Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, THABAL napisał:

Również polecam "Melancholię". Jeden z lepszych filmów psychologicznych jakie widziałem. Mimo wszystko, mój ulubiony film von Triera to jednak "Tańcząc w ciemnościach" z Björk.


Ledwo wysiedziałem na tej Melancholii w śp. Kameralnym. A poszedłem sam z własnej woli na top. Gniot i dłużyzny. Co do tańczenia w ciemności. Swego czasu dziewczyny chciały to oglądać i nas dwóch wtedy przymusiły też. Nasze komentarze były uciszane. Zaczęliśmy z rozpaczy pić wódę, ale to nie pomagało, bo przy wódzie chce się gadać, a tu nie wolno 😧, bo dzieło oglądają. Nie pozostało nam nic innego jak pić i czekać na koniec, a w scenie ze stryczkiem otworzyliśmy z radości szampana (akurat był), że to już właśnie chyba koniec i będzie można puścić Slayera i Ajronów. Film spowodował też inne reperkusje. Żaden z nas nigdy już nie próbował słuchać muzyki Bjork.

 

W niedzielę oglądałem Archive. Nie polecam. Nuda i dłużyzny.

Edytowane przez Rafacio
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

The Martian - myślałem że usnę. Dopiero kilka dni później zebrałem się na odwagę, aby dokończyć. Typowy amerykański, ziob... bez zaskoczenia

Ja lubię "Marsjanina". Najpierw przeczytałem książkę, film już nie był tak dobry (powstał na podstawie książki), ale dla mnie całkiem znośny. Soundtracka słucham do dziś, bo mnie fajnie usypia w łóżku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arrival (2016). No spoko sajens fikszyn, spokojnie mogliby zrobić z tego serial. Byłem ciekawy co będzie dalej, a tu koniec :P

 

W dniu 11.04.2021 o 09:27, Ros napisał:

Chcesz obejrzeć dobre s-f to polecam chociażby taki "Moon", "Dystrykt 9", "Arrival", "Marsjanin", "Incepcja" czy "Ex Machina".

Thx, dwa pierwsze pozostały jeszcze do obejrzenia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Chcesz obejrzeć dobre s-f to polecam chociażby taki "Moon"

To dramat. O fabule tak skomplikowanej, że po krótkim czasie można się domyśleć o co chodzi. A na dodatek totalna nuda. Gdyby to był film góra 30 minutowy to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00083V4B2XISELVM-C321-F4.jpg

OBCY - 8. PASAŻER "NOSTROMO" 9/10

OBCY - DECYDUJĄCE STARCIE 8/10

 

Chciałem sobie zresetować czache więc odświeżyłem dwa dzieła totalne.Nigdy sie nie znudzą.Ta seria jest dla mnie tak mocno ważna jak pierogi z kapustą i grzybami/flaczki.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 05:35, Rafacio napisał:

To dramat. O fabule tak skomplikowanej, że po krótkim czasie można się domyśleć o co chodzi. A na dodatek totalna nuda. Gdyby to był film góra 30 minutowy to spoko.

@Ros był autorem tego posta, a nie ja :P

 

District 9 - polecam, ale nie na trzeźwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

@deftones9 z ciekawości, jak Alien to 9 to co zasluguje na 10?

 

W sensie chodzi Ci o konkretną część czy poprostu nie widzi Ci sie mój system oceniania? :D nie zwracaj uwagi, ja sobie oceniam po swojemu, sporo w tym sentymentu jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deftones9 napisał:

 

W sensie chodzi Ci o konkretną część czy poprostu nie widzi Ci sie mój system oceniania? :D nie zwracaj uwagi, ja sobie oceniam po swojemu, sporo w tym sentymentu jest ;)

 

A nie, pytam bo skoro zostawiles jeszcze rezerwe to moze jest cos lepszego co nie ogladalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydało sie. że Spawn lubi męskie bicki:D

Oczywiście, że predator jest również znakomity ale dychy bym mu nie dał.Dyche to u mnie rzadko który film zdobywa a te wysokie oceny dla klasyków typu Obcy to też spora zasługa ogromnego sentymentu.

Blisko dychy dla przykładu jest u mnie np. Fight Club ;) Taksówkarz, Pluton, Forrest Gump, Ofiary Wojny, Upadek(Falling Down), 25 godzina, Aż Poleje Sie Krew, Łowca Jeleni, Czas Apokalipsy(tutaj akurat będzie 9.9999).Mógłbym wymieniać tego cały dzień.Sporo rzeczy z samej skandynawi to dla mnie grube 9tki bo kocham to kino

Zapomniałem o klasykach filmu gangsterskiego... przecież tu jest plejada znakomitości bardzo blisko dyszki.

Edytowane przez deftones9
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, deftones9 napisał:

 

Zapomniałem o klasykach filmu gangsterskiego... przecież tu jest plejada znakomitości bardzo blisko dyszki.

Abstrahując od Ojca chrzestnego (wg mnie książka i tak lepsza), np. "Dawno temu w Ameryce" ma u mnie 9.5/10🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deftones9 napisał:

Wydało sie. że Spawn lubi męskie bicki:D

Oczywiście, że predator jest również znakomity ale dychy bym mu nie dał.Dyche to u mnie rzadko który film zdobywa a te wysokie oceny dla klasyków typu Obcy to też spora zasługa ogromnego sentymentu.

Blisko dychy dla przykładu jest u mnie np. Fight Club ;) Taksówkarz, Pluton, Forrest Gump, Ofiary Wojny, Upadek(Falling Down), 25 godzina, Aż Poleje Sie Krew, Łowca Jeleni, Czas Apokalipsy(tutaj akurat będzie 9.9999).Mógłbym wymieniać tego cały dzień.Sporo rzeczy z samej skandynawi to dla mnie grube 9tki bo kocham to kino

Zapomniałem o klasykach filmu gangsterskiego... przecież tu jest plejada znakomitości bardzo blisko dyszki.

Też mam kilka klasyków blisko dychy (na minusie 😆)

Legalna blondynka, Dziennik Bridget Jones, Stój, bo mamuśka strzela, Junior, Testosteron, Planeta singli, ostatnie kasowe hity z Senegalem itp. itd., jest tego trochę. 😆

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności