Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, neonlight napisał:

Książę w Nowym Jorku 2 - (5.5/10) Co ja pacze?! 🤦

 

A co ja paczę 👀, u mnie takie to przedział 1-3/10 🤢 Widzę, że jesteś powyżej średniej Filmwebu, czyli spoczko film, he, he :D Muszę to kiedyś zobaczyć, ale naprawdę kieeeedyś ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bob2000 napisał:

A co ja paczę 👀, u mnie takie to przedział 1-3/10 🤢 Widzę, że jesteś powyżej średniej Filmwebu, czyli spoczko film, he, he :D Muszę to kiedyś zobaczyć, ale naprawdę kieeeedyś ;) 

Nie no, bez jaj, ocenę 1-3 to najgorszym gniotom się daje, a tutaj jest po prostu słaby film dla amerykanskiej młodzieży, czyli głupkowaty, współczesny humor, coś w podobie do kabaretu, wszyscy leją, ale nie wiadomo z czego. 😆 W każdym razie, stracony czas na ten film i najgorszy w karierze Murphy'ego imo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat - 5/10, najlepszy sceny były w trailerach, podobała mi się jedynie ostatnia walka i niektóre stroje reszta to kupa.

 

Nobody - 7/10, taki pomieszanie Johny Wicka i Kevina samego w domu dla dorosłych, ilość trupów można liczyć w setkach.

 

Wrath of Man - 7/10, typowy Guy Ritche, przyjemnie zleciały te 2h, Statham wreszcie jako antybohater.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2021 o 08:24, jacmiszcz92 napisał:

Jolt (2021) - 4/10. Fajny pomysł, kiepska realizacja. Laska spuszcza wszystkim łomot. Te sceny jazdy samochodem odtwarzane z prędkością x4 🤦‍♂️ Jak ktoś lubi odmóżdżacze to polecam

Hehe.. fakt, głupkowaty film, ale mimo wszystko fajnie się oglądało, a Kate jak zwykle przeurocza. 😍 Ode mnie (6.5/10) 😎👍

 

Domysł - (7.5/10) 👍

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2021 o 17:20, marco-polo napisał:

 

Krwawe niebo - (7/10) jak nie przepadam za filmami o wampirach, tak tutaj nawet nieźle mnie wciągnęło. Myślę, że gdyby nakręcił go jakiś amerykański reżyser, to wyszedłby z tego horror o zabarwieniu komediowym, przeładowany efektami specjalnymi, na szczęście tak się nie stało. 😉👍

5 godzin temu, marco-polo napisał:

Dobry thriller

 

Ano rzeczywiście dobry. :) (8/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neonlight napisał:

Wirtuoz: Pojedynek zabójców - (8.5/10) 😎👍

 

Monster Hunter - bez oceny, bo nie dałem rady obejrzeć nawet połowy, za dużo efektów, walk, potworków itp. bzdetów, identycznie miałem z Transformers, to.. to nie na moje lata. 😆

 

Widziałem fajny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2021 o 09:19, Lord Rayden napisał:

Czarna Wdowa (6/10). Sprawny film ale jak dla mnie to wszystkie grepsy dawno widziałem. Na siłę zrobili film o martwej już bohaterce Avengers. Dla mnie plus bo zobaczyłem Budapeszt i Raya Winstone (niezapomniany Wilk Scarlett z Robin of Sherwood i jeden z Rycerzy z Króla Artura), któremu jednak mało dali pograć. Walki jednak lepsze w ostatnim filmie Nobody :)

 

 

 

 

Marvel. I słaby ten Marvel (którego produkcje skądinąd lubię). Spodziewałem się, że pokażą pokażą szkolenie Romanoff w Rosji i jak z tym zerwała i stała się członkinią The Avengers... Niestety polecieli po łebkach. Zaliczone. Odfajkowane. Na plus David Harbour. 

 

5/10

W dniu 27.07.2021 o 22:42, vonBaron napisał:

 

 

Wrath of Man - 7/10, typowy Guy Ritche, przyjemnie zleciały te 2h, Statham wreszcie jako antybohater.

 

Że co??

 

😵

 

Chyba inne filmy oglądaliśmy.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vonBaron napisał:

Chyba tak, obejrzyj jeszcze raz i napisz mi gdzie uważasz go za pozytywną postać.

 

Faceta, może nie do końca kryształowego (nikt w tym filmie nie jest na wskroś dobry, nawet policja), który w skutek dość głupiego zbiegu okoliczności mści śmierć/zabójstwo syna? Ale okej, Ritchie to Ritchie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z sąsiedztwa - (8.5/10) w sumie, ciężko ocenić, tyle okrucieństwa w tym filmie, a historia oparta na faktach - osobiście obdarłbym tego babsztyla ze skóry, a gów.iarzom zrobił to samo, co oni tej dziewczynie.🤦😢

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neonlight napisał:

Dziewczyna z sąsiedztwa - (8.5/10) w sumie, ciężko ocenić, tyle okrucieństwa w tym filmie, a historia oparta na faktach - osobiście obdarłbym tego babsztyla ze skóry, a gów.iarzom zrobił to samo, co oni tej dziewczynie.🤦😢

 

Jak Ci się spodobał ten film, to może Ci również przypaść do gustu „Funny Games”. Od początku kreuje u widza poczucie niemocy i frustracji, rozwijając je przez cały film.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, THABAL napisał:

Jak Ci się spodobał ten film, to może Ci również przypaść do gustu „Funny Games”. Od początku kreuje u widza poczucie niemocy i frustracji, rozwijając je przez cały film.

Dzięki, oglądałem remake z 2007r., ale wersji z 1997r. nie widziałem, może się skuszę. 😎👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni najemnik (Netflix). JC Van Damme. Komedia francuska. Daje 6/10. Są walki wręcz, niektóre popisowe numery JCVD, dość absurdalna akcja. Ciekawe że dobrymi Francuzami są czarni (o niepewnej przeszłości), śniadzi oraz Belg a białego gra Rosjanin. :)

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności