Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o nowym sezonie American Horror Story? Jak dla mnie to jest już poniżej wszelkiego poziomu... Z każdym odcinkiem coraz gorzej ;/

 

No niestety słaby :/ Jak pierwszy sezon był fajny, drugi nie miał związku z horrorem, bardziej jakiś thriller z dodatkami fantastycznymi, a ten trzeci to jak opowiastka dla amerykańskich nastolatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nowym sezonie misfits? Wg mnie po dość nieudanych 3 i 4 sezonie wracają do poziomu z pierwszych dwóch, a może nawet go przebijają. Dobrze, że nie przestałem oglądać tego serialu po 4 sezonie, a zastanawiałem się nad tym, bo teraz znowu mam frajdę z oglądania jak na początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nowym sezonie misfits? Wg mnie po dość nieudanych 3 i 4 sezonie wracają do poziomu z pierwszych dwóch, a może nawet go przebijają. Dobrze, że nie przestałem oglądać tego serialu po 4 sezonie, a zastanawiałem się nad tym, bo teraz znowu mam frajdę z oglądania jak na początku :)

 

Muszę nadrobić, bo chyba się zatrzymałem na 3 sezonie.

 

Ktoś z was ogląda House of Cards? Genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądał ktoś Kowboja Bebopa?

z perspektywy soundtracka to istny majstersztyk.

osobiście nie przepadam za fantastyką z wymienionych tu seriali zdecydowanie wolę Boardwalk, czy Mad Menów niż jakieś udziwnione historie z kosmitami, czy siłami nadprzyrodzonymi - nawet taki Breaking Bed był dla mnie niestrawny - dałem sobie spokój po jakichs 5 odcinkach, dlatego zastanawiam się, czy anime, z akcją w roku 2071 mi podejdzie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla mnie Cowboy Bebop to jedno najlepszych anime jakie kiedykolwiek widziałem.

 

Jestem pod wrażeniem serialu Sherlock z Cumberbatchem i Freemanem. Odświeżam pierwsze dwa sezony przed obejrzeniem nowego - trzeciego. Po tym zabiorę się chyba za House of Cards.

Edytowane przez mjuzikfrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anime zacząłem teraz Kino's Journey. Niestety, pewnie bardziej bym się z niego cieszył gdybym nie znał już Mushishi. Tak to mam zawyżone wymagania i miewam wątpliwości, czy dotrwam do końca sezonu...

 

mjuzik, masz jakieś konto na anime-planet albo gdzieś indziej, żeby podejrzeć co lubisz i cenisz/polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic takiego. Teraz to tak czy siak juz prawie anime nie oglądam. Wiele też nie widziałem. Z tego co zrobiło na mnie wrażenie to było właśnie CB, Hellsing (Seria OVA lepsza), Ergo Proxy, GTO, Devil May Cry, Death Note, Golden Boy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie brakuje mocnej, dobrze napisanej kobiecej postaci w Hannibalu. Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek nowego sezonu i jest świetnie, ale naprawdę, ta Bloom jest strasznie nudna, nie wzbudza żadnych emocji, no może prócz litości. Mogliby dać większe pole do popisu Scully, jej prezencja się wyróżnia i podejrzewam, że byłaby w stanie nadać świeżej jakości temu serialowi. Reszta na plus, trójka facetów rządzi i dzieli.

 

Arrow to właściwie serial bez historii, tu nic nie trzeba myśleć, ani doszukiwać się ukrytych przez scenarzystów smaczków, wybiegać w przyszłość. Włączamy, oglądamy, cieszymy oko ładnymi postaciami, wyłączamy, czekamy na kolejny seans. Takie produkcje też są potrzebne, zresztą mijałoby się z celem robić z marvelowskiej historii trudny w odbiorze, zagmatwany psychologiczny twór.

 

House of cards - obejrzałem pierwsze trzy odcinki z drugiego sezonu, ale po angielsku i niestety nie zrozumiałem wszystkiego. Muszę nadrobić.

 

True Detective - nikt nic tu o nim nie wspomniał? Makkonehju niszczy, Harelson mu sekunduje, skrypt jest nie z tej ziemi, a jakby było mało, to jeszcze są atrakcyjne kobitki, jako wisienka na torcie. Spodziewam się, że większość nagród pójdzie właśnie do TD, ktokolwiek zainteresowany albo nawet i nie zainteresowany serialami - to trzeba zobaczyć, mistrzostwo małego ekranu. A właściwie, to dużego, to genialny film podzielony na osiem części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektywa ciężko się ogląda.

 

Arrow jest zakręcony i tajemnice są... Ja lubię jeszcze Intelligence (prosty ale daje rozrywkę) i Almost Human (SF z Karlem Urbanem). Poza tym oglądam solidne policyjne Blue Bloods oraz Rookie Blue a teraz zacząłem sensacyjny Red Road z Jasonem Momoa (policjant kontra Indianin o mrocznej przeszłości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 dla Detektywa. Gra aktorska, to mistrzostwo świata, dobry ciężki klimat i fabuła, która wciąga, a nie opiera się na wyciągniętych z nie wiadomo skąd plot-twistach. Maconnegahoouywsoaqw w głównej roli niszczy system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (podczas sesji ;)) obejrzałem:

Vikings - historyczny (choć wcale nie widać!) serial, kultura wikingów, świetny.

Game Of Thrones - kolejny świetny serial.

 

Chyba nie trzeba zbytnio przedstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do Vikingòw musze wrócić. To o Ragnarze Lodbroku.

 

Tak, świetny serial, teraz widzę już leci kolejny sezon od końca lutego ;).

 

W piątek był pierwszy odcinek, trzyma poziom w dalszym ciągu.

<ot> oglądałem ten serial od początku jak tylko wyszedł, razem z dziewczyną. Niedawno przygarnęliśmy psa, i dziewczynie tak się serial podobał, że psa nazwała Ragnar... </ot>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale, mniam. Na tym forum nikt jeszcze nie polecił Treme????? Serioo? Serial twórców The Wire i Generation Kill (oba do polecenia) o Nowym Orleanie po Katrinie, o muzyce, życiu i śmierci. Muza wymiata.

 

Jak komuś podchodzi Sherlock (polecam) to Elementary (Lucy Liu :D) będzie obowiązkowe. Poza tym oczywiście Luther. Wallander w wersji BBC jest także bardzo dobry.

 

Tu polecano The Killing i Bridge - pytanie czy ktoś oglądał skandynawskie wersje? Polecam.

 

Dziwię się, że nikt nie wspomniał o Justified - dla mnie klimat, bohaterowie, pierwsza klasa. Takie odreagowanie po cukierkowej Ameryce ale nie udziwnione.

 

Z horror/fantasy Grimm - lekko naiwne, ale wciąga.

 

Suits/White Collar słitaśne takie w nie za dużych dawkach przyjemne. Ja może jakiś dziwny jestem ale NCIS mnie urzeka swoją naiwnością i amerykańskim punktem widzenia, nie wiem czemu nie mogę się oderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności