Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/amazon-prime

30 dni Amazon Prime Video dla klientòw TMobile.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 3 sezonu DARK muszę stwierdzić że jak dla mnie jest przekombinowany i to nie w sensie opowiadanej historii ale tego jak została opowiedziana. Przy poszczególnych scenach wiedziałem jaki tekst, powtarzany już setki razy w poprzednich odcinkach, za chwilę usłyszę. Momentami był po prostu nudny.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3 sezon dark skopany

Konsekwencja, dbałość o szczegóły i spójność fabuły do jakich nas serial przyzwyczaił poszły jak krew w piach. Nie poradzili sobie z równoległym światem a czasem miałem wrażenie że się gdzieś trzeci przeciskał 

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wisting napisał:

Trackers, ciekawy serial. bo produkcji RPA. Śmiesznie widzieć sceny z Kapsztadu, gdzie się samemu trochę chodziło :)

Tak, to ciekawy serial. 

Ja zacząłem sezon 2 Condora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po latach zacząłem oglądać "The Big Bang Theory", miałem dość poważniejszych tematów i wejść w komediowy świat. A że moich ulubionych "Przyjaciół" oglądam praktycznie w kółko od lat, chciałem spróbować czegoś innego. Może też dlatego nie tykałem dlatego innych sitcom-ów, bo ciągle siedziało mi głowie, że już nic lepszego od "Przyjaciół' w tej kategorii nie będzie. No i na pewno "Przyjaciół" nie przeskoczy, ale bawię się przy nim równie dobrze, ogarnąłem 7 sezonów w dwa tygodnie 😎. Pozostaje tylko żałować, że jakoś nie tchnęło mnie żeby oglądać na bieżąco przed laty. Chyba w takim razie czas zabrać się za drugi tytuł, który z tego samego powodu nie zagościł u mnie na ekranie czyli "Jak poznałem waszą matkę".

 

A poza tym zrobiłem drugie podejście do "Westworld", tym razem zatrzymałem się na drugim sezonie. W sumie oglądam tak trochę na siłę, nie wiem czy dam radę go dokończyć. Podoba mi się tylko momentami, i to bardziej gdy akcja toczy się poza "grą". Może trzeci sezon będzie ciekawszy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BarteqW napisał:

Chyba w takim razie czas zabrać się za drugi tytuł, który z tego samego powodu nie zagościł u mnie na ekranie czyli "Jak poznałem waszą matkę".

Jeden z moich ulubionych seriali, już trzeci raz robię sobie maraton. Ale z kolei ja nigdy nie rozumiałem fenomenu Przyjaciół, a TBBT lubię tylko pierwsze 3 sezony, później było już nie tak śmiesznie I w kółko klepanie tych samych żartów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, atr3yu napisał:

Jeden z moich ulubionych seriali, już trzeci raz robię sobie maraton. Ale z kolei ja nigdy nie rozumiałem fenomenu Przyjaciół, a TBBT lubię tylko pierwsze 3 sezony, później było już nie tak śmiesznie I w kółko klepanie tych samych żartów. 

 

Każdy ma inny gust, no dla mnie 3 przyjaciele to TOP5 seriali w ogóle. Zawsze chciałem mieć taką paczkę  przyjaciół, a nigdy nie było mi to dane 😪. A teraz jak już jestem sporo 30-tce to już w ogóle.

Teraz to już mnie zachęciłeś jeszcze bardziej do obejrzenia. 

P.S. Jakie są twoje ulubione seriale.

P.S. 2  Oglądałeś "Dwóch i pół"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Każdy ma inny gust, no dla mnie 3 przyjaciele to TOP5 seriali w ogóle. Zawsze chciałem mieć taką paczkę  przyjaciół, a nigdy nie było mi to dane . A teraz jak już jestem sporo 30-tce to już w ogóle.
Teraz to już mnie zachęciłeś jeszcze bardziej do obejrzenia. 
P.S. Jakie są twoje ulubione seriale.
P.S. 2  Oglądałeś "Dwóch i pół"?
Pocieszę Cię, albo zmartwię, nikt nie ma takiej paczki przyjaciół :/

Na pewno najlepszy serial komediowy i jeden z najlepszych w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BarteqW napisał:

P.S. Jakie są twoje ulubione seriale.

P.S. 2  Oglądałeś "Dwóch i pół"?

Komediowe to top5 by tak wyglądało:

How I met Your Mother

Scrubs

The Office

Thats 70 show

You're The Worst

 

A Dwóch i pół jakoś mnie nigdy nie wciągnęło, można obejrzeć ale 12 sezonów bym nie dał rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też Przyjaciele są the best i oglądałem wszystkie sezony kilka razy. Z innych seriali które są prawie tak dobre to wspomniane już The Big Bang Theory (niestety obniża loty w trakcie i późniejsze sezony ogląda się raczej z przyzwyczajenia) i Jak poznałem waszą matkę (fatalny ostatni sezon). Próbowałem znaleźć coś jeszcze i oglądałem The office, IT Crowd, Brooklyn 9-9, Hoży doktorzy, Dwóch i pół, Silicon Valley, Sex w wielkim mieście i to wszystko fajne seriale ale prawie każdy odpuszczałem po jakimś czasie. Nawet Joey oglądałem, ale to ogólnie bardzo ssssłabe.

 

Ze świetnych rzeczy mogę polecić Rick and Morty - kreskówka i w zupełnie innym stylu niż przyjaciele, ale rewelacyjna jest.

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 08:48, Spawn napisał:

Ze świetnych rzeczy mogę polecić Rick and Morty - kreskówka i w zupełnie innym stylu niż przyjaciele, ale rewelacyjna jest.

True! Kocham ten serial, a za kreskówkami generalnie nie przepadam. U mnie natomiast "przyjaciele" są niżej w rankingu od "the office", który uwielbiam. Może dlatego, że część z tych absurdów widzę u siebie na co dzień w biurze. Postać żenująco-zabawnego szefa to chyba najlepsze, co spotkało seriale komediowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

The Umbrella Academy: Sezon 2 - poszedł, chciało by się rzec, że dociągnęli do sezony 3 👍 Brawa, że nie na siłę i aktualnie, każdy z bohaterów w perspektywie kolejnego sezonu może odegrać kluczową role 🆗  IMVHO jest na co czekać, polecam każdemu, kilka godzin solidnej rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, trez0r napisał:

The Umbrella Academy: Sezon 2 - poszedł, chciało by się rzec, że dociągnęli do sezony 3 👍 Brawa, że nie na siłę i aktualnie, każdy z bohaterów w perspektywie kolejnego sezonu może odegrać kluczową role 🆗  IMVHO jest na co czekać, polecam każdemu, kilka godzin solidnej rozrywki.

Dobrze mi się oglądało, chociaż nie wydaje Ci się, że polecieli w 100% Netflixowej poprawności? Konflkt na tle rasowym(dyskryminacja czarnych) - check. Związek homoseksualny męski (z cz. 1.) - check. Związek homoseksualny damski - check. Będę szczerze zdziwiony, jeżeli w s. 3. nie pojawi się osoba transseksualna :D

 

I trochę mnie bolało, że drugi sezon jest bardzo kliszą sezonu pierwszego, podobnie jak np. Dom z Papieru. Poza tym spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ForeseenQuasar już chyba się do takich motywów przyzwyczaiłem, i o ile to nie jest na "siłę", nie wzbudza to już we mnie jakiś skrajnych emocji... raczej politowanie. Niestety w większości przypadków taki wymuszony splot zdarzeń jest dla szkody produkcji, a szkoda :] . Może się ten świat opamięta 🤪 A co do braku zupełnie nowych wątków vel sezon 1, może się rozkręcą w następnym... choć ZTCW to 3-cie odsłony mają być ostatnie... Więcej widz nie wytrzymuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tematach muzycznych? Seriale z dobrą muzą w tle? Dla mnie "Treme" (Nowy Orlean <3) ostatnio "Mozart in the Jungle" (trochę inne spojrzenie na klasykę). Ostatnio zrobili nawet serial gdzie inspiracją fabuły są teksty Dolly Patton - "Heartstrings" (pierwsza "Jolene" oczywiście). Poza tym pewnie "Glee" jak ktoś lubi pop i nastoletnie tematy. Ktoś, coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności