Skocz do zawartości

Odtwarzacz: najlepsza jakość dźwięku + mechaniczne przyciski?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jak w temacie. Potrzebuję kupić odtwarzacz z mechanicznymi przyciskami, który porządnie zagra. W tej chwili posiadam Grado SR61.

Ostatnio miałem Cowona D2 i grał super, sprzedałem jednak bo miał dytykowe sterowanie i totalnie nie wiem co kupić.

Czyżby moda na "zły dotyk" wyparła porządne sprzęty? Lubię jeśli środek jest ładnie słyszalny.

 

Jeśli chodzi o cenę, to nie ma tu specjalnych progów, jednak dobrze byłoby się zamknąć w 600 zł.

 

Help.

Edytowane przez Brigade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio x3.

W przedsprzedaży na audiomagic.pl 690zł z przesyłką.

 

"Drodzy Facebook'owicze,

FiiO potwierdziło nam wysyłkę odtwarzacza X3 do Polski! Sprzęt już leci do nas. Oczekujemy ich u nas w sklepie w Warszawie w czwartek 8. sierpnia. Dla osób, które złożą zamówienie do środy poprzez maila sklep@audiomagic.pl odtwarzacz ten będzie w cenie 690 zł i darmowym kurierem!
Ilość odtwarzaczy w promocji limitowana dla pierwszych 5. osób, które się do nas zgłoszą."

 

Tylko, że później będzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hugh gdzie to Rcco? Nie mogę się doszukać...

Już mam jest napisane Rocoo



Potwierdzam. Gdybym miał tylko gotówkę :(

Jeśli dźwiękiem jest podobny do N2 jak wyglądem to się nie zastanawiaj. Link

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hi-sound-rocoo-a-okazja-klasa-a-i3448695686.html



@hugh gdzie to Rcco? Nie mogę się doszukać...

Już mam jest napisane Rocoo


Potwierdzam. Gdybym miał tylko gotówkę :(

Jeśli dźwiękiem jest podobny do N2 jak wyglądem to się nie zastanawiaj. Link

Moim zdaniem jest lepszy a i mocy ma pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Clip + ale nie lubię tego playera wbrew ogólnie b. dobrej opinii tego forum.

Nie pasowało mi w nim nic. Czas pracy, budowa, jak też dźwięk który moim zdaniem był przeciętny (z jak i bez rockboxa).

Ale to moje osobiste przeżycia jak i zdanie, także nie sugeruj się tym zbytnio bo ja jestem inny.

Większość użytkowników jednak chwali sobie clipa za stosunek cena/jakość i to oni na pewno powiedzą dużo więcej, gdyż ja miałem ten player aż 2 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo, dla mnie Clip to cupa :D ale ja się nie znam ....

Jako ciekawostka posłuchaj Grado na E2 :) Cowona - serio.

Moim zdaniem zostają ci używki ipodów - wiadomo jakie godne są polecenia - 30GB , rockbox i dadzą radę Grado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clipa zwykłego miałem i faktycznie dźwięk taki sobie. Miałem też E2 i było ok, ale bez rewelacji. D2 grał fajnie, ale ten nieszczęsny dotyyyk.

No wyobraźcie sobie: leżycie w nocy po ciemku na łóżku, słuchacie muzy i... chcąc przełączyć musić rozświetlać playera i męczyć oczy.

 

Będę wdzięczny za wypisanie propozycji, bo nie mam pojęcia co wziąć, a dźwięki z ipada mnie dobija :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep FiiO X3.

 

Masz przyciski. Stosunkowo dużo mocy. Slot na kartę, Wolfsona, Hardwere EQ, line out, spdif <1om na wyjściu. W przyszłości może rockbox. A dźwięk o oczko wyżej w stosunku do innych grajków portable z tej półki. Kompletny sprzęt. Moim zdaniem nie ma co kombinować. Jakby mi nie zależało na funkcjach Taczki to pewnie sam bym się przesiadł.

 

Grado w SR60 to fajne słuchawki, ale napewno nie portable, z otwartych V-jays juz bym wolał X3 powinna być niezła synergia i rozrywkowe granie albo jakieś cresyna.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności