Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Tego Brazil (1985) nie kojarzę, muszę poszukać.

Z Konusem ostatnio już bardziej mi się widział film

http://www.filmweb.pl/film/Jack+Reacher%3A+Jednym+strza%C5%82em-2012-629392

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazil jest długi strasznie i często słyszałem opinie, że przynudza. Ja oczywiście się z tym nie zgadzam i stawiam go na miejscu 1 ;)



A mnie ostatnio spodobała się komedia pt. Twardziele

Dobra obsada i niezły ubaw.

Właśnie sobie zapuściłem i już mi się podoba ;) w sam raz na niedzielny wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o temat o filmach
w takim razie polecicie mi jakąś dobrą dramę
a ostatnio widziałem contraband, the ledge, i am sam(2 albo 3 raz) the mud, what maisie knew i parę innych o których zapomniałem
gdzieś wyżej było o spring breakers, takiego gniota ,syfu i skrajnej głupoty dawno nie widziałem, powiem więcej, trzeba być kompletnym kretynem twierdząc iż to średni/przyzwoity film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą dramę mówisz... hmmm. Może coś mr. Estwood np. Gran Torino, Rzeka Tajemnic, Za Wszelką Cenę itp.

Bardzo polecam duński Jagten (Polowanie) z 2012 roku - film wyzwala niesamowite emocje.

 

Co do Spring Breakers i samej osoby Korine jak jego twórczości to trzeba mieć do tego odpowiednie podejście. Spring to komercyjna płotka w całym jego dorobku filmowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą dramę mówisz... hmmm. Może coś mr. Estwood np. Gran Torino, Rzeka Tajemnic, Za Wszelką Cenę itp.

 

 

 

 

Bardzo polecam duński Jagten (Polowanie) z 2012 roku - film wyzwala niesamowite emocje.

 

Genialne filmy !!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrq, 2012 nie widziałem, aczkolwiek World War Z polecam. Naprawdę ciekawy film, raczej masówka, ale wciąga. Pewne momenty są dość nietrafione i wręcz śmieszne (taka była reakcja w kinie, aczkolwiek nie będę spoilerował jakie momenty), ale mimo to film warty obejrzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widział ktoś może film "Droga" na podstawie powieści Cormacka McCarthy'ego?

 

Właśnie wróciłem z urlopu, na którym - jak zwykle - zaczytywałem się w wybranych do tego celu (tj. wypoczynku) książkach i kumpel polecił mi jego powieści - książkę o tym samym tytule pochłonąłem w kilka godzin i przyznaję, że czegoś tak sugestywnego nie czytałem od dawna. Zwróciła moją uwagę okładka z Vigo Mortensenem i już ów film wygooglowałem, ale czy ktoś go może polecić, czy zostać jednak przy idealistycznym obrazie dobrze napisanej książki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może film "Droga" na podstawie powieści Cormacka McCarthy'ego?

 

Właśnie wróciłem z urlopu, na którym - jak zwykle - zaczytywałem się w wybranych do tego celu (tj. wypoczynku) książkach i kumpel polecił mi jego powieści - książkę o tym samym tytule pochłonąłem w kilka godzin i przyznaję, że czegoś tak sugestywnego nie czytałem od dawna. Zwróciła moją uwagę okładka z Vigo Mortensenem i już ów film wygooglowałem, ale czy ktoś go może polecić, czy zostać jednak przy idealistycznym obrazie dobrze napisanej książki?

Nie czytalem ksiazki, ale film zdecydowanie polecam ;). Ostatnio ogladalem Oblivion, nie jest zrobiony z jakims mega rozmachem, ale mimo to wciaga, ma cos w sobie

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skazania na Shawshank - dobry film.

A ostatnio oglądałem Hobbita: Niezwykła podróż - słaby w porównaniu do Władcy pierścieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 Gniewnych Ludzi również uważam za genialny film!

 

A ostatnio oglądałem Poradnik Pozytywnego Myślenia... takie komedio-romansidło, ale nawet przyjemnie spędziłem te 2 godziny ;)

 

BTW jesteście aktywnymi userami FW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności