Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Majówka była długa, siedziałem w domu, więc ... moje pierwsze w pełni obejrzane anime (wszystkie odcinki serii) w życiu. Miałem kiedyś styczność z dragon ballem, naruto czy królem szamanów, ale właśnie te tytuły zupełnie mnie odepchnęły i nigdy raczej nie sprawdzałem co ciekawego skrywa w sobie ten gatunek.

Najpierw przełamałem się i sprawdziłem filmy: Kimi no na wa oraz Koe no Katachi i oba mnie zaczarowały. Złapały za serce i nie puściły. A teraz ukończyłem Shigatsu wa Kimi no Uso i się nie mogę pozbierać. Fenomenalnie poprowadzona jedna z postaci, sporo muzyki, refleksyjnie i melancholijnie ... i bardzo smutno

179213.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Crossing imho zaskakująco całkiem dobre na razie ;). Spodziewałem się dużej tandety przy tej sztampowej historii sci-fi, ale tak naprawdę to po tych 5-ciu odcinkach ciężko mi się do czegoś przyczepić poza trochę za mało rozgarniętą postacią szeryfa. Nie bardzo rozumiem jak ktoś mógłby na przykład oglądać The Expanse zamiast tego, tzn. rozumiem - akcja musi dziać się w przestrzeni kosmicznej, lasery, szmery bajery. Tyle, że The Expanse jest tak kłująco kiczowate, że nie wiem jak dałem radę obejrzeć 2 sezony, bo pierwszy odcinek trzeciego odrzucił mnie błyskawicznie.

Edytowane przez Bokrug
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2018 o 16:39, Bokrug napisał:

The Crossing imho zaskakująco całkiem dobre na razie ;). Spodziewałem się dużej tandety przy tej sztampowej historii sci-fi, ale tak naprawdę to po tych 5-ciu odcinkach ciężko mi się do czegoś przyczepić poza trochę za mało rozgarniętą postacią szeryfa. Nie bardzo rozumiem jak ktoś mógłby na przykład oglądać The Expanse zamiast tego, tzn. rozumiem - akcja musi dziać się w przestrzeni kosmicznej, lasery, szmery bajery. Tyle, że The Expanse jest tak kłująco kiczowate, że nie wiem jak dałem radę obejrzeć 2 sezony, bo pierwszy odcinek trzeciego odrzucił mnie błyskawicznie.

The Crossing całkiem fajny. Trzeci odcinek Westworld moim zdaniem wymiata !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2018 o 16:33, all999 napisał:

A z ostatnich świetnych seriali, ze świetną grą aktorską i klimatem polecam Opowieść Podręcznej

 

Obejrzałem 2 odcinki. Nuda, straszne dłużyzny. Może dlatego, że najpierw obejrzałem https://www.imdb.com/title/tt0099731/ i serial przy tym wypada bardzo słabo.

Michał

Edytowane przez sp5it
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.05.2018 o 14:37, nsk napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=_rB36UGoP4Y

 

Widzieli? Spodziewałem się totalnej lipy, a obejrzałem całość.

 

Obejrzałem po twojej rekomendacji. Fajny serial. Pogłębili postacie i je zdynamizowali (choć może nie wszystkie przemiany są wiarygodne). Jak się ktoś urodził w latach 80, to musi to obejrzeć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie dość pozytywnie Belfer, pierwszy sezon. Niby tak stereotypowo, dzieciarnia szkolna itd., ale koniec końców nie ma czego się wstydzić, fabularnie i aktorsko...choć nie widziałem wciąż np. czeskiej Pustiny. Z kolei La casa del papel, również po jednym sezonie uważam za tandetny i pełen dziur w podstawowej logice. Bieg wydarzeń na zasadzie taniej sensacji mocno wymusza absurdalnie głupie sytuacje i zachowania, a postacie są już dla mnie nie do zniesienia, podziękuję za kontynuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zacząłem oglądać 2 sezon Punishera na Netflixie. Pierwsze 3 odcinki spoko. Poza tym planuję rozpocząć seanse Star Trek Discovery. Również drugi sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 20:53, vonBaron napisał:

Jestem na 11 odcinku 2 sezonu Punishera i kopletnie nie wiem po co jest wątek tego sekciarza-hitmana...

Źeby było więcej strzelania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 09:29, Lord Rayden napisał:

Zacząłem oglądać 2 sezon Punishera na Netflixie. Pierwsze 3 odcinki spoko. Poza tym planuję rozpocząć seanse Star Trek Discovery. Również drugi sezon.

Skończyłem Punishera sezon 2. W sumie całkiem spoko. Cenię Punishera bo nie jest superbohaterem jak Iron Fist i jego kumple. I nie nosi wdzianka z lateksu

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True Detective, sezon 3. Po 1-szym odcinku jest nieźle, choć mam wrażenie że to wszystko już kiedyś było, zaginione dzieci, policjant-samotnik, mylne tropy, itp.. odgrzewany kotlet. Do 1 sezonu nie ma co porównywać, ale aktorsko daje radę zobaczymy jak się rozwinie.

Edytowane przez adamos80
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamos80 napisał:

Do 1 sezonu nie ma co porównywać, ale aktorsko daje radę zobaczymy jak się rozwinie.

 

Aktorsko w porządku, ale sama historia 😏

Jestem po 5 odcinkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2019 o 13:29, fusserg napisał:

Umbre, dość specyficzny serial o rumuńskich gangsterach. Polecam 😎

 

247473l.jpg?ts=1536578405

Klimaty hakersko - gangstersko - policyjne w rumuńskim Hackersville... (HBO GO)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamos80 napisał:

True Detective, sezon 3. Po 1-szym odcinku jest nieźle, choć mam wrażenie że to wszystko już kiedyś było, zaginione dzieci, policjant-samotnik, mylne tropy, itp.. odgrzewany kotlet. Do 1 sezonu nie ma co porównywać, ale aktorsko daje radę zobaczymy jak się rozwinie.

 

Generalnie ten serial jest strasznie zredundowany. Spokojnie, bez utraty spójności narracji, za to z zyskiem dla akcji, można by ograniczyć liczbę odcinków do połowy. W trzeciej serii wywaliłbym cały wątek małżeński detektywa murzyńskiego, bo niemiłosiernie rozwleka to narracje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności