Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

"Dark" to IMHO najlepszy serial Netflixa i jeden z najlepszych seriali jakie w życiu obejrzałem (a trochę tego było). Trzeci (i ostatni) sezon to już w ogóle miazga...

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Thomm napisał:

"Dark" to IMHO najlepszy serial Netflixa i jeden z najlepszych seriali jakie w życiu obejrzałem (a trochę tego było). Trzeci (i ostatni) sezon to już w ogóle miazga...

Trzeci sezon zaczynam jutro. Proszę bez spojlerów :)

M

Edytowane przez sp5it
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARK jest jednym z lepszych seriali które ostatnio było dane mi oglądać. Analizując to co oglądam na Netflixie to wychodzi na to, że właśnie europejskie produkcję są tymi które na tej platformie warto obejrzeć. Gdyby nie one, to pewnie już dawno wyłączyłbym Netflixa. Jesli chodzi o ogólną jakość oferty to HBO czy nawet Amazon Prime miażdżą Netflixa.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem trzeci sezon Westworld i oglądało się przyjemnie, choć wyprowadzka z parku nie zrobiła dobrze temu serialowi i niektóre wątki są trochę dziwne i pokręcone.

Skoro tak chwalicie to zacznę teraz Dark. Z jakąś ścieżką dźwiękową oglądaliście serial - oryginalną niemiecką czy angielską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy serialu Dark widać ulubiony sposób Niemców na świat - spalić wszystko :)  Alles in Brand setzen, sofort!

Dla mnie serial wybitnie słaby, dla pewności oglądałem w oryginale, żeby nie pogubić niuansów. Nuda.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hustler napisał:

Ja właśnie skończyłem trzeci sezon Westworld i oglądało się przyjemnie, choć wyprowadzka z parku nie zrobiła dobrze temu serialowi i niektóre wątki są trochę dziwne i pokręcone.

Skoro tak chwalicie to zacznę teraz Dark. Z jakąś ścieżką dźwiękową oglądaliście serial - oryginalną niemiecką czy angielską?

Drugi i trzeci sezon Westworld to tak absolutna porażka, że nie byłem w stanie obejrzeć do końca. 
Przy czym pierwszy sezon to było mistrzostwo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rzucić jakieś dobre produkcje z HBO czy Amazona? Ogarnąłbym sobie na darmowym trialu.
Z tych które ostatnio ogladalem:
Amazon: Bosh, Upload, Expanse, Mr Robot, The Man In The High Castle, Fleabag, The Boys, Homecoming
HBO: Counterpart, Doom Patrol, Oz, Czernobyl

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, roger987 napisał:

Drugi i trzeci sezon Westworld to tak absolutna porażka, że nie byłem w stanie obejrzeć do końca. 
Przy czym pierwszy sezon to było mistrzostwo. 

 

Imo drugi i trzeci są dobre. Trzeci ma naprawdę mocne przesłanie, tylko pierwsze dwa - trzy odcinki strasznie ssą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Saiya-jin napisał:

Imo drugi i trzeci są dobre. Trzeci ma naprawdę mocne przesłanie,

 

Przesłanie może sobie mieć, rzecz się niestety rozbija o realizację. To co zrobili z postaciami woła o pomstę do nieba. Przede wszystkim Dolores i Maive  nie są w stanie ponieść tego serialu (już abstrahując że przeszarżowali z ich power levelami strasznie), z MiB zrobili jakąś wydmuszkę, Bernard nie gra praktycznie żadnej roli i równie dobrze mogłoby go nie być, a Pinkman  snuje się bardziej niż w ostatnim sezonie Breaking bad. Jeśli chodzi o kwestię sztucznych inteligencji i wolnej woli to już jest serial który zajmował się tym tematem i robił to lepiej, do tego jest tego samego autora, to Person of Interest.

 

 

Cytat

tylko pierwsze dwa - trzy odcinki strasznie ssą.

 

 Pierwsze odcinki właśnie były całkiem zachęcające i dające nadzieje na powrót do formy, potem już równia pochyła.

 

Jezu słodki jak sobie przypomnę ostatnie odcinki w których użyto chyba wszystkich najbardziej ogranych klisz i motywów filmowych to aż mnie ciarki przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 23:19, gentillo napisał:

DARK jest jednym z lepszych seriali które ostatnio było dane mi oglądać.

Skończyłem właśnie finałowy sezon - fantastyczny serial. Jeden z lepszych, jakie widziałem. Obejrzałem cały z angielskim dubbingiem, bo nienawidzę niemieckiego, ale jest tak dobry, że może kiedyś odpalę sobie w oryginale jednak. Mega polecanka, razem z pierwszym sezonem True Detective najlepsza produkcja ostatnich lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gentillo napisał:

Jestem przy końcu 3 sezonu Westworld i jestem zażenowany. Normalnie zażenowany.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka
 

Kurcze, w tym tygodniu kończę zaległości sprzed lat (Gotham) i miałem zrobić podejście. Wasze opinie jakoś mnie od tego odwodzą i chyba tracę ochotę.. Naprawdę jest aż tak słabo? Drugi sezon jakoś zmęczyłem, tu jest gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gentillo napisał:

Jestem przy końcu 3 sezonu Westworld i jestem zażenowany. Normalnie zażenowany.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja byłem zażenowany po trzech pierwszych odcinkach pierwszego sezonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja dociągnąłem do końca pierwszego, ale za drugi się nawet już nie bralem.
No właśnie pierwszy był świetny, drugi trochę gorszy. Jednak to co zrobili w trzecim to jest jakaś masakra. I nawet nie chodzi o to, że się to źle ogląda. Bo od 4 odcinka akcja leci całkiem sprawnie. Jednakże cały czas, scena po scenie coś mi nie pasuje. To się kupy nie trzyma jako historia. A już najbardziej denerwuje mnie pretensjonalny toster - Dolores z wiedzą przekraczająca wiedzę wszystkich pozostałych postaci razem wziętych. Za każdym razem gdy pojawią się na ekranie to mam ochotę zgrzytać zębami. Niezniszczalne hosty. Debilizm po stronie postaci ludzkich. Zupełnie bezbarwny Aron. Rozwiązania fabularne zupełnie z dupy. Zrobiono to jak serial dla debili.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności