Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem podejście do pierwszego odcinka Watchmen na HBO GO i... to jest jakaś masakra, bez ładu i składu.

Następnie, z ciekawości włączyłem pierwszy odcinek Batwoman i to jest jeszcze większa padaka.

No nic, dobrze że wystartował drugi sezon Castle Rock i The Kominsky Method.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mihu83 napisał:

Zrobiłem podejście do pierwszego odcinka Watchmen na HBO GO i... to jest jakaś masakra, bez ładu i składu.
 

Takie samo odczucia mam co do Watchmena, ale może się rozkręci. 

Kończę trzeci sezon Kroniki Times Square, spoko serial. Wciągnął mnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samo odczucia mam co do Watchmena, ale może się rozkręci. 
Kończę trzeci sezon Kroniki Times Square, spoko serial. Wciągnął mnie. 

O tak, Kroniki bardzo fajne, muszę dokończyć 3 sezon.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wisting napisał:

Niemiecki "Fala" (We Are The Wave). Co ciekawe, nawet jakieś ładne Niemki są :) A podobno nie ma takich :)

Ewa Braun ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 13:45, Lord Rayden napisał:

Serial The Boys z Amazon Prime Video. Swoiste rozliczenie z "superbohaterami". "I smieszno i straszno

 

Tydzień temu to "zaliczyłem". Tzn. cały sezon (8 odcinków) w jeden dzień ;)

 

Marvel i DC się w grobach przewracają :P Karl "Butcher" Urban rządzi! :D Najbardziej antybohaterski serial dekady ;) A jeśli ktoś jeszcze pamięta Elisabeth Shue jako tą słodką dziewczynkę Tomcia Cruise'a z "Coctail" to... niech lepiej tego nie ogląda :E

 

Krew, flaki, kasa, counts, korporacja... Counts? ;) Coś pominąłem? :P

 

Lordzie, ******sty serial 😎 9/10.

 

 

 

 

 

Obejrzałem też wreszcie "Stranger Things". Pierwszy sezon 8. Drugi 7. Trzeci 8. Lata 80-te aż się wylewają z ekranu. Poza tym "neverindgowy" Dustin i Suzie rządzą! 

 

Shiiiit... ;)

 

 

Sorry, za post pod postem, ale obecna jego postać/edycja jest... kretyńska.  Nie o tym chciałem.

 

Nie wiem Kto przetłumaczył imię jednego z głównych bohaterów "The Boys" jako "Ojczyznosław" (Homelander). Tak, na pozór brzmi to idiotycznie, natomiast oglądając serial to ten Pan/Pani tłumacz netflixowego oryginału genialnie i po naszemu oddał wiernie to, co sobą reprezentuje w tym serialu ów Homelander. Ot, taka krzyżówka Supermana i Kapitana Ameryki. Z Charlesem Mansonem.

 

A ponieważ sam swego czasu parałem się tłumaczeniami tego i owego ;) to tym większy szacunek ode mnie dlatego Pana/Pani :)

Edytowane przez Thomm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podszedł mi:

Carnival Row

Alternatywna rzeczywistość. Burgue, miasto przypominające wiktoriański Londyn, w którym ludzie żyją obok magicznych stworzeń takich jak wróżki. Nie jest to jednak kolorowe miasto pełne magii. Jest ono raczej mroczne. Podziały gatunkowe są coraz bardziej widoczne. Z dnia na dzień rozłam pomiędzy ludźmi i wszystkimi innymi gatunkami się pogłębia. Na dodatek ktoś lub coś zaczyna w brutalny sposób zabijać mieszkańców. Do sprawy zostaje przydzielony inspektor policji Rycroft Philostrate (Orlando Bloom). Człowiek, który walczył na wojnie u boku istot, które teraz są tak marginalizowane w jego mieście. On jako jeden z nielicznych funkcjonariuszy staje w ich obronie - stara się zrozumieć i im pomóc. Zajmując się sprawami, które inni funkcjonariusze bagatelizują. W tym samym czasie do miasta przybywa wróżka Vignette Stonemoss (Cara Delevingne), która musi uciekać ze swojej ojczyzny z powodu rzezi istot jej gatunku przez ludzi. Okazuje się, że Philostrate’a i Stonemoss łączy wspólna historia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Mandalorian ! Już trzeci odcinek. Western SF/SW. 

Tropiciel (ros. Niuchacz) - kryminalny rosyjsko-ukraiński. Aktor ten sam co w serialu o robotach. Nawet niezłe. Mimo zachodniego sznytu , liczne smaczki rosyjskiej rzeczywistości.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.11.2019 o 12:09, Lord Rayden napisał:

The Mandalorian ! Już trzeci odcinek. Western SF/SW. 

 

 

 

Si Senior :)

 

Szkoda, że odcinki są krótkie (30 minut), ale całościowo SW aż się z ekranu wylewa. I to bez tego "Abramsowego patosu". Bo generalnie mamy w duszy to, że Imperium upadło i rządzi Rebelia. Kasę trzeba zarobić, kasę...

 

A że po drodze trafia się Baby Y... ;)

 

 

 

 

Lordzie...

 

😎

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=49947]Teti[/mention] szkoda ze na Amazon
 
Obejrzałem pierwszy odcinek Mandalorian - jeny ale to jest dobre! Nowa i najnowsza trylogia (łącznie 6 części) nie ma tyle jakości w sobie co te 30 min 
Czemu szkoda? Dobrze właśnie, dzięki nim serial dostał nowe życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teti napisał:

Panowie dziś premiera 4 sezonu The Expanse emoji7.png

Bardzo polecam serial i bardzo mocno polecam książki- nadspodziewanie się wszystko trzyma kupy i wyjątkowo więcej SF niż space opery. Każdy sezon to adaptacja jednego tomu powieści. Zamienię 3 koszulki z Vaderem na jedną z Rosynantem 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Teti napisał:
47 minut temu, Palpatine napisał:
[mention=49947]Teti[/mention] szkoda ze na Amazon
 
Obejrzałem pierwszy odcinek Mandalorian - jeny ale to jest dobre! Nowa i najnowsza trylogia (łącznie 6 części) nie ma tyle jakości w sobie co te 30 min emoji7.png

Czemu szkoda? Dobrze właśnie, dzięki nim serial dostał nowe życie.

Trzeba będzie szukać aby obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności