Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu obejrzałem Tenet. Rzeczywiście zakręcony, ale przynajmniej po filmie jeszcze dlugo rozmawialiśmy co z czego gdzie jak. Dla mnie kolejnosc Nolana to interstelar, incepcja i tenet

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Star Wars Bad Batch (Parszywa zgraja) wg mnie lepsze niż Mandalorian i Wojny klonow.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 01:33, neonlight napisał:

Marksman - Ładny, taki z dobrym przesłaniem, gdyby nie strzelaniny, to mogłoby być "Łoltdisnej przedstawia". Zamiast łyski wybrał chleb tostowy, nigdy bym na to nie wpadł. 😆 (6/10)

Potwierdzam. Familijny film z odrobiną strzelaniny (o przemocy trudno mówić). Wątek psa jak z Johna Wicka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia klimatu "The Twilight Zone". polecam zapoznać się z "The Vast Of Night". Jest to remake jednego z odcinków nie zapomnianej serii... Myślę, że nie tylko dla wielbicieli gatunku 🆗 - solidna rozrywka.

 

 

Niestety, żyjąc wspomnieniami popełniłem też, taki oto wyrób... Niestety do dzieła artystycznego "trochę" brakuję, bardziej rozpatrujmy to w kategorii produktu 😕 Oczywiście zdanie nie-polecam wyrobić sobie samemu. A sprawca tego procederu to "Bill & Ted, Face The Music".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 20:51, trez0r napisał:

Niestety, żyjąc wspomnieniami popełniłem też, taki oto wyrób... Niestety do dzieła artystycznego "trochę" brakuję, bardziej rozpatrujmy to w kategorii produktu 😕 Oczywiście zdanie nie-polecam wyrobić sobie samemu. A sprawca tego procederu to "Bill & Ted, Face The Music".

 

 

 

Badziew totalny, nie wiem, czy z pół godziny dałem radę obejrzeć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, neonlight napisał:

Odwet - Willis, w jakich ty śmieciach grasz, to się nie da opisać. 😆 Nie daję oceny, bo nie obejrzałem nawet połowy, ale na pewno poniżej piątki, normalnie kino klasy "B". 🙃

 

Nie obrażaj klasy B, to zwykle dobre filmy ze strzelaniną, bijatykami. Złe filmy to klasa D raczej.

Taki zły ????? Ja za nudny uznałem Boss Level (przerwany w trakcie, nie mogłem)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Nie obrażaj klasy B, to zwykle dobre filmy ze strzelaniną, bijatykami. Złe filmy to klasa D raczej.

Taki zły ????? Ja za nudny uznałem Boss Level (przerwany w trakcie, nie mogłem)

A dej Pan żyć, płytki scenariusz i taka sama gra aktorska, już wolę Jasia Fasolę obejrzeć, bo przynajmniej jest się z czego pośmiać. 😉 Boss Level coś mi ten tytuł mówi, ale Gibson i s-f..  to może mnie przerosnąć. 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok Stulecia - (9.5/10) to jest baaardzo dobry film, prawie poziom Gorączki imo - obejrzany drugi raz, a nadal robi mega pozytywne wrażenie. 😎👍

 

Zakładnik - (9/10) Nie do zdarcia film (3-4 raz) i od razu można poznać, że wyszedł spod ręki Michael Mann'a - klimatyczna muza, świetne zdjęcia i gra aktorska. 😎👍

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrath of man słabiutko 5/10

Całkiem niezły:

https://www.filmweb.pl/film/Nędznicy-2019-829448

 

Świetny jak zawsze Shane Meadows:

https://www.filmweb.pl/film/Buty+nieboszczyka-2004-39701

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 22:16, Thomm napisał:

Ritchie/Statham. I bez śmieszków. 7/10

 

Właśnie obejrzałem . Sobra rozrywka. 7/10 potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności