Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Pamięci (2022) z Amazon Prime. Thriller/akcja/policyjny. Liam Neeson, Guy Pearce. Moim zdaniem dobry. 8/10. LN nadal ma ta samą zbolałą minę ale tutaj to nie przeszkadza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lord Rayden napisał:

LN nadal ma ta samą zbolałą minę ale tutaj to nie przeszkadza.

Ciekawe jaką ty byś miał minę jakby: pociachali cię mieczem świetlnym, porwali ci córkę z jej przyjaciółką, żonę, potem żonę zabili i zwalili to na ciebie, dręczyli ciebie - zwykłego pasażera jakimiś zagadkami w pociągu, a potem kazali chronić meksykańskiego chłopca? No jaką. No zbolałą.😎

A jeszcze w pojedynku mistrzowi szpady byś tą szpadę musiał wyrywać z rąk łapiąc za ostre?

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 21:48, Palpatine napisał:

Zielony Rycerz, na podstawie XIV w. baśni. Te trzy filmy powinny być pokazywane w szkołach filmowych jako przykłady: interpretacji treści, widowiska, montażu oraz oświetlenia scen.

 

 

Sorry Mroczny Lordzie. Trzy razy się za to zabierałem.  I nie zmogłem 😐 

 

Tak jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj pogapilem się na fragmenty 7 wspaniałych (TV) w nowej wersji. I nawet mi się podobało. Denzel Washington, Chris Pratt i Ethan Hawke dają radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 08:30, Rafacio napisał:

Ciekawe jaką ty byś miał minę jakby: pociachali cię mieczem świetlnym, porwali ci córkę z jej przyjaciółką, żonę, potem żonę zabili i zwalili to na ciebie, dręczyli ciebie - zwykłego pasażera jakimiś zagadkami w pociągu, a potem kazali chronić meksykańskiego chłopca? No jaką. No zbolałą.😎

A jeszcze w pojedynku mistrzowi szpady byś tą szpadę musiał wyrywać z rąk łapiąc za ostre?

Zapomniałeś o wilkach i holokauscie...

 

Ja PRAY ostatnio i mile się zaskoczyłem 👍

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po Jurassic Park widżę że wyszły różne pozostałe części. Warto je obejrzeć w kolejności czy nie ma to znaczenia?

Legend of Bruce Lee 50 odcinków ktoś oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BarteqW napisał:

Na pewno już znalazłeś, kiedyś oglądałem tą komedię  https://www.filmweb.pl/film/Inna+kobieta-2014-687690 

Dzięki! Będę musiał obejrzeć.

Który polecacie z tych popularnych? Co warto obejrzeć?

Westworld 4 sezon obejrzałem ostatni odcinek. Nawet fajnie zakończyli puentę.

Screenshot_28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności