Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, MichalZZZ napisał:

Diuna/Dune bardzo dobry, choć spodziawalem się więcej. 8/10.

Prawie pominięto wewnętrzne monologi bohaterów, które u Lyncha jednak były, a w książkach Herberta są równie ważne jak dialogi. Liet Kynes kobietą ? Wśród Fremenów ????????????????????

Nie to, że film mi się nie podobał, bo oprawa graficzna i muzyka Zimmera robią dobrą robotę ...

Poza tym muszę pochwalić za dłużyzny, które w dzisiejszym kinie wymiatają młodzież z kin 😉 , a tutaj budują klimat.

U mnie mocne 7/10

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Diuna." Audio-wizualnie state of art. 

 

I naprawdę dobry, kinowy przekład prozy Herbera. Lynch się na nim wyłożył, Villeneuve już nie. Ciężko się do czegoś przyczepić i nie mogę się doczekać kontynuacji.

 

8/10

 

"Don't breathe 2". Jeśli ktoś oglądał pierwszą część (bardzo fajną zresztą jeśli chodzi o scenariusz) to niech lepiej nie ogląda "dwójki". Absurd goni absurd.

 

4/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diuna - zgadzam się, że wizualnie i muzycznie wymiata. Natomiast Fremeni dbający o każdą kroplę wilgoci, a ganiający z odkrytymi głowami... please...
Kobieta jako Liet Kynes - dziwny pomysł.
Bez monologów wewnętrznych fabuła się jednak trochę rwie.
Chociaż w końcu w filmach s-f odkryli fakt, że statki międzygwiezdne wcale nie muszą być aerodynamiczne ale wciąż jeszcze wydają w kosmosie dźwięki, przelatując obok
Nie podobał mi się, choć być może dostanie drugą szansę.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barbartek napisał:


Chociaż w końcu w filmach s-f odkryli fakt, że statki międzygwiezdne wcale nie muszą być aerodynamiczne emoji6.png ale wciąż jeszcze wydają w kosmosie dźwięki, przelatując obok emoji4.png
 

Sulaco i Nostromo z Alien(s) nie były aerodynamiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mojemu siedmiolatkowi nie pozwolił (i nie pozwalam) takich filmów oglądać, ale to ja. Inna sprawa, że siedmiolatek nie ogarnie tematu. Wielu rzeczy w tym filmie nie będzie rozumiał. 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finch dobry i Protegowana. Jak na te czasy nie ma co narzekać.

Finch to bardziej o taki refleksyjny a Protegowana taki po amerykańsku film akcji.

venom2 z lektorem. Na e-kino hd dobra wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności