Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

King Kong vs Godzilla taki sci-fi. Fajne efekty i nic szczególnego.

W dniu 1.04.2021 o 03:36, Swordfish_ napisał:

 

Faktycznie, rola Brühla w Rush fenomenalna, genralnie sam Rush - świetny film, niby historia F1 ale opowiedziana w znakomity sposób. I świetna, klimatyczna muzyka Zimmera, która jest - dla mnie - jednym z lepszych soundtracków Hansa. 

to jeden w 2008 drugi w 2018 i 3 w 2021?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Bruhla. On też kapitalnie zagrał bohatera wojennego, szeregowca Zollera w "Bękartach wojny" Tarantino.

 

:)

 

Co nie zmienia faktu, że Christoph Waltz w tym filmie pozamiatał 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2021 o 02:05, neonlight napisał:

Kolejna perełka.. imo. 😉

 

8/10

Super film :) też mi się podobał.

 

Ja z kolei dziś oglądałem "Nobody" - odmużdżacz 9/10 kupa fajnej akcji!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, neonlight napisał:

 

 

John Wick 3 (7.5/10)

 

 

Neon, tylko 7,5?

 

Całej "Trylogii Wicka" daję bez wahania 8... z dużym plusem. Dziewięć?

 

I zanim ktoś mnie zbeszta/zmiesza z błotem... Opowieści o Johnie Wicku to na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat coś najlepszego jeśli chodzi o kino akcji. Takie czyste, prawdziwe, surowe. Tu nie ma ton CGI. Jest czysta akcja, rozpierducha, charyzmatyczny bohater, są odnośniki do "Matrixa" ;) (aktorsko, postaciowo itd.)

 

Keanu i ekipa bawią się konwencją. Mrugają do widza :) Coś pięknego.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lord Rayden napisał:

Haker (Blackhat) z 2015 na Netflix. Kino akcji, całkiem fajne (ciut przydługi).

odpadłem przy trzeciej wizualizacji wnętrza układu scalonego i wzbudzających się elektronach (światełkach). Powiedz że dalej będzie lepiej...

 

oglądałem na canal+ dokument amerykański z rankingiem filmów sf

miejsce 3. Odyseja kosmiczna

miejsce 2 Bladerunner

miejsce 1 Bliskie Spotkanie trzeciego stopnia

 

mi w zestawieniu brakowało Arrival i Interstelar. Był natomiast Kontakt z Jodie Foster, który muszę sobie przypomnieć i porównać z Arrival

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baksiu11 napisał:

odpadłem przy trzeciej wizualizacji wnętrza układu scalonego i wzbudzających się elektronach (światełkach). Powiedz że dalej będzie lepiej...

Bywały śmieszniejsze wizualizacje działania programów. Pamiętasz stary film Hakerzy z młodą A Jolie ? Może to błąd , pokazywać widzowi jak wirus rusza do boju. Ale to film akcji a nie dla specjalistów. I tak było lepiej - posługiwali się linuxem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lighthouse (2019) - zdjęcia, dźwięk, montaż, ogólnie technicznie wszystko stoi na bardzo wysokim poziomie. Fajnie przedstawiona relacja głównych bohaterów i jej aspekty psychologiczne, ale spodziewałem się większej ilości akcji, psychodelicznej jazdy, a był tylko spacer. Mimo wszystko ciekawy film i polecam go obejrzeć.

 

Edytowane przez Hustler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thor (2011) - Właściwie to nie cierpię sajens fikszyn, więc 0 zaskoczenia że mnie nie zachwycił. Te amerykańskie filmy to jednak robią na jedno kopyto. Główny bohater twardziel ratuje świat, fabuła to jakieś głupoty i mnóstwo nielogicznych i iście nieprawdopodobnych zdarzeń.

Jaimie ❤️

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 18:01, Baksiu11 napisał:

nie jestem informatykiem i nie znam hakerów, ale obraz tego światka z filmu z Jolie pozostał dla mnie jako wzór wyobrażenia

W Terminatorze też chyba coś była o wzmiance jakiego programu używali i ta dziewczynka rozpoznała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 7.04.2021 o 21:04, Thomm napisał:

 

Neon, tylko 7,5?

 

Całej "Trylogii Wicka" daję bez wahania 8... z dużym plusem. Dziewięć?

 

I zanim ktoś mnie zbeszta/zmiesza z błotem... Opowieści o Johnie Wicku to na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat coś najlepszego jeśli chodzi o kino akcji. Takie czyste, prawdziwe, surowe. Tu nie ma ton CGI. Jest czysta akcja, rozpierducha, charyzmatyczny bohater, są odnośniki do "Matrixa" ;) (aktorsko, postaciowo itd.)

 

Keanu i ekipa bawią się konwencją. Mrugają do widza :) Coś pięknego.

@Thomm 7.5 to i tak wysoka nota uważam, ja po prostu już nie jaram się aż tak "rozpierduchą" i nieśmiertelnym bohaterem. Z 10, 15 lat temu pewnie bym i dał mu dychę, ale czas leci nieubłaganie, priorytety się zmieniają, kino bardziej hmm..  "życiowe" robi na mnie wrazenie. Starość dopada. 😉

 

Ps.

Matrix, poza pierwszą częścią, gdzie wywołał wielkie łał głównie przez nowatorskie efekty, to niespecjalnie moja tematyka, czyli sci-fi, komputery itp.. 😉 Co oczywiście nie zmienia faktu, że jest to kino wysokiej próby, jak na swoj gatunek i spokojnie mogę obejrzeć ten, czy inny "💩 prawda" film ponownie. 😆👍

 

The Son of No One - (7.5/10)

 

The Last Thing He Wanted - (8/10)

 

Fantasy Island - (bez oceny) obejrzałem z 20minut i się poddałem. 😆 Co za shitt, nawet wrogowi bym nie polecił. 😉

 

Black Water: Abyss - (6/10)

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neonlight napisał:

Z 10, 15 lat temu pewnie bym i dał mu dychę, ale czas leci nieubłaganie, priorytety się zmieniają, kino bardziej hmm..  "życiowe" robi na mnie wrazenie. Starość dopada. 😉

A z wyglądu niby młody. Życiowe to ja mam na co dzien. nie musze filmu oglądać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności