Jump to content
Harmony Korine

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?

Recommended Posts

@Play

Kurde, lajki mi wyszły...

:/

16 minut temu, Thomm napisał:

@Play

Kurde, lajki mi wyszły...

:/

To ja dam ;)

17 minut temu, Palpatine napisał:

To ja dam ;)

Dałbym Ci lajka za to, że dałeś lajka za mnie Playowi za to, ze mi wyszły te lajki z których puli chciałem mu dać jednego.

;)

• Like 1

Ten reżyser od nowego Blade Runnera jest dobry, ale nie jest on w lidze Scotta. Podejrzewam, że film będzie ładnie wyglądał, ale szału całościowo nie będzie.

A propo wersji reżyserskiej to przypomniało mi się, jak ktoś jeszcze nie oglądał Czas apokalipsy to omijać rozszerzoną wersję redux.

Wczoraj oglądałem Angel Heart, można polecić.

Scott jest w swojej własnej lidze, lidze demencji, żal patrzeć co on robi, zwłaszcza w uniwersum Aliena, od 10 lat kręci łajno, choć ten Robin Hood to jeszcze było arcydzieło patrząc z perspektywy czasu :)

Co do "Prometeusza" to chciałoby się żeby to był ten poziom co Obcego 1 i 2.  Ale w sumie nie był to film aż tak zły, mi akurat podobał się wątek Inżynierów, mogli dalej pójść tą drogą i trochę więcej wyjaśnić w 2 części, chyba że to zrobią. Chociaż wygląda na to, że będzie to podróbka 1 i 2 części. Poza tym zdjęcia i  motyw muzyczny był na poziomie.

A tak poza tym to ostatnio znowu oglądałem "W sieci zła" http://www.filmweb.pl/film/W+sieci+zła-1998-5521 .

Po tym tym filmie nuci się cały czas "Time is my on my side" :).

Edited by BarteqW

Scott stworzył pierwszego Obcego i Blade Runnera pod rząd. Sam ten fakt stawia go jak dla mnie w innej lidze. Tamten reżyser jeszcze nie ma na swoim koncie klasyka.

Tak pójdą z wątkiem Space Jockey'ów, to widać po wszystkich trailerach, w taki sposób pójdą, że nie będzie co zbierać. Żałosna popelina jak cała reszta obecnego sci-fi, niszowe filmy (np. ARQ) orają wszystko co wychodzi na wielki ekran, dziwię się tylko, że tak wielu ze starej gwardii wychowanych co najmniej na takich tytułach jak Blade Runner, 12 Monkeys, Brazil, zostawia mózg w śmietniku i bawi się dobrze na takich gówienka jak np. Prometeusz. 

ARQ, The Passengers, The Moon, In Time, Ex Machina, Sunshine - perełki i oby takich więcej.

A już za niecały miesiąc Alien :D

6 godzin temu, _dorian_ napisał:

Tak pójdą z wątkiem Space Jockey'ów, to widać po wszystkich trailerach, w taki sposób pójdą, że nie będzie co zbierać. Żałosna popelina jak cała reszta obecnego sci-fi, niszowe filmy (np. ARQ) orają wszystko co wychodzi na wielki ekran, dziwię się tylko, że tak wielu ze starej gwardii wychowanych co najmniej na takich tytułach jak Blade Runner, 12 Monkeys, Brazil, zostawia mózg w śmietniku i bawi się dobrze na takich gówienka jak np. Prometeusz. 

Jak to się mówi: jak się nie ma co się lubi to lubi co się ma. A tak na serio klasyki już tyle razy się widziało i nadal oglądam z przyjemnością. Ale spoglądam na nowe odsłony, i próbuje znajdywać pozytywne aspekty.

ARQ, The Passengers, The Moon, In Time, Ex Machina, Sunshine - perełki i oby takich więcej.

A już za niecały miesiąc Alien

Przekonałeś mnie

5e8b8e5374db0df62f62024cdcb7d8f8.jpg

Na Passengers nie dam się namówić choćby na najlepszym ekranie, to jest jeszcze gorzej od Life oceniane, a Life jest słabo-średnie, zresztą trailer Passengers :wacko:, a Alien...no będzie można się pośmiać :]

Edited by _dorian_

Passengers nie jest złe. Do pewnego momentu trzyma poziom. Co nie zmienia faktu, że jak na kino klasy B prezentuje się znacznie lepiej niż większość filmów klasy A ;)

Zresztą pomysł na fabułe był rewelacyjny, szkoda, ze go pod koniec zepsuli.

Life jeszcze nie widziałem...muszę nadrobić bo oglądam wszystko z sf.

9 minut temu, Palpatine napisał:

Do pewnego momentu trzyma poziom.

Brzmi jak złota reguła obecnego sci-fi. Life tak samo, do około pierwszej śmierci. 

Krytyka polega najpierw na poznaniu źródła. Tak piepr#$@ć to można o wszystkim.

• Like 1

Nauka Spadania, mądry, głęboki film...komedio/dramat.Polecam.

Chyba też nadawałbym się do tej czwórki...he,he.

Logan. Przejmujący film drogi... Trochę też western.

• Like 2

Nom Logana również polecam. Dla mnie to najpelniejsza czesc iksmenow. 

• Like 1

2 godziny temu, brunnerius napisał:

Nom Logana również polecam. Dla mnie to najpelniejsza czesc iksmenow. 

X-Menów wcale nie oglądam, ale ten film był "normalny" i poruszający. Hugh Jackman świetny

• Like 1

Time

Po raz kolejny Kim Ki-duk mnie nie zawiódł, znakomity film :)

Nowy trailer do Łowcy Androidów 2 @#$%@#$% chyba czas porzucić nadzieję... nie poddaję się, ale ta rozpierdółka niczego dobrego nie wróży, obym się mylił...

• Like 1

Mi trailery się podobaja...BR2048, Alien Covenant, Dunkierka...may the force be with You!