Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było ale jak nie to warto dać mu min 3 odcinki bo jest naprawdę dobry :)

 

https://www.filmweb.pl/serial/Yellowstone-2018-799265

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.01.2021 o 19:51, Wisting napisał:

"Resident Alien", czyli fantastyka na wesoło :) Na razie jeden odcinek, ale jest nieźle.

https://www.imdb.com/title/tt8690918/


Dzięki za przypomnienie ;)

W dniu 25.01.2021 o 14:05, Hustler napisał:

@BarteqW Ja kilka lat temu zacząłem oglądać, bo lubię tematykę zombie i tak powoli leciałem z kolejnymi sezonami, ale odpuściłem trochę po tym, gdy pojawił się Neagan, choć już wcześniej oglądałem to bardziej właśnie z tego powodu, że staram się dokańczać seriale, ale obecnie jest tego tyle, że moim zdaniem szkoda czasu na słabsze pozycje. Znajoma ogląda to od początku i choć jest fanką serii to sama kiedyś przyznała, że ciągną to na siłę, choć może ostatnie sezony są lepsze.

Też kiedyś próbowałem "dociągać" seriale jeśli byłem zaangażowany przynajmniej w 50% sezonu. Ale ostatnio jest tyle dobrego w TV, że szkoda czasu. I tak odpuściłem Preachera w połowie ostatniego odcinka na walce Hitlera z Jezusem na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 23:51, wegiel21 napisał:

Nie wiem czy było ale jak nie to warto dać mu min 3 odcinki bo jest naprawdę dobry :)

 

https://www.filmweb.pl/serial/Yellowstone-2018-799265

czytałem kilka recenzji i generalnie wyszło mi że nie warto. Ponoć 3 sezon dopiero ma ciekawe wątki ale pierwsze 2 to nic ciekawego. Za dużo teraz jest naprawdę dobrych seriali, żeby oglądać średniaki.

Z seriali kryminalnych ja polecam np Hinterland (jest na netlfix). I jeszcze raz polecę Line of Duty jeśli ktoś nie widział jeszcze - dla mnie ten drugi to chyba top3 z tego co widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio paczam A Discovery of Witches. Trochę nudnawy i ciężki jak dla mnie, ale niewiele mi zostało z S02 więc jakoś przemęczę, bo jestem ciekawy jak się skończy. Pewnie jak typowe amerykańskie romansidło... ale może jednak nie i ktoś zginie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, robertos napisał:

czytałem kilka recenzji i generalnie wyszło mi że nie warto. Ponoć 3 sezon dopiero ma ciekawe wątki ale pierwsze 2 to nic ciekawego. Za dużo teraz jest naprawdę dobrych seriali, żeby oglądać średniaki.

Z seriali kryminalnych ja polecam np Hinterland (jest na netlfix). I jeszcze raz polecę Line of Duty jeśli ktoś nie widział jeszcze - dla mnie ten drugi to chyba top3 z tego co widziałem.

Jak nie widziałeś to nie oceniaj bo serial jest BARDZO DOBRY co nawet widać po średniej ocen powyżej 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mnie ostatnio pochłonął totalnie to "Król". Nie wiem na ile to fakt, że czytałem niedawno książkę i jestem w trakcie czytania powiedzmy że sequelu, czyli "Królestwa".

Zarówno książka jak i film są warte poświęconego im czasu. Nie można co prawda traktować wydarzeń zbyt dosłownie i doszukiwać się perfekcyjnego realizmu jednak emocje jakie u mnie wywołuje "Król" przebijają wszystko co oglądałem i czytałem w ostatnich miesiącach. 

 

No i moja żona nie rozgryzła zakończenia do samego końca a to coś niezwykłego. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
58 minut temu, Palpatine napisał:

Oglądał już ktoś Nowy wspaniały świat? 

Tak, ale co chcesz wiedzieć i czemu chcesz sobie popsuć własne podejście do zrównoważonego kontrolowanego emocjonalnie utopijnego  świata przesiąkniętego scenami erotycznymi z całkiem odmienno zróżnicowanym zakończeniem ? 

Edytowane przez mrbudyn
przemyślenia słowne
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować możesz. Osobiście kończę sezon 😮. Nie chcę zdradzać fabuły, bo nie jest skomplikowana tylko świat jest ciekawie przedstawiony. Nie natrafiłem wcześniej na podobny serial.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Treka tłukę
Nie śmiejcie się. Ale zacząłem od serii oryginalnej, a już jestem w 5 sezonie Voyagera. Pomiędzy nimi są jeszcze 3 serie.


Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko! Jak ja bym chciał być przed oglądaniem DS9... Porada - olej najnowszą serię Discovery, bo tam nachalna propaganda LGBT i zero scenariusza. Można spokojnie skończyć na Enterprise.

Spojler: chyba najlepsza scena z DS9

 

Edytowane przez Wisting
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, intryga w tym odcinku DS9 była misterna
Dzięki za sugestię odnośnie Discovery, ale pewnie i tak podejdę do oglądania
Choćby dla samej satysfakcji obejrzenia "wszystkiego"

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności