Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Chcheckitout napisał:

 

No całkiem spoko ale Brosnan słabo zagrał i strasznie to czuć

Za to Chan zagrał fajnie i nie przedobrzył. Popisy ograniczył do koniecznego minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Za to Chan zagrał fajnie i nie przedobrzył. Popisy ograniczył do koniecznego minimum.

 

Tu się zgadzam. Chan zagrał super. Pokazał swoje możliwości bez zbędnego pajacowania jak na swój wiek mimo, że lubię go jako tego z dozą humoru i taki ponurak do niego nie pasuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio no nie wiem, nie rozbudowali wątku świadomości cyfrowej babeczki ale i tak dość w podtekstach było powiedziane że nie do końca brak fizycznej powłoki determinuje brak chęci przeżycia, że tak uproszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu Strażników obejrzałem - wow, w końcu świetny film z superbohaterami. Nie żadne Marvele duperele oklepane, naprawdę miazga klimat, tematyka egzystencji poruszona, osadzenie w czasach zimnej wojny też robi robotę.
Fajnie by było kiedyś zobaczyć film dedykowany Rorschachowi - kapitalnie został zagrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teti napisał:

Przysięgam że już nigdy nie pójdę do kina na GW!

Ja wczoraj oglądałem GW : NN w TV ;)

9 godzin temu, Adam 76 napisał:

swiezo po kinie - lowca androidow, bardzo dobry film. Ps. Dzizas jakie te "dwie" dziewczyny lowcy androidow byly piekne, zeby chociaz jedna taka miec... Hahaha

Analogowej nie masz ? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bachankas napisał:

Ja w końcu Strażników obejrzałem - wow, w końcu świetny film z superbohaterami. Nie żadne Marvele duperele oklepane, naprawdę miazga klimat, tematyka egzystencji poruszona, osadzenie w czasach zimnej wojny też robi robotę.
Fajnie by było kiedyś zobaczyć film dedykowany Rorschachowi - kapitalnie został zagrany.

A komiks czytałeś? Inne zakończenie i nieco gęstszy klimat. Gorąco polecam. Jest też komiks poświęcony Rorschachowi, ale to już nie Moore go pisał z tego co pamiętam i jakoś szczególnie pośladków nie urywa... W każdym razie polecam komiks :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MatmaN napisał:

A komiks czytałeś? Inne zakończenie i nieco gęstszy klimat. Gorąco polecam. Jest też komiks poświęcony Rorschachowi, ale to już nie Moore go pisał z tego co pamiętam i jakoś szczególnie pośladków nie urywa... W każdym razie polecam komiks :D

Nie czytałem, ale czuję się zachęcony :)
Generalnie parę postaci zasługuje na oddzielne filmy - Rorscach czy Komediant są świetnie wykreowane. Takich superbohaterów to ja mogę oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lordzie, analogową (bez skojarzeń i rozbijania wyrazu analogową proszę) mam ale ta kobieta hologram.... no anioł Panie,  tę drugą blondynę z pięknymi nogami też pięknie zrobili, tylko ta baba - zły charakter - mi się nie podobała ale trzeba jej przyznać, że swoją rolę zagrała bardzo przekonująco.

Edytowane przez Adam 76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że w Blade Runner 2049 bardzo dobrze udało się naszkicować charaktery poszczególnych postaci. Dla mnie to bezapelacyjnie film roku 2017 r.

2 godziny temu, Teti napisał:

Przysięgam że już nigdy nie pójdę do kina na GW!

Powiedziałem to w 1999 r. po premierze I ep 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Adam 76 napisał:

@Lordzie, analogową (bez skojarzeń i rozbijania wyrazu analogową proszę) mam ale ta kobieta hologram.... no anioł Panie,  

Dokładnie chodziło mi o niecyfrową. Bez podtekstów. 

A ja dobrze trafiłem w realu. Holopartnerka bohatera BR2049 nie wzbudziła u mnie żadnej tęsknoty...

Dla samotnych jednak dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądałem parę filmów, ale wspomnę o jednym - "The Room" z 2003, którego reżyserem, scenarzystą, producentem, dawcą marki, odtwórcą głównej roli, fundatorem ( :P ) był Tommy Wiseau, o którym wiadomo tyle, że nic nie wiadomo, oprócz tego, że jest ekscentrykiem  :):P i prawdopodobnie pochodzi z Poznania :D .

 

Cóż - film trzeba samemu obejrzeć, jest to chyba pierwszy film, który pomimo tego, że jest cienki jak barszcz, jeśli spojrzeć na niego krytycznym okiem, to ogląda się z przyjemnością, bo jest genialnym w swojej kiepskości :D - nazywa się go najlepszym złym filmem w historii kina :) . Jakiekolwiek próby opisania fabuły raczej mijają się z celem, no ale główna oś fabularna powiedzmy krąży wokół tego, że żona zdradza głównego bohatera z jego najlepszym przyjacielem i właściwie nic więcej o niej sensownego powiedzieć się nie da  :D , bo jest zlepkiem przypadkowych zdarzeń niejednokrotnie i pozbawione to jest czasem logiki i sensu przyczynowo-skutkowego, co nadaje mu uroku i sprawia, że czasem tylko Tommy wiedział, co dokładnie niektóre rzeczy miały wyrażać, jego absurdalność jest wręcz legendarna i kultowa :)  i może wywołać niejednokrotnie spazmy śmiechu :) . To że film był robiony na poważnie a wyszło coś zupełnie innego również sprawia, że jest on autentycznie zabawny i absurdalny.

 

Po obejrzeniu "The Room" koniecznie trzeba obejrzeć "Disaster Artist" czyli film o reżyserze i historii jego przyjaźni oraz o tworzeniu filmu "The Room". Film chwyta za serducho, a Franco b. fajnie odgrywa rolę Tommy'ego Wiseau. Film jest zabawny, przewrotny, opowiada o dwóch barwnych postaciach, które podążyły za swoim marzeniem mowiąc  skrótowo i by dać każdemu poznać samemu film.

 

 

Film "The Room" oceniłem na 1/10, ale z sercem :) , bo ma to coś w sobie, co sprawia, że chce się do niego wracać :) .

 

Odradzam natomiast KATEGORYCZNIE!! oglądanie filmu "Bruno" (2009). Jest tak niesmaczny, że po 5 minutach wyłączyłem go i ten to ma ode mnie 0/10 z wykrzyknikiem.. Dawno nie oglądałem filmu tak odpychającego, że musialem go prawie od razu wyłączyć!!.. Jest obleśny, odpychający i odrażający, pozbawiony jakiekolwiek smaku..

 

Odradzam również kategorycznie " Totalny kataklizm" (2008), byłem ciekaw czy jest faktycznie taki kiepski i jest gorszy niż myślałem, że może być - co zresztą mogę powiedzieć zdecydowanie o "Bruno" .. Poziom debilizmu tego obrazu jest wręcz wyjątkowy.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności