Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten stary film nie bazował przypadkiem na całkiem niezłej książce?

Aaaa to nawet nie wiedziałem

Jakiej?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było tutaj, ale dawno i świetnie mi weszło - The Kominsky Method. Coś lekkiego, ale nie głupiego, na te trudne czasy.

Ciekawe jak się potoczą losy sezonu 3 w obliczu obecnych wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Westworld".

 

Dlaczego ja się za to tak późno zabrałem? Dwa pierwsze sezony "łyknąłem" w tydzień. Oglądam teraz ten aktualny, trzeci.

 

Aktorsko: Hopkins 8/10, Wright 9/10, Harris 9,5/10. Ed Harris to w ogóle pozamiatał w tym serialu i od czasu "The Rock" nie był aż tak wyrazisty, aż tak nie dominował na ekranie. Tutaj to robi.

 

Gdyby... gdyby J.J. Abrams zrobił tak ostatnie "Star Wars" jak zrobił "WW" to bym na nim psów nie wieszał. Niestety, nie zrobił. Dżej Dżej, łaj? 😐

 

 

 

😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon to serialowa perfekcja, drugi przekombinowany, trzeci zaczął się obiecująco, ale od połowy poziom znowu mocno spada. Jak ktoś lubi temat AI i nie oglądał to polecam poprzedni serial Nolana w temacie czyli Person od interest. Realizacyjnie nie sięga do poziomu Westworld, ale cały temat sztucznych inteligencji duuuużo ciekawiej tam ugryzł. Odcinki proceduralne są tylko ok, ale te z metaplotem to czyste złoto.

 

Warto wspomnieć o fantastycznym OST Djawadiego, który jest obecnie jednym z moich ulubionych kompozytorów filmowych. This world, stop all motor functions ❤️

Edytowane przez zdzichon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Westwowrld nie siadł i to tak bardzo, że as sam się dziwię. Pierwsze 3 odcinki 1 sezonu były bardzo obiecujące, a potem jak by całe powietrze zeszło i ledwo dociągnąlem do końca zaciskając zęby. Za drugi się już nawet nie brałem.
A ja chyba po trzecim odcinku zrezygnowałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mszysz napisał:

 

Fringe polecam.

Jako miłośnik filmów i seriali  SF i fantasy, nadal czekam na godnego następcę.

Czy są te episody na jakiejś stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, all999 napisał:
10 godzin temu, Spawn napisał:
A mnie Westwowrld nie siadł i to tak bardzo, że as sam się dziwię. Pierwsze 3 odcinki 1 sezonu były bardzo obiecujące, a potem jak by całe powietrze zeszło i ledwo dociągnąlem do końca zaciskając zęby. Za drugi się już nawet nie brałem.

A ja chyba po trzecim odcinku zrezygnowałem...

 

 

W Westworld zabawa tak naprawdę zaczyna się w połowie pierwszego sezonu. Twist odnośnie Człowieka w czerni granego przez Eda Harrisa sprawił, że przeszły mnie ciary ;)

 

Ale opinie na temat tego serialu są podzielone - jedni są nim zachwyceni, inni wprost przeciwnie. Ja jestem w tej pierwszej grupie. Istotne jest jedno: ten serial wywołuje emocje. Skrajne, owszem, ale tak powinno być z dobrymi produkcjami.

 

Poza tym gdyby nam wszystkim podobało się to samo, to byłoby nudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zdzichon napisał:

Pierwszy sezon to serialowa perfekcja, drugi przekombinowany, trzeci zaczął się obiecująco, ale od połowy poziom znowu mocno spada. Jak ktoś lubi temat AI i nie oglądał to polecam poprzedni serial Nolana w temacie czyli Person od interest. Realizacyjnie nie sięga do poziomu Westworld, ale cały temat sztucznych inteligencji duuuużo ciekawiej tam ugryzł. Odcinki proceduralne są tylko ok, ale te z metaplotem to czyste złoto.

 

Warto wspomnieć o fantastycznym OST Djawadiego, który jest obecnie jednym z moich ulubionych kompozytorów filmowych. This world, stop all motor functions ❤️

Dzięki za przypomnienie o Person of Interest. Jakoś tak wyszło, że ominęła mnie premiera ostatniego, piątego sezonu. Rewelacyjny serial. I nie wiedziałem, że takie znane nazwiska za nim stoją.

Szkoda, że Jim Caviezel nie miał szans na zrobienie większej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld ogólnie mi się podobał. Pierwszy sezon bardzo mnie wciągnął, ciekawy był motyw z Williamem. Pamiętam, że miałem trochę zastrzeżeń do tego jak funkcjonuje ten świat, pojawiały się pewne nieścisłości, niedopowiedzenia i w sumie chyba odpowiedzi na te pytania nie znalazłem. Drugi sezon był dużo gorszy, naciągany, często sięgałem po telefon, by było po prostu nudno. Trzeci sobie obejrzę z ciekawości.

 

Polecam Black Mirror - obejrzałem dopiero w zeszłym roku, ale jak zacząłem to codziennie leciały po 2-3 odcinki co rzadko mi się zdarza. Każdy odcinek to oddzielna historia, a motyw przewodni to nowoczesne technologie. Sezon piąty można sobie śmiało odpuścić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld pierwszy sezon świetny, drugi obejrzałem na siłę. Trzeci do 4 odcinka OK, potem słabo...

Wentworth do końca 4 sezonu rewelacja, potem trochę schodzi ale wciąż ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności