Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Tyler Rake - Ocalenie

https://www.netflix.com/pl/title/80230399

Połączenie Johna Wicka i Raidu. Akcja/strzelanka, trochę "zabili go i uciekł" ale niezła. Dla rozrywki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Tyler Rake - Ocalenie

https://www.netflix.com/pl/title/80230399

Połączenie Johna Wicka i Raidu. Akcja/strzelanka, trochę "zabili go i uciekł" ale niezła. Dla rozrywki.

Oglądałem. Dobry film akcji za ilość trupów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vonBaron napisał:

Guns Akimbo - mocno pojechany film ale całkiem dobrze się ogląda.

Extraction -  film o tym jak Call of Duty: Modern Warfare spotyka Johna Wicka.

 

Oba filmy są spoko na wieczorek przy harnasiu i top chipsach :D

 

Extraction ma przecież "genialną" fabułe jak gry komputerowej zrobionej w bolywood. Można oglądnąć ale nie ma w sumie po co.

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łowcy trolli" z 2010. Norweski "horror dokumentalny". Niezbyt lotne kino ale inne niż papka z Hollywood - surowe, zimne, śmierdzące. W sam raz na romantyczną randkę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobinka dobrej & przyswajalnej klasyki nigdy nie zaszkodzi  💭

Edytowane przez Boliasz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tu wrzucał, ale "z okazji" COVID-19 Apple TV udostępniło część swoich produkcji za free.

 

Dzięki temu można obejrzeć np. miniserial 10-odcinków For All Mankind - polecam:

 

 

A za parę monet (15 zł) można obejrzeć jakieś inne w miarę nowe filmy w zadziwiająco dobrej jakości, np. Star Wars, 13 Hours, wspominany tutaj 1917, Midway, czy ostatni Joker (2019).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

 

 

1917 (2019) - fajne scenerie i ujęcia, niby nie przegadany ale już po około godzinie zaczął mnie nużyć, 

Fakt...

Mi bardziej się podobały making off

bo pacze z tej drugiej strony 😎...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kraina Miodu"- bardzo intensywne doświadczenie i do oglądania raczej nie na słuchawkach: pszczoły bzyczą, aż wchodzi to potem w sen. Bardzo polecam do obejrzenia i pomyślenia: miał być reportaż, wyszedł moralitet. Nie zdradzę szczegółów, bo historia jest prosto pisana jak japońskim pędzlem, ale trafia w serce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.05.2020 o 08:39, LukaszS napisał:

Dżentelmeni (The gentlemen) i Na noże (Knives Out)

Oba naprawdę dobre filmy :)

 

 

Fakt.

 

"Na noże". Craig w roli detektywa o francuskim imieniu i nazwisku, ubierającym się jak typowy Anglik mówiący z amerykańskim akcentem ;) Plus odwrócona Agata Christie. BTW, mają być dwie następne części.

 

"Dżentelmeni". Jeśli ktoś jeszcze kojarzy Hugh Granta z "Czterech wesel..." jako tego ładnego chłoptasia, tudzież z "Nothing Hill" jako tego... ładnego chłoptasia ;) to po tym filmie zmieni zdanie. Bo albo Hugh się starzeje, albo kawał ch**a z niego ;) I ukradł ten film.

 

Ritchie może nie w formie z "Przekrętu", ale wraca na dobre tory.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nas w domu - nowe, bardzo dobre brytolskie kino.Oglądać koniecznie

 

Falling down - tutaj akurat nastrój mi sie udzielił podobny w ostatnim tygodniu i nie mogłem sobie odpuścić obejrzenia poraz 50ty tego arcydzieła.Douglas zaorał

 

 

61868991.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falling down - mistrzostwo świata. Już sam początek filmu doskonale wprowadza w klimat. Świetna rola Douglasa. Znam na pamięć.

Ja natomiast chcę polecić film Tok, tok - komedia Almodovara o nerwicach natręctw. Świetne kino!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni napad w historii Ameryki z Netflixa. Pomysł niezły, gorsze wykonanie. Straszne jatki . W sumie można odpuścić.

 

The Hunt - jakieś popaprane naśladownictwo Tarantino - przemoc z humorem, okrutnie przerysowana. Trochę z Kill Billa.

 

Guns Akimbo - po 15 minutach wyłączyłem.

 

Tanks for Stalin (Tanks, Czołgi). Taki Mad Max II w Sowietach. Można obejrzeć, na uwagę zasługują niezłe odtworzenia wczesnych modeli T34.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokument dostępny na Netflixie Jim i Andy - https://www.filmweb.pl/film/Jim+i+Andy-2017-791876

 

Kulisy pracy nad filmem Milosa Formana "Człowiek z księżyca". To jak Jim Carrey przygotowywał się do roli Andy'ego Kaufmana jest porażające, wręcz chore. Rzadko kiedy wychodził z tej roli. Warto przekonać się jak to wpłynęło na samego Carreya prywatnie. Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności