Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2021 o 01:01, neonlight napisał:

A Family/Yakuza and The Family - (8.5/10) 😎👍

 

Ride or Die - (7.5/10) ;)

 

Yakuze obejrzałem ale taki John Wick z mieczem samurajskim to były 3 części filmu gdzie Rurouni Kenshin. Jest gdzieś trylogia na necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zielinskitomasz napisał:

Można linka bo nalexc nie mogę?

 

Haha.. nieee, daj spokój, to był żart z mojej strony, ten film to jest dziadostwo totalne, tania amatorszczyzna. Jedyne, co jest interesujące w tym filmie, to atrakcyjna dziołcha. 😉

5 godzin temu, marco-polo napisał:

Yakuze obejrzałem ale taki John Wick z mieczem samurajskim to były 3 części filmu gdzie Rurouni Kenshin. Jest gdzieś trylogia na necie?

Czy ja wiem, czy JW, może trochę. 😉 A nie wiem, czy gdzieś jest, nie wiedziałem, że to jest trylogia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj trailer'y są dobre, a później.. ciężko nawet ocenić i w tym konkretnym przypadku, to jakieś max.. (5/10)
Ma szczescie mam dość długą listę zaległości. Żalu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk - (6/10) Miał być thriller, a wyszła tragikomedia. 😉 Faktycznie, zmarnowany potencjał.

 

Freaky - ale g...., nie ma co oceniać nawet. 😆 Gdyby nie sceny drastyczne, to kino familijne, jak się patrzy. 😉 No dobra.. powiedzmy (4.5/10). 

 

Awake - (7/10) 👍

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 14:49, marco-polo napisał:

Yakuze obejrzałem ale taki John Wick z mieczem samurajskim to były 3 części filmu gdzie Rurouni Kenshin. Jest gdzieś trylogia na necie?

RK jest na Netflixie. Niedawno obejrzałem The Final.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Bardzo fajny !

Napisałem wyżej że jest dobry ;)

5 godzin temu, neonlight napisał:

Ciche miejsce 2 - (7.5/10) To prawda, że jedynka lepsza. 😉👍

 

Obejrzałem dwie nic nadzwyczajnego taki klimat jak z gry dino crysis z playstation. Czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marco-polo napisał:

Obejrzałem dwie nic nadzwyczajnego taki klimat jak z gry dino crysis z playstation. Czy jakoś tak.

Mnie tam się podobały obie części (ze wskazaniem na pierwszą), właśnie za ten "cichy" klimat, to trzymanie w napięciu od początku do końca, no i.. lubię Emily Blunt. 😉 Nie znam tej gry, a grywałem w jakiekolwiek raczej tylko za gófniarza, więc.. sorry. 🤷

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, neonlight napisał:

Mnie tam się podobały obie części (ze wskazaniem na pierwszą), właśnie za ten "cichy" klimat, to trzymanie w napięciu od początku do końca, no i.. lubię Emily Blunt. 😉 Nie znam tej gry, a grywałem w jakiekolwiek raczej tylko za gófniarza, więc.. sorry. 🤷

Zgadzam się z Twoją opinią że film jest ok tylko że Ja zrobiłem porównanie filmu do gry która w tamtych czasach cieszyła się popularnością i była dobrym wydaniem w tamtych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności