Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.04.2024 o 11:01, Thomm napisał(a):

 

 

Pozwoliłem sobie wytłuszczyć ;)

 

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego serialu, nie rozumiem tego fenomenu do tej pory (chociaż część moich kolegów/koleżanek z pracy jest wręcz nim zafascynowana). Dla mnie mnie to takie trochę brutalniejsze "Dallas". Nic więcej. Odpadłem po trzecim odcinku.

 

Tak  samo jak do tej pory nie rozumiem fenomenu "Braking bad". Trzy albo cztery razy się do tego zabierałem. Cztery, pięć odcinków i... dość. 

 

Acha, pewnie później to to się rozwija. To niech się rozwija.

 

 

 

Breaking Bad jakimś super fanem tez nie jestem, ale BB jest mimo wszystko dużo lepsze od Yellowstone.

Furiozę ostatnio oglądałem i nie było to takie tragiczne. Nawet się dosyć mile zaskoczyłem, łamiąc zasadę nie oglądania polskich filmów i seriali ze względu na ogrom propagandy. Głównie antypolskiej, przedstawiającej Polaków w negatywny sposób, wypaczającej historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty 2014 akcja

Opis filmu

Kiedy rosyjski tankowiec zostaje porwany przez somalijskich piratów na Morzu Arabskim, akcji wyzwolenia podejmuje się nowicjusz Sanya.

21 godzin temu, zgreg napisał(a):

Fallout, Amazon właśnie ogladam ,jaram się jak szczerbaty na suchary

Możesz mi powiedzieć czy pakiet Amazon Prime zawiera video,muzykę i ebooki w jednym? Wolę się dopytać niż wierzyć jakiemuś IA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marco-polo napisał(a):

Możesz mi powiedzieć czy pakiet Amazon Prime zawiera video,muzykę i ebooki w jednym? Wolę się dopytać niż wierzyć jakiemuś IA.

 

Prime w Polsce zawiera darmowe wysyłki z amazona polskiego, prime video czyli ta platforma streamingowa i gry w postaci kodów do zrealizowania w różnych sklepach typu epic czy sklep microsoftu. Co jakiś czas wrzucają małe albo starsze tytuły. Jak są tez prime days to są większe zniżki na zakupy dla posiadaczy prime.

 

Książek i muzyki nie ma ale moim zdaniem za 49zł rocznie to jest i tak najlepsza oferta na rynku bo więcej rocznie wydałbym na przesyłki więc cała reszta w zasadzie w gratisie ;) Myśłałem że tak tanio to zrobili w ramach promki na start ale już któryśtam rok ta cena jest. W innych krajach jest znacznie drożej, np w niemczech jest 90 euro za rok a w usa 139 dolarów tyle że pewnie oferta też inna właśnie z książkami i muzyką.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spawn napisał(a):

 

Prime w polsce zawiera darmowe wysyłki z amazona polskiego, prime video czyli ta platforma streamingowa i gry w postaci kodów do zrealizowania w różnych sklepach typu epic czy sklep microsoftu. Co jakiś czas wrzucają małe albo starsze tytuły. Jak są tez prime days to są większe zniżki na zakupy dla posiadaczy prime.

 

Książek i muzyki nie ma ale moim zdaniem za 49zł rocznie to jest i tak najlepsza oferta na rynku bo więcej rocznie wydałbym na przesyłki więc cała reszta w zasadzie w gratisie ;) Myśłałem że tak tanio to zrobili w ramach promki na start ale już któryśtam rok ta cena jest. W innych krajach jest znacznie drożej, np w niemczech jest 90 euro za rok a w usa 139 dolarów tyle że pewnie oferta też inna właśnie z książkami i muzyką.

Od dzisiaj – 2 listopada – usługa przesyłania strumieniowego Amazon Prime Video będzie droższa dla norweskich klientów. Cena wynosi od 65 NOK do 79 NOK miesięcznie. Daje to wzrost o 21,5 proc info z 2023 to nieźle cenę dali up.

To w przeliczeniu na 12 miesięcy 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności