Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Wisting napisał:

Sorry @neonlight ale dla mnie Netfliksowe szmiry nie nadają się do oglądania. Przez nachalne wpychanie wszędzie czarnego luda i lgbt.

Akurat w proponowanym filmie, nie zauważyłem żadnego "czarnego luda" ani też "lgbt", także.. luźna guma, możesz oglądnąć. 😉

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 23:14, Thomm napisał:

 

 

"Nobody". Czysta, krystaliczna rozpierducha na maxa :D Kino akcji z lat 80-tych, plus muzyka z lat 60-tych. Bob Odenkirk i Dr. Emmett Brown z "Powrotu do przyszłości" ;) - ale tak trochę inaczej ;) 8/10.

Naprawdę wesoła "impreza" ! :) Dla mnie najlepsza jednak scena w autobusie.

14 godzin temu, Wisting napisał:

Tu nie ma, ale inne seriale to aż się roją. Czekam kiedy nakręcą serial o Zawiszy Czarnym, a aktora będzie grał Murzyn gej.

 

zawisza.jpg

14 godzin temu, Palpatine napisał:

ach ta ideologia ;)

 

 

No wiesz, jak widzę czarnego Achillesa na ekranie to mi się w żołądku przewraca. To jakby Tokugawa Ieasu był blondynem z niebieskimi oczami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 14:23, espe0 napisał:

Myślę że to będzie film który wygra tegoroczny konkurs na rozpierduchę:

 

Zgłaszam kolejną "rozrywkę" - The Marksman (2021). Mam nadzieję,że Liam Neeson zagwarantuje typowego dla niego ostatnio akcyjniaka.

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/The+Marksman+Zwiastun+nr+1-55878

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lord Rayden napisał:

Zgłaszam kolejną "rozrywkę" - The Marksman (2021). Mam nadzieję,że Liam Neeson zagwarantuje typowego dla niego ostatnio akcyjniaka.

https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/The+Marksman+Zwiastun+nr+1-55878

Dziś wieczorem idę na to do "kina". Póki co "Nobody" jest u mnie na pierwszym miejscu w nowościach o rozpierdusze. "Wrath of man" miał duże aspiracje do pierwszej trójki, ale mimo Stathama nie udało się zrobić więcej niż 6/10 - strasznie przeciągający się film (choć fabuła niezła). "Without Remorse" - niezły, w miarę oryginalny, ale to też takie 7/10. 

 

Zobaczymy co "Marksman" dziś pokaże.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, espe0 napisał:

"Wrath of man" miał duże aspiracje do pierwszej trójki, ale mimo Stathama nie udało się zrobić więcej niż 6/10 - strasznie przeciągający się film (choć fabuła niezła).

Napisz mi proszę na PW w jakim "kinie" mogę zobaczyć Stahama. Jakoś nie mogę namierzyć 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, espe0 napisał:

Trochę szablonowy. Takie 6/10.

Marksman - Ładny, taki z dobrym przesłaniem, gdyby nie strzelaniny, to mogłoby być "Łoltdisnej przedstawia". Zamiast łyski wybrał chleb tostowy, nigdy bym na to nie wpadł. 😆 (6/10)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, neonlight napisał:

Marksman - Ładny, taki z dobrym przesłaniem, gdyby nie strzelaniny, to mogłoby być "Łoltdisnej przedstawia". Zamiast łyski wybrał chleb tostowy, nigdy bym na to nie wpadł. 😆 (6/10)

Krakena chciał kupić - a to rum :P

 

Ale ogólnie ta scena ma dobre przesłanie:

NIe pij - jedz chlep. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności