Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2020 o 20:05, deftones9 napisał:

ogląda ktoś tu wikingów? jakieś spostrzeżenia na temat ''śmierci'' bjorna?

 

nikt nie ogląda wikingów? szok

Dla mnie ten odcinek to końcówka serialu zrobiona na siłę byle skończyć z tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tybysh napisał:

Dla mnie ten odcinek to końcówka serialu zrobiona na siłę byle skończyć z tematem. 

po śmierci Ragnara, po zakończeniu wątku angli i francji wszystkie sezony są robione na siłe.Ja sobie teraz oglądam sezony z ragnarem, kapitalny serial do momentu jego śmierci.Bjorn przeżyje i jedynie to mnie trzyma jeszcze przy tym serialu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, deftones9 napisał:

po śmierci Ragnara, po zakończeniu wątku angli i francji wszystkie sezony są robione na siłe.Ja sobie teraz oglądam sezony z ragnarem, kapitalny serial do momentu jego śmierci.Bjorn przeżyje i jedynie to mnie trzyma jeszcze przy tym serialu :)

Jak dla mnie to już Francja była przesadzona. 

 

Nie chcę robić spoilerów ale jakim cudem niby Bjorn ma przeżyć? Jak dla mnie to było zakończenie serialu, nie sądziłem że jeszcze będzie kolejna seria. Wyjdzie kolejny gniot, coś jak zmarnowany potencjał Lost, gdzie mogli zakończyć na 3 sezonie. 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tybysh napisał:

Jak dla mnie to już Francja była przesadzona. 

 

Nie chcę robić spoilerów ale jakim cudem niby Bjorn ma przeżyć? Jak dla mnie to było zakończenie serialu, nie sądziłem że jeszcze będzie kolejna seria. Wyjdzie kolejny gniot, coś jak zmarnowany potencjał Lost, gdzie mogli zakończyć na 3 sezonie. 

 

Widziałeś zapowiedź nowego sezonu? to zobacz :) Jest tyle argumentów na przeżycie Bjorna że nie chce mi sie tutaj pisać o tym.Poczytaj, obejrzyj jeszcze raz ten odcinek no i zobacz sobie zapowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, deftones9 napisał:

 

Widziałeś zapowiedź nowego sezonu? to zobacz :) Jest tyle argumentów na przeżycie Bjorna że nie chce mi sie tutaj pisać o tym.Poczytaj, obejrzyj jeszcze raz ten odcinek no i zobacz sobie zapowiedź 

Zapowiedzi nie widziałem ale jeżeli faktycznie przeżyje to realizm całego serialu  wynosi mniej niż zero:) 

 

Szukam i nigdzie nie widzę info o 7 sezonie. 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gentillo napisał:

2 sezon Altered Carbon to zło w czystej postaci. Nawet nie mam co porównywać do pierwszej serii.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

 

W sumie z książkami było podobnie. Spadek poziomu w drugiej był gargantuiczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tybysh napisał:

Zapowiedzi nie widziałem ale jeżeli faktycznie przeżyje to realizm całego serialu  wynosi mniej niż zero:) 

 

Szukam i nigdzie nie widzę info o 7 sezonie. 

bo nie będzie 7 sezonu, 6 sezon jest podzielony na dwie części po 10 odcinków, takie było założenie od początku, więc na razie jesteśmy w połowie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial to jest równia pochyla w dół. Pierwsze dwa sezony świetne, cała reszta to odcinanie kuponów. Rangnar to postać bardziej baśniowa, mogli później pójść tropem Rollo który jest świetnie udokumentowany przez historyków. No ale widocznie budżet nie pozwolił. Postać Zelaznobokiego jest tak miałka i obojętna, ze zupełnie dla losów rodu i serialu nie ma znaczenia czy przeżyje czy tez nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Palpatine napisał:

Ten serial to jest równia pochyla w dół. Pierwsze dwa sezony świetne, cała reszta to odcinanie kuponów. Rangnar to postać bardziej baśniowa, mogli później pójść tropem Rollo który jest świetnie udokumentowany przez historyków. No ale widocznie budżet nie pozwolił.

O Ragnarze czytałem książkę - Kruk Odyna. To mówisz że on tak legendarny jak nasz książę Krak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Wikingów, to ja też oglądam bardziej z sentymentu, chęci zobaczenia jak historia się skończy. Klimat w ostatnich sezonach jest w sumie taki sam jak w pierwszych. Ale niestety bez Ragnara, Flokiego, Rollo czy Króla Egberta to już nie to. Sytuacje ratują tylko Panie, na które zawsze miło popatrzeć w tym serialu ;-). No i jak ta Ruś Kijowska, to nie Paryż niestety.  Aczkolwiek, żeby nie było, to nie jest totalna padaka, po prostu poziom się obniżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, adamos80 napisał:

"Nightflyers" - niezłe sci-fi w klimacie kultowego Event horizon, trochę efekciarskie i chaotyczne ale można obejrzeć. 

Hmm, nie jestem miłośnikiem seriali, ale postaram się zapamiętać o jego istnieniu i może kiedyś obejrzę skoro wspominasz o Event Horizon 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamos80 napisał:

"Nightflyers" - niezłe sci-fi w klimacie kultowego Event horizon, trochę efekciarskie i chaotyczne ale można obejrzeć. 

Zobaczyłem oceny i raczej widzę że kupa. A EH to jeden z moich ulubionych horrorów. 

Był kilka lat temu serial również w klimatach EH ale został skasowany po 1 sezonie, za cholere nie mogę sobie przypomnieć tytułu . 

Dobra mam - Defying Gravity, polecam kawał dobrego sci-fi. 

6 minut temu, Palpatine napisał:

Wyszedł cały sezon czy będą cykać po jednym odcinku? Jeśli to drugie to czekam na całość.

To nie Netflix, jeden odcinek na tydzień, mi to nie przeszkadza a nawet chyba tak wolę . 

Edytowane przez vonBaron
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon Westworld. Pierwszy odcinek za je bi sty
Oby tego nie skopali. 


Trzeba powiedzieć, że bazując na starym filmie udaje im się (jak na razie) ciekawie to rozwijać


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności