Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Wczoraj o północy skończyłem Czarnobyl w jeden wieczór i do czwartej nie mogłem zasnąć, mega!

Wcale się nie dziwie że to obecnie najlepiej oceniany serial na filmweb, HBO pozamiatało znowu.

Czarnobyl zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Początek nie zapowiadał się najlepiej, ale to jeden z lepszych mini seriali ostatnimi czasy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, Czarnobyl był niesamowity. Do czasu ukończenia go przeze mnie, myślałem, że nic nie wbije się do mojego osobistego kanonu, gdzie benchmarkiem dla wszystkich poruszających się obrazów są Twin Peaks oraz Dekalog. Myliłem się. Muzyka, atmosfera, operatorka. Wszytko jest na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 22:47, jd1210 napisał:

Czarnobyl zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Początek nie zapowiadał się najlepiej, ale to jeden z lepszych mini seriali ostatnimi czasy. 

 U mnie odwrotnie, trzy pierwsze odcinki mnie zdemolowały, a dwa ostatnie trochę na ziewająco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Serial The Boys z Amazon Prime Video. Swoiste rozliczenie z "superbohaterami". "I smieszno i straszno

Cały sezon widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czarnobyl - 9/10. Wywala z butów, wbija w fotel itd. Obsada... Skarsgard jest niesamowity. Pan Aktor.

 

Dom z papieru - 8/10. W trzeciej serii co prawda już się powielają, ale i tak trzyma poziom dwóch pierwszych sezonów. Te wszystkie zwroty akcji itd. Sensacja wymieszana z romansidłem w klimatach Rodrigueza podlanych sosem Bessona...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Są tu jacyś fani Homeland? 

 

Jeśli tak, to polecam serial Berlin Station. Właśnie skończyłem 3 sezon. 

 

Jakiś czas temu przemogłem się i obejrzałem Grę o Tron. Po części rozumiem fenomen, choć zakończenie może rzeczywiście takie trochę mało satysfakcjonujące. 

 

Nie wiem, czy wspominałem o takich produkcjach, jak Waco  i The Terror - właściwie miniserie, szczególnie klimatem ta druga mi się spodobała. Ktoś zna coś podobnego? 

 

O Czarnobylu dużo było już pisane, to może jeszcze krótka wzmianka z gatunku: zombie nigdy się nie nudzą. Black Summer - tylko kilka odcinków, właściwie całość można chyba traktować jak taki film. Czemu ciekawy? Bo w produkcjach typu The Walking Dead i Z-Nation trupy niejako zostały zmarginalizowane, a w Black Summer oprócz oczywistego zagrożenia ze strony drugiego człowieka, które wynika z chaosu, powrócono do "terroru zombie", gdzie nawet taki jeden potrafi stanowić realne zagrożenie. 

 

Coś ciekawego wyszło ostatnimi czasy? Co by wbiło w fotel jak chociażby Dark? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homeland pierwsze odcinki ciekawe, później ta akcja taka jest, że szkoda tracić życia na ten serial. Odpuściłem go już po paru odcinkach - lipa.

 

Czarnobyl to tak samo lipa! Słyszeliście, żeby ZSRR gadało po angielsku? To komedia nie dokument. Z miejsca nie ma racji bytu, przez brak klimatu.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homeland przegapiłem, dopiero ktoś w pracy mi polecił. Bardzo dobry serial. Są gorsze sezony, ale całość na duży plus.

Zarzut, że amerykańska produkcja o Czarnobylu nie jest po rosyjsku to czepianie się na siłę, to tak jakby sabotować Wiedzmina od Netflixa, że nie jest po polsku, albo Vikingów...jaja

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ruski serial obejrzałem

https://www.netflix.com/pl/title/81026915

Nawet ciekawy choć za bardzo rozciągnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja badam sobie Mroczny Kryształ na Netflixie i póki co jest dobrze. W końcu coś od Jim Henson Studio, a nie generyczne animacje Pixara.

Tak w ogóle, to umknęło mi info., że robią z tego serial, początkowo miał być chyba długi metraż ale utknął na kilka lat w piekle produkcji.

The Boys jeszcze nie skończyłem, jakoś mnie nie wciągnął ten setial, myślałem że będzie bardziej hardkorowo.

Muszę jeszcze dokończyć trzeci sezon The Deuce, poprzednie sezony były spoko.




Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaworrr napisał:

Podłączę się do tematu :) Seriale, które ostatnio oglądałem i się podobały:

- Wataha

- Mindhunter

- The Boys

- The Spy

Wszystkie dobre...chyba kolejny sezon Watahy się szykuje jakoś na dniach...

 

9 godzin temu, Lord Rayden napisał:

A ja sobie ruski serial obejrzałem

https://www.netflix.com/pl/title/81026915

Nawet ciekawy choć za bardzo rozciągnięty

W sensie rosyjski?

9 godzin temu, jd1210 napisał:

"Ślepnąc od świateł"  zaskoczył mnie pozytywnie, jak na polski serial.

Arcydzieło. Zdjęcia, klimat, Wieckiewicz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności