Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Ty nie gadaj bo filmy z sigalem to musss konieczny.Dziesiejsza młodzież ich nie zrozumie ale kiedyś to sie oglądało takiego Nico z wypiekami na szczęnięcej japie:D 

''Z Senegalem''😅

jak już jesteśmy przy obijaniu kichawy to z tamtych czasów jest tego masa, sporo sie zestarzało ale z chęcią bym sie cofnął do tamtego okresu jak sie stało godzine w wypożyczalni za małego i wybierało ''nowości'' i gdzieś kusiło zajrzeć do działu XXX bo tam takie fajne kolorowe okładki były🙃 ale tata szarpnął i trza było sie cofnąć:D Był wtedy mega wybór wszystkiego, horrory to przynosiłem codziennie nowe do domu, wtedy ten gatunek miał swoje złote lata.I nie było łatwo coś dostać bo jak wpadał nowość to kolejka chętnych była ogromna.To sie przegrywki załatwiało od rodziny, rodziny znajomych itd.Piękna sprawa, dzisiaj za to możemy kupić lody EKIPY i to nam daje +10000 do fajności :D(większość pewnie nadal nie wie co to ekipa, nie dziwie sie :D )

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deftones9 napisał:

Ty nie gadaj bo filmy z sigalem to musss konieczny.Dziesiejsza młodzież ich nie zrozumie ale kiedyś to sie oglądało takiego Nico z wypiekami na szczęnięcej japie:D 

''Z Senegalem''😅

jak już jesteśmy przy obijaniu kichawy to z tamtych czasów jest tego masa, sporo sie zestarzało ale z chęcią bym sie cofnął do tamtego okresu jak sie stało godzine w wypożyczalni za małego i wybierało ''nowości'' i gdzieś kusiło zajrzeć do działu XXX bo tam takie fajne kolorowe okładki były🙃 ale tata szarpnął i trza było sie cofnąć:D Był wtedy mega wybór wszystkiego, horrory to przynosiłem codziennie nowe do domu, wtedy ten gatunek miał swoje złote lata.I nie było łatwo coś dostać bo jak wpadał nowość to kolejka chętnych była ogromna.To sie przegrywki załatwiało od rodziny, rodziny znajomych itd.Piękna sprawa, dzisiaj za to możemy kupić lody EKIPY i to nam daje +10000 do fajności :D(większość pewnie nadal nie wie co to ekipa, nie dziwie sie :D )

Ale ja nie mam nic do dobrych filmów z Seagal'em, tj. Na zabójczej ziemi, Nico - poza prawem, Szukając sprawiedliwości, Nieuchwytny, Liberator, Wygrać ze śmiercią czy W morzu ognia. Natomiast po 2000r. nastąpił upadek i Seagal zaczął grać w kinie klasy "B", a może i nawet "C", po prostu nie da się tego chłamu oglądać. ;)

 

Racja, to były fajne czasy, kiedy działały wypożyczalnie VHS, pamiętam, że przy okazji wypożyczenia filmu grało się na fliperach, czy innych automatach. 😢😉

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, neonlight napisał:

Ale ja nie mam nic do dobrych filmów z Seagal'em, tj. Na zabójcze ziemi, Nico - poza prawem, Szukając sprawiedliwości, Nieuchwytny, Liberator, Wygrać ze śmiercią czy W morzu ognia. Natomiast po 2000r. nastąpił upadek i Seagal zaczął grać w kinie klasy "B", a może i nawet "C", po prostu nie da się tego chłamu oglądać. ;)

Tak właśnie napisałbym gdybyś tego nie zrobił 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saiya-jin napisał:

Dychę to bym dał "Meet Joe Black" i "Seven". 

"Stygmaty" "Raport Mniejszości" "Equlibrium" to też chyba fajne filmy były.

"Kolekcjoner kości"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, neonlight napisał:

Ale ja nie mam nic do dobrych filmów z Seagal'em, tj. Na zabójczej ziemi, Nico - poza prawem, Szukając sprawiedliwości, Nieuchwytny, Liberator, Wygrać ze śmiercią czy W morzu ognia. Natomiast po 2000r. nastąpił upadek i Seagal zaczął grać w kinie klasy "B", a może i nawet "C", po prostu nie da się tego chłamu oglądać. ;)

 

Racja, to były fajne czasy, kiedy działały wypożyczalnie VHS, pamiętam, że przy okazji wypożyczenia filmu grało się na fliperach, czy innych automatach. 😢😉

Dla mnie najlepsze są Liberator I i II oraz Nico.

 

Mortal Kombat (2021) - Aj aj aj... Jestem fanem starego MK z Lambertem. Tam on i Cary-Hiroyuki Tagawa zrobili dobrą robotę. no i muzyka była znakomita. Tutaj niestety jest mniej ciekawie a Zaświaty są tragiczne

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 12:23, neonlight napisał:

Też mam kilka klasyków blisko dychy (na minusie 😆)

Legalna blondynka, Dziennik Bridget Jones, Stój, bo mamuśka strzela, Junior, Testosteron, Planeta singli, ostatnie kasowe hity z Senegalem itp. itd., jest tego trochę. 😆

A ja uwielbiam Legalną Blondynkę i daje jej 10/10 👍 👍 👍

 

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Mortal Kombat (2021) - Aj aj aj... Jestem fanem starego MK z Lambertem. Tam on i Cary-Hiroyuki Tagawa zrobili dobrą robotę. no i muzyka była znakomita. Tutaj niestety jest mniej ciekawie a Zaświaty są tragiczne

Czyli będę musiał się nieco bardziej zastanowić czy warto iść na niego do kina. Trailer był dosyć spoko, szczególnie efekty.

 

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że po wielu wielu latach zmieniłem tv obejrzałem po raz drugi Króla.

To jest arcydzieło pod względem scenografii, kostiumów, uzbrojenia zarówno ochronnego jak i bitewnego. Użyta kolorystyka/filtry oraz muzyka też robią robote. Film może nie wybitny, ale kompletny.

A teraz to co tygryski....Blade Runner 2049!

 

Na apple tv można kupić w niezłych cenach wydania 4K HDR takie perełki jak Alien, Terminator2, Interstellar itp

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Dla mnie najlepsze są Liberator I i II oraz Nico.

 

Mortal Kombat (2021) - Aj aj aj... Jestem fanem starego MK z Lambertem. Tam on i Cary-Hiroyuki Tagawa zrobili dobrą robotę. no i muzyka była znakomita. Tutaj niestety jest mniej ciekawie a Zaświaty są tragiczne

 

Oryginalny MK lepszy. ;) Lepsza muzyka, lepsze zdjęcia, aktorzy jakoś tak bardziej pasowali do ról (zwłaszcza Liu Kang, Raiden). Mam wrażenie, że w starym MK było sporo gości (Scorpion, Sub Zero), którzy byli po prostu wymiataczami sztuk walk, a nie aktorami. Tutaj mamy aktorów, którzy coś tam potrafią, ale to jest jednak różnica.

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 19:11, Palpatine napisał:

 

A teraz to co tygryski....Blade Runner 2049!

 

 

 

 

Nie? Da się nakręcić sequel, który prawie dorównuje oryginałowi? :) Pomijając (dobry) scenariusz, to wizualnie i dźwiękowo uczta dla oczu/uszu. Jakiś miesiąc temu obejrzałem sobie dwie części, jedna po drugiej. I to były jedne z najlepiej spędzonych czterech godzin w moim życiu.

 

Tak, jak pisałem skończyłem "Cloverfieldy". Ostatni, czyli "Cloverfield paradox"... Słabo to mało powiedziane. Niby na końcu jest nawiązanie do pierwszej części (chyba). Nawet Bruhl tego nie ratuje. 4/10

 

"Archive". Ot, takie popłuczyny po "Ex machina". Nudne przez 3/4 filmu. Za to zakończenie... I właśnie za nie 7/10. Chociaż fakt, przewidywalne.

 

"Nobody". Czysta, krystaliczna rozpierducha na maxa :D Kino akcji z lat 80-tych, plus muzyka z lat 60-tych. Bob Odenkirk i Dr. Emmett Brown z "Powrotu do przyszłości" ;) - ale tak trochę inaczej ;) 8/10.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Thomm napisał:

 

 

Nie? Da się nakręcić sequel, który prawie dorównuje oryginałowi? :) Pomijając (dobry) scenariusz, to wizualnie i dźwiękowo uczta dla oczu/uszu. Jakiś miesiąc temu obejrzałem sobie dwie części, jedna po drugiej. I to były jedne z najlepiej spędzonych czterech godzin w moim życiu.

Mi tez ten film się bardzo podoba. Zarówno wizualnie jak i dźwiękowo. Ścieżka dźwiękowa tez należy do czołówki moich ulubionych. Rozumiem narzekania na to i tamto, ale nie muszę się z nimi zgadzać 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 19:11, Palpatine napisał:

Korzystając z tego, że po wielu wielu latach zmieniłem tv obejrzałem po raz drugi Króla.

To jest arcydzieło pod względem scenografii, kostiumów, uzbrojenia zarówno ochronnego jak i bitewnego. Użyta kolorystyka/filtry oraz muzyka też robią robote. Film może nie wybitny, ale kompletny.

 

https://www.filmweb.pl/reviews/recenzja-filmu-Król-22878

To jest ten film ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Thomm napisał:

 

 

 

"Nobody". Czysta, krystaliczna rozpierducha na maxa :D Kino akcji z lat 80-tych, plus muzyka z lat 60-tych. Bob Odenkirk i Dr. Emmett Brown z "Powrotu do przyszłości" ;) - ale tak trochę inaczej ;) 8/10.

 

 

Może jest szansa,że równie dobrą rozrywką jak Nobody okaże się Without Remorse (2021) Według Clancyego

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Może jest szansa,że równie dobrą rozrywką jak Nobody okaże się Without Remorse (2021) Według Clancyego

Myślę że to będzie film który wygra tegoroczny konkurs na rozpierduchę:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Może jest szansa,że równie dobrą rozrywką jak Nobody okaże się Without Remorse (2021) Według Clancyego

 

Obejrzałem dupy nie urywa ale na jeden raz można obejrzeć. Taki bohater co chce dowieść prawdy dlaczego się stało coś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności