Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 19.01.2020 o 20:46, Compton napisał:

Jaki polecacie serial po Dark?

Zacząłem Stranger Things, jestem po trzech odcinkach ale nie wciąga mnie jak Dark.

Czy seria się rozwinie czy lepiej szukać czegoś innego?

Tematyka nieistotna, choć wolałbym zamiast fantasy czy Si-Fi jakiś kryminał czy thiller.

Nie jest to nowość, ale koniecznie pierwszy sezon True Detective jeżeli nie widziałeś. Właśnie on, Dark i Czarnobyl w ostatnich latach najbardziej mi podeszły, aczkolwiek mogłem o czymś zapomnieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp objects też może być ok w takich gatunkach. Peaky blinders, jeśli jeszcze nie oglądałeś.

 

Z takich, które ostatnio oglądałem całkiem fajne były:

 

- The 100  (sci-fi takie luźne) - poza pierwszym sezonem, który był czymś w rodzaju nastolatki w kosmosie, to spoko;

- Godless - trochę się dłuży, ale w sumie to western, więc chyba ma tak być. ;)

- Westworld jest mega, ale to już chyba każdy widział.

 

  

W dniu 19.01.2020 o 21:33, Cain1916 napisał:

Oglądaj dalej Stranger Things. Też z początku mnie nie wciągnął, ale czym dalej w las tym bardziej mi się podobało. Kolejne sezony ogarniałem w trakcie jednego weekendu.

WW. Kroniki Times Square od twórców legendarnego już The Wire też mogę polecić.

Jednak jest tytuł, który ostatnio szczególnie mi się spodobał. Looking for Alaska. Zapada w pamięć na długo. 

 

 

Mnie się Stranger Things tak średnio podobają. Fajny klimat z młodości (;)), ale sam serial jako film to badziewie dla dzieci. Coś jak "Alone in the Dark". Leci na sentymencie mojego pokolenia.

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam serial w którym Borat gra izraelskiego szpiega "The Spy". Naprawdę bardzo śmieszny. Tym razem Borat jest Izraelitą, ale nadal podąża za jastrzębiem.

 

W filmie występują nawiązania do kina światowego, np. kiedy Borat był na szpiegowskich testach i biegał, a to bieganie to był cytat z filmu "Rocky", Stallone biegał identyko.

 

Poza tym są śmieszne sceny, typu: Borat daleko od żony, na innym kontynencie, ale więź między nimi jest taka, że w tym samym momencie idą do lodówki i biorą dwie kromki chleba z masłem; kiedy smarują chleb masłem, ekran dzieli się na dwie części ukazując dwoje małżonków wspólnie jedzących chleb z masłem.

 

 

Bardzo śmieszne. Tzn. miało być wzruszające chyba, ale wyszło śmieszne. 

 

Jeżeli macie dużo czasu wolnego do zmitrężenia, to i tak nie polecam. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 odcinki Outsidera.

Szkoda, że już w połowie pierwszego załapaliśmy z żoną o co chodzi (nie będę spoilerował) a 2 kolejne to potwierdziły.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sp5it napisał:

Obejrzałem 3 odcinki Outsidera.

Szkoda, że już w połowie pierwszego załapaliśmy z żoną o co chodzi (nie będę spoilerował) a 2 kolejne to potwierdziły.

M

SPOILER!!!

 

Też już wiem że to jego ojciec dokonuje tych zabójstw ale bardziej jestem ciekawy jak przejmuję kontrolę nad kimś i po co.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOILER!!!
  Też już wiem że to jego ojciec dokonuje tych zabójstw ale bardziej jestem ciekawy jak przejmuję kontrolę nad kimś i po co.
A miałem właśnie zacząć oglądać...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PeepingTom napisał:

🤣🤣🤣

Też dzięki! Wiecie, że i tak się kliknie w ten spoiler 😅

Ja sie nie gniewam. Napiszcie mi dokładniej Bracia (@vonBaron )o w takiej zakładce spoiler kto to konkretnie (bo oglądałem tylko jeden odcinek)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogląda ktoś tu wikingów? jakieś spostrzeżenia na temat ''śmierci'' bjorna?

 

nikt nie ogląda wikingów? szok

Edytowane przez deftones9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 31.01.2020 o 19:19, Saiya-jin napisał:

Jest coś ciekawego na Netflixie?

 

Polecam brytyjski serial Line of Duty http://www.tv.com/shows/line-of-duty/. Naprawdę świetnie zrobiony,  scenariusz dopracowany bez żadnych głupot.

Tu znalazłem dość ciekawy opis https://lekturaobowiazkowa.pl/na-ekranie/line-of-duty-swietny-serial-kryminalny/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Polecam brytyjski serial Line of Duty http://www.tv.com/shows/line-of-duty/. Naprawdę świetnie zrobiony,  scenariusz dopracowany bez żadnych głupot.
Tu znalazłem dość ciekawy opis https://lekturaobowiazkowa.pl/na-ekranie/line-of-duty-swietny-serial-kryminalny/
 
 
Popieram w całej rozciągłości.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności