Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ale duch żony był ok w przeciwieństwie do duchów Vietcongu....

 

No, ale po co? Cały ostatni odcinek w zasadzie o wzajemnych dąsach i muchach w nosie. A to się kłócą, a to się "godzą". A iiić pan w cholerę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie już 2. sezon "Noragami" - podobno lepszy ma być niż 1., fabularnie 1. trochę jest szarpany i niepodokańczany, dobra muzyka, grafika.

 

Niedawno seria "Air" anime za mną i b. mi się podobała, ale film i specjale były co najwyżej średnie (zwł. film).

 

Oraz "The Walking Dead", ale nie wiem może niedługo skończę oglądać, bo dla mnie serial najlepsze czasy ma dawno za sobą. Tak jak kiedyś narzekałem na Negana, tak teraz w tej chwili dla mnie jest najlepszą postacią. Odcinek z Neganem ogólnie to wychodzi +1/2.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 20:18, Lord Rayden napisał:

Skończyłem Detektywa sezon 3. Zacząłem Umbrella Academy

 

Trzeci sezon Detektywa należy jak najszybciej zapomnieć, wynudził mnie okrutnie.
Umbrella Academy spoko 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam Netflixowy zbiór animowanych szortów "Love, Death + Robots". Ogląda się bardzo fajnie, jak zawsze są lepsze i gorsze historyjki ale jako całokształt bardzo udana rzecz.

Epizod 3 "Świadek" to jest dla mnie wizualne mistrzostwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Palpatine @brunnerius Też obejrzałem OA2, ale kurde ten ich cały międzywymiarowy taniec... za każdym razem jak do niego dochodziło czułem takie dziwne zażenowanie jak podczas oglądania polskiego dokumentu 'Chłopaki do wzięcia'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Palpatine napisał:

Ja myślałem, ze wszystko łyknales w dniu premiery 😉

Miałem dziki miesiąc, dopiero dzisiaj odpaliłem Netflixa :) 

A ten "dziwny taniec" to właśnie oś i nie tylko taniec, dochodzą dźwięki, wibracje, odkrywanie kolejnych ruchów, wchodzenie na wyższy poziom, zmiana rzeczywistości poprze działanie a nie myślenie... Jak w życiu...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunnerius Mi to się właśnie nie podobało, nie lubię rytuałów, a to był niejako rytuał. Ale przecież nie wszystko musi mi się podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kawa ma kofeine jej działanie jest weryfikowalne. Co innego jak ktoś pije kawe co rano dla samego faktu wykonania powtarzalnej czynności, to jest zaczątek nerwicy natręctw, którą ubiera się w piękne słowa typu rytuał albo nawyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dochodzę do zdania, że o wiele więcej jest ciekawych seriali anime, niż takich nieanimowanych:

 

oglądałem niedawno i polecam takie seriale anime:

 

1) "Kiseijuu Sei no Kakuritsu",

 

2) "Black Lagoon" (2 sezony, bo 3-i jest na siłę zrobiony trochę i nie mieli za bardzo pomysłu moim zdaniem jak to ciekawie pociągnąć),

 

3) "Boku dake ga Inai Machi",

 

4) "Mi Yu Xing Zhe" - też całkiem niezłe. Trzeba tylko przestawić się na chiński.

 

Zacząłem oglądać i jestem w połowie serialu "ReLIFE" - na razie jest nieźle, ale za wcześnie by serial ogólnie ocenić mi.

 

5) "ReLIFE" serial też warto zobaczyć. Może chwilami jest nudny czy zbyt przesadnie udramatyzowane pewne wydarzenia, to serial zostawia coś w środku i skłania do przemyśleń, do tego tacy myślę życiowi bohaterowie i fajne postacie. Niektóre wątki są przedstawione w sposób ponadprzeciętny..

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pabloj napisał:

Ale kawa ma kofeine jej działanie jest weryfikowalne. Co innego jak ktoś pije kawe co rano dla samego faktu wykonania powtarzalnej czynności, to jest zaczątek nerwicy natręctw, którą ubiera się w piękne słowa typu rytuał albo nawyk :D

Ojtam ojtam :D

Kawusia na obudzenie, fajurka bo lubię, kibelek bo trzeba :)

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brunnerius Ja nikomu w nawyki nie zaglądam, niech se każdy robi co chce byle nie szkodzić innym wokół. Opisałem tylko pewien proces i jego mylne nazewnictwo niekiedy 😜

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chłopaki z baraków

 

Fantastyczna obsada, ciekawe historie, niesamowicie wyrafinowany humor, genialna realizacja. Widz chłonie przygody bohaterów i staje się częścią ich społeczności. Toż to jakiś fenomen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, vonBaron napisał:

Wczoraj o północy skończyłem Czarnobyl w jeden wieczór i do czwartej nie mogłem zasnąć, mega!

Wcale się nie dziwie że to obecnie najlepiej oceniany serial na filmweb, HBO pozamiatało znowu.

Ja ogólnie już 12 lat nie mam telewizora w domu ...i nie lubię patrzeć na seriale. Ale tak zaczarowałem że zobaczyłem cały Czarnobyl i również polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności