Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Finał Westworld... Za je bi sty. Przewidywalny a i tak oglądając co chwilę myślałem, że jednak nie skończy się "tak jak myślałem" ale tak się skończył i to było za je bi ste.

Polecam, zajawka kolejnego sezonu zapowiada odcinanie kuponów natomiast 3 sezony stanowią całkowitą, pełną i spójną całość.

Polecam. 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanom Star Wars polecam 4 ostatnie odcinki serialu Clone Wars sezon 7. Piękne i smutne zakończenie historii Wojen Klonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry jeśli (że) spoileruję.

 

Westworld.

 

William/Billy/Man In Black.

 

Zaje***sty serial. Wykur**sty. Wywalony w kosmos i w ogóle.

 

Panowie: Hopkins i Harris: pokłony. Niskie.

 

Już to pisałem, ale jeśli ktoś wsiąkł swego czasu w "Matrix" to WW jest tak samo skrojony :)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

Ostatni sezon przede mną. Czekałem aż się skończy. Nie umiem już czekać na kolejny odcinek. 

  Jestem po czwartym odcinku trzeciego sezonu  drogi Sheevie. Trochę inny ten sezon, coś jak ten pierwszy, prawdziwy "Matrix" połączony z "Wickiem" (?)

 

Ewanna Rejczel Łud robi porządki ze światem, który ją stworzył. Po swojemu  ;)

 

No sorry, ale to jest IMHO najlepszy serial jaki HBO stworzyło po GoT, i jeden z najlepszych jakie w życiu oglądałem.

 

Amen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Netflixa polecam serial kryminalny The Stanger na podstawie powieści Cobena. Angielski. Mnie wciągnął, obejrzałem w 3 dni. 8 odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Thomm napisał:

 No sorry, ale to jest IMHO najlepszy serial jaki HBO stworzyło po GoT, i jeden z najlepszych jakie w życiu oglądałem.

 

Amen.

Chyba mało rzeczy od HBO widziałeś. WW nawet nie jest w topie tego co mają teraz, a co dopiero brać pod uwagę ich cały dorobek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, nsk napisał:

Chyba mało rzeczy od HBO widziałeś. WW nawet nie jest w topie tego co mają teraz, a co dopiero brać pod uwagę ich cały dorobek.

https://moviesroom.pl/publicystyka/rankingi/seriale-hbo-go-ranking-najlepszych-seriali-oryginalnych-hbo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to będzie subiektywny wybór, tu akurat jakiegoś redaktora. 

Pamiętam jak się jarałem WW przed premierą i pamiętam też moje rozczarowanie po trzech odcinkach. Szczegółów nie pamiętam, miało być wyjątkowo, a wyszło pretensjonalnie.

 

Ale ja jestem dziwny, mimo, że lubię fantastykę/fantasy, to GoT był wg mnie słaby. Ze dwa lata męczyłem i skończyłem tydzień temu. 6/10

 

 

Uwielbiam za to, jak trafiam na serial, o którym nic, albo prawie nic nie wiem i okazuje się być strzałem w dychę. Na HBO macie "Ucieczkę z Dannemory" w reżyserii Bena Stillera. Jeden z lepszym seriali ostatnich lat.

 

A z lekkich, niezobowiązujących tematów polecam Upload na Amazon.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym HBO GO znajdziemy ich cały dorobek serialowy czy tylko to co z ostatnich lat + dawne hity? Bo to trochę zmienia postać rzeczy.
https://upflix.pl/

Nie wiem na ile to jest dokładne, ale możesz się pobawić. Mogę też sprawdzić ręcznie to co Cię interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nsk napisał:

Chyba mało rzeczy od HBO widziałeś. WW nawet nie jest w topie tego co mają teraz, a co dopiero brać pod uwagę ich cały dorobek.

 

Być może.

 

De gustibus non est disputandum. 

 

Pamiętam jak rok temu oglądałem ich "Czarnobyl". Mistrzowsko (dla mnie) zrealizowany serial, gra aktorska - miód, miód i jeszcze raz miód. "Gra o tron" była kapitalna za wyjątkiem ostatniego sezonu, ale w niej już rzecz jasna nie partycypował Martin.

 

Na każdej platformie znajdzie się jakieś perełki w zalewie zwykłego chłamu "dla Grażyn i Januszy" ;). HBO ma u mnie plus za WW, Chernobyl, GoT. Netflix za "Dark". Amazon Prime za "The Boys".

 

Tak, być może mało jeszcze widziałem, ale wszystko przede mną :)  O ile jutro lub pojutrze nie okaże się, że test na C-19 mojego szefa wyszedł pozytywnie, bo wtedy na 90% u mnie też będzie positive i mogę już więcej filmów seriali sobie nie pooglądać 😐 

 

Ot, takich czasów doczekaliśmy.

Edytowane przez Thomm
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Thomm napisał:

 mogę już więcej filmów seriali sobie nie pooglądać 😐 

 

Ot, takich czasów doczekaliśmy.

Masz żyć mimo wszelkich przeciwności !!! Bądż silny Mocą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, all999 napisał:
11 minut temu, brunnerius napisał:
Snowpiercer, polecam, taki obraz świata w którym żyjemy.

Sprawdź sobie film.

Widziaaałem ;) i też mi się podobał, tak bez zbędnych fajerwerków i udziwnień, tylko oglądać trzeba "co w środku"

 

polecam przebrnąć dalej niż te 15 minut, faktycznie po obejrzeniu filmu może nieco początek zniechęcać, ale tylko nieco

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie oglądałem. Ale wśród seriali ostatnio - dla mnie na plus. Chce się oglądać. Nie ze względu na jakąś ideologię ale pomysł i akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lecę z DARK. Powtórzyłem pierwszy sezon, obecnie jestem przy drugim. Dawno tak mi się mózg nie spocił przy oglądaniu jakiegoś serialu. Jeśli trzeci sezon jest, tak jak piszą, jeszcze bardziej pokręcony to chyba będę musiał sobie jakąś ściągawkę do oglądania zrobić :)

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności