Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót Trójki Chicago - seriale Fire, Med i PD - strażacy, ratownicy lekarze i gliniarze znowu w akcji. W maseczkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rodriguez nakręci nowy serial Zorro!

Ale mam nadzieję, że to będzie festiwal absurdu w stylu Maczety czy Grindhouse, bo jak przeczytałem, że akcja dzieje się współcześnie, a Zorro jest undergroundową artystką walczącą o sprawiedliwość społeczną, to dość mocno mój entuzjazm z pierwszego zdania opadł...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gambit Królowej.

 

W jeden dzień łyknąłem cały sezon (7 odcinków). Dzisiaj. Tak dzisiaj.

 

Netflix ostatnio dawał dupy po całości. Te gejowsko-lesbijskie pseudo-polityczne wymioty...

 

[rzyg]

 

Ale Queen's Gambit...

 

Okej, do piątego odcinka dawałem 8/10, za szósty 9, za siódmy jednak oczko w dół.

 

Summa summarum 8/10 I to nie jest serial o szachach, sorry ;) Nie do końca.

 

Ogólnie... się oglądało :) Plus Marcin Dorociński jak najbardziej na plus :)

 

Edit: Anya Taylor-Joy ;)

 

 

 

Edytowane przez Thomm
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Mandalorian.

 

Powiem tak: ostatnie 10 minut finałowego epa drugiego sezonu zjada na śniadanie te "twory" Abramsa i Johnsona w tej niby głównej i kanonicznej serii...

 

I to są te prawdziwe Gwiezdne Wojny. Bo tak stanowi obyczaj.

 

 

 

edit: no i Ashoka Tano ;)

Edytowane przez Thomm
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ostatni odcinek "Wikingów", na pewno te ostatnie sezony już nie były tak dobre jak pierwsze. Ale jakoś mimo wszystko zostałem z nim do końca. To chyba jeden z ostatnich seriali takiej drugiej a może trzeciej fali seriali, kiedy zaczynało się oglądać jeszcze nie było Netflixa i HBOGo. Został mi tylko jeszcze ostatni sezon Homeland do obejrzenia. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ostatni odcinek "Wikingów", na pewno te ostatnie sezony już nie były tak dobre jak pierwsze. Ale jakoś mimo wszystko zostałem z nim do końca. To chyba jeden z ostatnich seriali takiej drugiej a może trzeciej fali seriali, kiedy zaczynało się oglądać jeszcze nie było Netflixa i HBOGo. Został mi tylko jeszcze ostatni sezon Homeland do obejrzenia. 
 
 
 
Gratuluję wytrwałości. Ja odpadłem na 4 sezonie. A Homeland trzymał poziom przez wszystkie sezony. Szkoda że już koniec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 14:46, BarteqW napisał:

Właśnie skończyłem ostatni odcinek "Wikingów", na pewno te ostatnie sezony już nie były tak dobre jak pierwsze. Ale jakoś mimo wszystko zostałem z nim do końca. To chyba jeden z ostatnich seriali takiej drugiej a może trzeciej fali seriali, kiedy zaczynało się oglądać jeszcze nie było Netflixa i HBOGo. Został mi tylko jeszcze ostatni sezon Homeland do obejrzenia. 

Może nie było Netflixa u ciebie :). Netflix się zaczął od House of Cards, a ten serial miał premierę kilka miesięcy wcześniej od Vikingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

American Gods wróciło z 3cim sezonem. Na razie tylko jeden odcinek, ale zapowiada się dobrze.

 

Jak ktoś lubi tematy z życia codziennego różnych bóstw ;)

Edytowane przez docentore
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupin - ten Omar Sy na szczęście nie gra Arsene Lupina ale kogoś kto się nim inspiruje w dzisiejszych czasach. Takie kino familijne :) . Aktor dobry, gra na luzie. Francja dzisiejsza pełna imigrantów zasiedziałych od lat. Więzienia też ich pełne. 

Inna rzecz, że to kompletne SF - inspiracja książką sprzed wielu lat...

 

Powraca The Rookie - sezon trzeci. Historia faceta, który wstępuje do policji , w wieku, w którym mógłby być ojcem innych policjantów.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Compton napisał:

Wciągnąłem pierwszy sezon bez herbaty, bo szkoda czasu było na pauzę.

Bardzo dobry. Chyba mój nr 1 2020.

 

 

To jest jednosezonowiec niestety.

 

Polecam też Great Heist oraz The Night Of.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Lupin - ten Omar Sy na szczęście nie gra Arsene Lupina ale kogoś kto się nim inspiruje w dzisiejszych czasach. Takie kino familijne :) . Aktor dobry, gra na luzie. Francja dzisiejsza pełna imigrantów zasiedziałych od lat. Więzienia też ich pełne. 

Inna rzecz, że to kompletne SF - inspiracja książką sprzed wielu lat...

 

(...)

Jedna z lepszych produkcji Netflix's jeśli chodzi i dźwięk. Fabuła daje, dźwiękowiec powinien dostać premię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś oglądał na bieżąco i ogląda dalej "The walking dead". Jak się zaczynał te 10/11 lat temu, to jakoś mnie nigdy nie korciło żeby obejrzeć odcinek,  tematyka zombi mnie nie kręciła. Natomiast jakoś dwa tygodnie temu tak sobie trochę z nudów włączyłem, i na tyle się wciągnąłem że dotarłem do końca 4 sezonu. Ktoś dotrwał do ostatnich wypuszczonych odcinków. Kurcze ja już tak mam, że z reguły oglądam serial do końca szczególnie jak się przywiąże do jakichś postaci, chociaż tutaj jest to utrudnione trochę ;-). Zdaje sobie sprawę jaki jest to serial, i raczej w rankingach nie będzie plasował w TOP10 lekko mówiąc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BarteqW Ja kilka lat temu zacząłem oglądać, bo lubię tematykę zombie i tak powoli leciałem z kolejnymi sezonami, ale odpuściłem trochę po tym, gdy pojawił się Neagan, choć już wcześniej oglądałem to bardziej właśnie z tego powodu, że staram się dokańczać seriale, ale obecnie jest tego tyle, że moim zdaniem szkoda czasu na słabsze pozycje. Znajoma ogląda to od początku i choć jest fanką serii to sama kiedyś przyznała, że ciągną to na siłę, choć może ostatnie sezony są lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności