatine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Oglądał ktoś ostatni sezon Gomorry? właśnie odświeżam całą żeby obejrzeć finał. Mam nadzieję, że warto. To jeden z moich ulubionych seriali.

 

Z Prime Video's nawet fajna jest Farma Clarksona i James May Nasz Człowiek W Japonii. Ale to takie nie do końca seriale, raczej programy. Jest też Fleabag trochę się można pośmiać, szału nie ma ale oglądałem z przyjemnością. 

 

A jak nie widzieliście Modern Family to koniecznie nadróbcie. Z całą familią co wieczór był ubaw. No i Sofia Vergara... szczególnie w pierwszych sezonach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomorra, to i mój jeden z najlebardziej wciągających seriali. Ost. sezonu jeszcze nie widziałem, ale też się przymierzam. Jest już dostępny na HBO czy Netflixie? Nie pamiętam gdzie go oglądałem. Również się przymierzam do ost. Sezonu Dextera, choć też nie wiem, czy jest już dostępny :) Oba seriale top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jest od około miesiąca na HBO GO. 

 

Poprzednie odcinki oglądałem tak dawno, że co wieczór 2-3 odcinki od początku oglądam. Wciąga jak za pierwszym razem.

 

Chociaż ja tak mam że powiedzmy po roku już nie pamiętam filmu czy serialu i znowu mogę oglądać :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz, mam podobnie. Pamięć dobra, ale krótka. 

 

Co do powtarzania serialu, to jak do tej pory musiałem tylko Dark. Również jeden z moich ulubionych seriali. On był tak zakręcony, że jak wyszedł 3 sezon, to musiałem go zaczynać od nowa, żeby skojarzyć co się tam dzieje ;) Genialna produkcja. Za drugim razem mi się nawet bardziej podobał, niż za pierwszym. 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał:

Wiem o czym mówisz, mam podobnie. Pamięć dobra, ale krótka. 

 

Co do powtarzania serialu, to jak do tej pory musiałem tylko Dark. Również jeden z moich ulubionych seriali. On był tak zakręcony, że jak wyszedł 3 sezon, to musiałem go zaczynać od nowa, żeby skojarzyć co się tam dzieje ;) Genialna produkcja. Za drugim razem mi się nawet bardziej podobał, niż za pierwszym. 

Ja pierwszy sezon oglądałem jednym okiem, jak wyszedł drugi sezon wrzuciłem pierwszy na ruszt - wyśmienity serial.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król z Canal Plus Online (dostępny jakoś teraz za 20 zł na 2 miesiące).

Mroczny serial według prozy Twardocha. Taka moim zdaniem alternatywna historia sprzed wojny. Dobrze zrobiony. I kontrowersyjny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie oglądania drugiego sezonu Gerwanta. Oczywiście podoba mi się. Ale nie jestem fanem gier, a książek nawet nie zamierzam czytać, więc pewnie dlatego. Drugi sezon nie tyle co nie trzyma się książek, ale nie ma już z nimi praktycznie nic wspólnego i bredzi własną popapraną opowieść. Dlatego wszyscy miłośnicy jadą po nim jak po łysej kobyle. Ja polecam :D, jak nie jesteś fanem Gerwanta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bob2000 napisał:

Jestem w trakcie oglądania drugiego sezonu Gerwanta. Oczywiście podoba mi się. Ale nie jestem fanem gier, a książek nawet nie zamierzam czytać, więc pewnie dlatego. Drugi sezon nie tyle co nie trzyma się książek, ale nie ma już z nimi praktycznie nic wspólnego i bredzi własną popapraną opowieść. Dlatego wszyscy miłośnicy jadą po nim jak po łysej kobyle. Ja polecam :D, jak nie jesteś fanem Gerwanta.

Według mnie słuszne podejście :)

Skończyłem wczoraj 5 sezon Gomorry. Szkoda, że to już koniec, będzie mi brakowało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 31.12.2021 o 14:26, tommir napisał:

Według mnie słuszne podejście :)

Skończyłem wczoraj 5 sezon Gomorry. Szkoda, że to już koniec, będzie mi brakowało.

 

a czytałeś może książkę? Dwa podejścia robiłem ale mnie zmęczyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności