Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Squid Games - spoko serial (jak na Netflixa), ciekawie nakręcony, wciągająca fabuła i wyraźne postacie. Specyficznie się to ogląda (może dlatego, że mało azjatyckich produkcji widziałem), ale w pozytywnym znaczeniu. 

 

https://m.imdb.com/title/tt10919420/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Trzeba założyć jakąś wytwórnię filmów np w województwie lubelskim, gdzie udziałowcem będzie Państwo. W strefie wolnej od LGBT zrobią z tym porządek ;) 

Już taka wytwórnia istnieje. 

Codziennie o 19:30 kręci takie filmy. 

 

Gdy raz obejrzysz dowiesz się że mieszkasz w innym kraju. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślicie żem świr ale BSG to dla mnie coroczny obowiązek którego początek przypada na listopad

Najlepiej ukazany cykl narodzin, rozwoju, upadku, kolejnych narodzin, rozwoju, upadku... Wszystkiego, człowieczeństwa, religii, technologii, taki kołowrót i za każdym razem kiedy to oglądam wyłapuje coś czego nie załapałem wcześniej. W tym roku to będzie 6 maraton. Pod patronatem Caprica-Six :D

No co poradzę jestem battlestarowym frikiem :D

So say we all!! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yary napisał:

Ja nie pomyślę żeś świr. Raczej zastanowię się, kiedy ponownie zobaczyćemoji39.png

Ja zaczynam w listopadzie

3 godziny temu, Palpatine napisał:

Ja również uważam, ze warto go zobaczyć więcej niż raz. Filmy pełnometrażowe jako sipinoffy uważam za ciut słabsze ale i tak polecam 😉

Tak, w sumie nie wnoszą wiele o ile cokolwiek ale są dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, jacmiszcz92 said:

Dexter (2006-) - ma dobre opinie, obejrzałem 1,5 odcinka i myślałem, że umrę z nudów. Może kolejne sezony są ciekawsze?

 

Jestem tego samego zdania co @MichalZZZ (tyle że top3 u mnie by się różnił - mój to The Sopranos, Dr House i Kompania braci). Po prostu w tamtych czasach inaczej kręciło się seriale, tempo i build-upy były wolniejsze niż obecnie. Polecam dokończyć S1 przynajmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Dexter (2006-) - ma dobre opinie, obejrzałem 1,5 odcinka i myślałem, że umrę z nudów. Może kolejne sezony są ciekawsze?

Potwierdzam, to co mówią przedmówcy. Do pierwszej trójki to może bym nie umieścił, tutaj niezmiennie na 1 miejscu "Friends i "Breaking Bad" potem mimo wszystko "Gra o tron", Sopranos", ale do 10 chyba tak. Ale też trzeba przyznać, że niektórych seriali nie widziałem jak chociażby "Twin Peaks", jak leciało na tvp lata temu to byłem za mały raczej, a potem jakoś nigdy się nie dobrałem. Seriale z tamtego okresu się inaczej oglądało, czekając na kolejny odcinek jak wyjdzie, potem dyskutując w oczekiwaniu na kolejny odcinek. Dobrze wspominam godziny spędzone z Dexterem, w każdym sezonie pojawiał się ciekawy przeciwnik, co do końcówki to chyba też bym inaczej podszedł. Chociaż ciężko było zakończyć odpowiednio serial gdzie bohaterem jest Dexter.  Tym niemniej po latach będzie kolejny sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Aventus napisał:

"Skazana", dzisiaj koniec serii, całkiem przyjemnie się ogląda.

Jak na naszą produkcję jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4400, nowa wersja, zgodnie z obowiązującymi trendami, bohaterami prawie sami czarni. W porównaniu z poprzednikiem to słabizna straszna. Na IMDB wersja z lat 2004-2007 ma wynik 7,3, a ta najnowsza 3,1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wisting napisał:

4400, nowa wersja, zgodnie z obowiązującymi trendami, bohaterami prawie sami czarni. W porównaniu z poprzednikiem to słabizna straszna. Na IMDB wersja z lat 2004-2007 ma wynik 7,3, a ta najnowsza 3,1.

Stara dobrze się rozpoczynała, ale im dalej w las ... 

 

https://m.imdb.com/title/tt8080122/

 

Kończę 1 sezon i jest dobry a nawet b.dobry o ile komuś klimaty afro nieprzeszkadzają i zna trochę historii.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bida z nędzą to nowe. Od razu odkrywają karty, pokazując nadludzkie zdolności przybyszy. I to zielone światło, zupełnie jak podświetlenie mojej klawiatury :) Nie ma tego suspensu, tajemnicy.

Z polskich - Pajeczyna, nieźle oddane lata 70-te, Grabowski jako Gierek jet świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykański office jest słaby pierwszy sezon, później coraz lepiej. Ale też dobrze jest wiedzieć jak wygląda praca w biurze i znać wszystkie absurdy dużych korporacji, wtedy jest jeszcze zabawniej ;) Ja właśnie zaczynam oglądać trzeci raz wszystkie sezony od początku. Z drugiej strony na brytyjskiej wersji się wynudziłem, mimo ogromnej sympatii do Ricky'ego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Najner napisał:

Amerykański office jest słaby pierwszy sezon, później coraz lepiej. Ale też dobrze jest wiedzieć jak wygląda praca w biurze i znać wszystkie absurdy dużych korporacji, wtedy jest jeszcze zabawniej ;) Ja właśnie zaczynam oglądać trzeci raz wszystkie sezony od początku. Z drugiej strony na brytyjskiej wersji się wynudziłem, mimo ogromnej sympatii do Ricky'ego.

Chyba też wrzucę Office od nowa. Brakuje mi dobrego serialu komediowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności