Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki rock metal rap do 200 pln dom i autobus


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie tym razem z nieco zmienionymi wymaganiami. Potrzebuję słuchawek o jakiejkolwiek budowie (nauszne, douszne, dokanałowe) do 200 złotych (równo 200,00 nic więcej nie wygrzebię ze skarbonki), których będę używał do rocka, metalu i rapu. Używane w domu i autobusie. Ważne żeby były w miarę wytrzymałe i wygodne (dlatego najlepsze chyba beda nauszne, ale dopuszczam też pozostałe opcje, bo najbardziej zależy mi na jakości dźwięku). Wytropiłem Shure SRH240A za 199pln, ale one podobno słabe do rapu :< I w ogole na jakiejs stronie oceniaja jakosc ich dzwieku na 4/10 nie wiem czy głupoty gadają czy nie, w każdym razie trochę mnie to zniechęciło, bo 4/10 to już kupię sobie jakieś za 20 pln jakość dźwięku 2/10 i bez większej róźnicy.

Edytowane przez puchatypogromca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO do rapu też są dobre, ale przekonałem się, że ludzie słuchający rapu szukają słuchawek z co najmniej duża ilością basu. Shurki nie oferują takiej ilości, czemu zaradzić można wyżej wymienionym modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki do clipa? Masz rockboxa? Możesz sprawdzić coś z tańszych doków np. philipsy na które ostatnio jest hype. Ciekawe też są panasy 270 które są dużo lepsze od 120 a kosztują nie znacznie więcej. Panasy to bardziej do rapu ale jak nie będziesz podbijał eq to i do metalu dadzą radę. Poza tym jest milion takich tematów więc poszukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem Shure SRH240A za 199 PLN z LightingCenter.pl (swoją drogą gorąco polecam stronę, najniższa cena w Polsce, produkt oryginalny, do tego darmowa przesyłka).

Od kilku ładnych godzin słuchawki na uszach i banan na twarzy. Niesamowita jakość, więcej niż się spodziewałem. Jakby ktoś się zastanawiał nad ich kupnem - nie zastanawiaj się! bierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności