Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki SKULLCANDY HESH NBA MAGIC 12


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ostatnio naszła mnie ochota na kupno słuchawek tak do 200 zł ok i znalazłem słuchawki SKULLCANDY HESH NBA MAGIC 12" no i tak:

Ze słuchawkami nie mam doświadczenia i proszę o rady czy one rzeczywiście się nadają do słuchania muzyki poza domem.A jeśli te się nie nadają z góry proszę o podanie konkretnego modelu przystosowanego do moich próśb,więc preferuję słuchawki zamknięte które dobrze dobrze izolują dzwięki otoczenia ważne aby pasowały do Iphona.Słucham hip hopu.Z góry dziękuje(jeżeli nie podałem konkretnych specyfikacji przepraszam ale nie znam się :()

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Pierwsze Hesh to dno. Ponoć Hesh 2 są znośne ale nie słuchałem. Jedynki mnie dobiły.

2) Ile chcesz wydać?

3) AKG K518 albo K618 jak starczy kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mozesz wydac 200 zl, a zdecydujesz sie na k518, to polecam te http://forum.mp3store.pl/topic/107374-akg-k-518-le-zielone-rekablowane/

sam recabling kosztuje kolo 100zl, wiec sie opyla :P a na pewno zagraja lepiej niz stockowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności