Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MichalZZZ napisał:

Gran Torino to akurat moim zdaniem rewelacyjny film, klasyka, wybitny na swój sposób :) 9/10.

Racja panowie. Film jak i aktor wysoka klasa. To teraz zapraszam do obejrzenia "Przemtynik" z Eastwood'em. 🙊🙉🙈✌.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak obejrzałem pierwszy raz Gran Torino i mówię do kumpla, że świetny film, a on na to, że beznadziejny, nic w nim się nie działo, Eastwood siedział cały film na werandzie i pił piwo.🤦😆 

 

Przemytnika też widziałem, bardzo dobry. 👍

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 00:50, Damix napisał:
+1 zrobiłem podejście przedwczoraj i po 10 minutach zrezygnowałem z tego samego powodu. 

Najlepsza scena jest na początku filmu gdy Rock wsiada do Porsche. Na tym można skończyć film ;)

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=u-bssJzmX6E

Dawno temu w Ameryce klasyk. Ogólnie nie wiem czy tematyka filmów gangsterskich była tutaj poruszana jak np. "Nosorożec" czy "Foottroopers" "Czarna Wdowa" i inne filmy. Zapraszam do udziału jakie obejrzeć w zimę filmy gangsterskie.

Monsters of Man dzisiaj ten obejrzę  z 2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, neonlight napisał:

Nie. Tamten to bardziej lata 90. Próbowali Ją w restauracji zabić. Rejony miami. Kuffa nie pamiętam. Tam handel bardziej cocaine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj film za który się zabierałem od niepamietnich czasów i który często był polecany przez wielu kinomaniaków - Ładunek 200/Gruz 200. Rosyjski film z 2007 roku. Szczerze nie zrobił na mnie dużego wrażenia, spodziewałem się czegoś mocniejszego. 6/10.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, neonlight napisał:

A ten Foottroopers, bo też nic nie mogę znaleźć? ;)

4 części.

Remake Penoza?

https://www.filmweb.pl/serial/Queen+of+the+South-2016-750211

Podobno słabe to.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2021 o 00:14, MichalZZZ napisał:

Niewybaczalne/The Unforgivable. Film nie dla każdego, ale jak ktoś lubi dramaty, to powinien być zadowolony. Ja lubię takie filmy i ten akurat mi sie bardzo podobał. Polecam. Mocne 8/10. 

O tak, właśnie obejrzałem.😢Chyba najlepszy film z Sandrą, jaki widziałem, a Sandra pięknie się starzeje. 😍

W dniu 20.11.2021 o 00:30, sp5it napisał:

Mocny film, wali w łeb jak obuchem.  https://www.filmweb.pl/film/Lilja+4-ever-2002-36174

 

 

Racja, prawdziwy do bólu.😥

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem sobie dwa wypady do kina.

 

Dom Gucci - całkiem fajnie się to oglądało, ale film jest o jakieś 30 min za długi. Raczej na kanapę, niż do kina, szczególnie takiego ze zbyt małą ilością miejsca na nogi (Helios Gdansk Metropolia - nie polecam dla długonogich 😅, choć obraz mają lepszej jakości niż w Gdyni...).

 

 

Nie patrz w górę - tu już totalnie nie wiedziałem czego się spodziewać. I finalnie to strasznie dziwny film. Momentami ciekawy, momentami żenujący, momentami intrygujący. Dawno żaden film nie wzbudził we mnie tylu mieszanych emocji, ale ostatecznie całkiem ciekawie się to oglądało. Pewnie za jakiś czas będzie na Netflix z wiadomych powodów.

 

 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dirian napisał:

... (Helios Gdansk Metropolia - nie polecam dla długonogich 😅, choć obraz mają lepszej jakości niż w Gdyni...).

 

 

Hehe.. nie zauważyłem małej ilości miejsca na nogi. 😆

 

Co do jakości obrazu, to prawda, jest spoko, w końcu jeden z najnowszych multipleksów w 3City, ale w City Forum w sali "Dream", jest najlepszy obraz i dźwięk Dolby Atmos, i zaye...ście wygodne fotele, warto dopłacić te 7zł, imo. 😉👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe info z tą salą Dream, w forum w sumie tylko raz byłem w kinie bo trochę daleko ode mnie, ale dobrze wiedzieć że są takie wypaśne sale - jak coś będzie wartego zobaczenia (lub usłyszenia) w dobrej jakości, to się następnym razem wybiorę 👍

 

No w Gdyni ten Helios to padaka jeśli chodzi o jakość obrazu... Myślałem, że co jakiś czas te kamery wymieniają, ale chyba nie bardzo, a trochę już lat to kino ma.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, takie luksusy za 7 zł? 🤣

 

Swoja drogą z tymi maseczkami niezłe jajca, jak w niedziele byłem w tej Metropolii to po galerii chodziła policja i wlepiała mandaty / pouczenia za brak zakrycia twarzy, a na sali zero obostrzeń. Cała sala pełna, chyba ze 100-150 osób, wszyscy ściśnięci, większość wiadomo - bez maseczki. No cyrk na kółkach 🤷‍♀️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał:

Panie, takie luksusy za 7 zł? 🤣

 

Swoja drogą z tymi maseczkami niezłe jajca, jak w niedziele byłem w tej Metropolii to po galerii chodziła policja i wlepiała mandaty / pouczenia za brak zakrycia twarzy, a na sali zero obostrzeń. Cała sala pełna, chyba ze 100-150 osób, wszyscy ściśnięci, większość wiadomo - bez maseczki. No cyrk na kółkach 🤷‍♀️

Ludzie po prostu już są zmęczeni tą plandemią i mają wyeb... . ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poobijana/Bruised. Obleci, nic specjalnego. Natomiast Halle Berry sie dobrze trzyma jak na swoje lata. Film 6/10.

 

 

@neonlight 

 

Dopiero teraz zauważyłem Twój powyższy post dotyczący filmu A Star Is Born. Oglądałem już dawno temu, ale mnie też się podobał. Mimo, że wielu go skrytykowało. Osobiście oceniłem bardzo wysoko przez aktorstwo Lady Gagi, którym byłem mocno zaskoczony, przez głos Bradleya Coopera, który również mnie zaskoczył, przez muzykę i przede wszystkim przez Shallow, który to utwór przez długi okres był przeze mnie męczony aż do znudzenia :) 8/10. 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności