Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Wisting napisał:

Będzie 5 sezon The Expanse:

https://www.youtube.com/watch?v=RAktxjtYRCA

Nic nowego bo Amazon gdy wykupił prawa to zapowiedział 4, 5 i 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w zasadzie tylko początek był interesujący, im dalej tym niestety gorzej. Pierwszy sezon w zasadzie jeszcze ok, ale później przestałem oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem The Boys ! Rzeźnik i Starlight rządzą :). Tylko powinno wrócić imię Ojczyznosław... :). 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 23:54, jacmiszcz92 napisał:

Ostatnio zacząłem oglądać serial Nikita :) Pierwszy sezon już mam za sobą. Zdecydowanie jeden z najlepszych jakie widziałem, zaraz obok gry o tron

 

Ale ten z Petą Wilson w roli Nikity, który oglądało się za dzieciaka na Polsacie w drugiej połowie lat 90-tych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Dom z Papieru S01, niby spoko serial ale irytuje mnie postać Profesora, jest tak przerysowany że wręcz komiksowy, dodatkowo liczne wątki romansowe też jakoś tak średnio odbieram, jeżyk hiszpański też mi nie leży.

Podoba mi się dobra gra aktorska i akcje w mennicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2020 o 11:25, Lord Rayden napisał:

Ukończyłem The Boys ! Rzeźnik i Starlight rządzą :). Tylko powinno wrócić imię Ojczyznosław... :). 

 

Ojczyznosław to największa menda jaka się pojawiła w serialach lat ostatnich, na przestrzeni... lat ostatnich ;)

 

I jest genialny w swoim skur***stwie :D

 

Si Lordzie, Butcher, Starlight trzymają ten serial. I Francuz of korz 😎

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Trek Enterprise Discovery: czyli transwestyci, homoseksualiści, miałki scenariusz, idiotyzmy - tego się oglądać nie da. A, i jedna Azjatka, która jest szybsza od lasera i wszystkim dokopie. Bzdury, omijać szerokim łukiem. 

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wisting napisał:

Star Trek Enterprise: czyli transwestyci, homoseksualiści, miałki scenariusz, idiotyzmy - tego się oglądać nie da. A, i jedna Azjatka, która jest szybsza od lasera i wszystkim dokopie. Bzdury, omijać szerokim łukiem.

Dobrze wiec zrobiłem, że nawet do tego nie podchodziłem. Tego się właśnie obawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wisting napisał:

Star Trek Enterprise: czyli transwestyci, homoseksualiści, miałki scenariusz, idiotyzmy - tego się oglądać nie da. A, i jedna Azjatka, która jest szybsza od lasera i wszystkim dokopie. Bzdury, omijać szerokim łukiem.

E, drugi odcinek był lepszy niż pierwszy. A Michelle Yeoh właśnie nadaje serialowi smaku. Poza tym to nie Enterprise tylko Discovery. 

Ogladając ST zgadzamy się z góry na pewne nonsensy (nikt w kokpicie nie jest przypięty pasami do fotela i przy byle podskoku załoga spada z krzeseł). Ale faktycznie promocja homoseksualizmu jest nachalna. No ale to netflix, oni wszystko teraz docukrzają LGBT.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem "Alienistę" - sezon 2. Generalnie główny nurt pozostał, ale zdecydowanie wybija się postać kobiety... Solidna rozrywka, ale już nie tak trzymający w napięciu jak sezon 1. Czuć "zgniliznę" nowego świata 🆗 Generalnie udało im się zamknąć w całość zaczęty wątek bez dłużyzn i przesadnie wydumanych zabiegów, które maja w zasadzie wypełnić minuty zamawianego materiału. Czekam na sezon 3, oby był lepszy :win: 

 

Finał "Krainy LoverCrafta", po prostu mnie rozczarował, po pierwszych odcinkach miałem zdecydowanie większe oczekiwania...

 

Podobnie z "Wychowanie przez wilki". tutaj przynajmniej jest potencjał na lepsze "kino".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję męczyć Ratched ale chyba nie dam rady. Nudne, bez pomsyłu. Generalnie bardzo słabo. Wcześniej odbiłem się od kontynuacji Nawiedzonego domu na wzgórzu. Jedynka była świetna, dwójkę zakończyłem po 4 odcinkach.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12500]gentillo[/mention] Rozumiem, że chodziło ci o The Haunting of Bly Manor? Opinie wydają się ok
Tak, dokładnie. Ja nie dałem rady. Tak mnie strasznie zmęczyły pierwsze odcinki, że nie byłem się w stanie zmusić do włączenia kolejnych.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tehran - czyli rozgywki wywiadów irańskiego i izraelskiego. Naprawdę ciekawe. Dla mnie, jako domorosłego lingwisty, tym bardziej.

https://www.imdb.com/title/tt10577736/

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności