Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Terminator - Dark Fate. Wbrew obawom dość sprawna produkcja. Wiadomo,że tak naprawdę tylko Jedynka miała sens. Ale jak na film akcji jest nieźle. Linda Hamilton jako "Sarah Connor z problemami"  ;) daje radę, żołnierz z przyszłości - Grace już ciut mniej , Michale Biehn jako Kyle Reese był bardziej przekonujący. Plus dziarski metalowy staruszek Arnie jako dodatek 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 08:52, naczesany napisał:

Ja polecam "Togo". Pomyślałem: jak można nakręcić film o psie. A tu miłe zaskoczenie.

Widziałem. Historia psa który zapisał się w dziejach ludźkości. Film dobry z dobrym aktorem do tej roli.

https://www.filmweb.pl/reviews/recenzja-filmu-1917-23169

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Wiadomo,że tak naprawdę tylko Jedynka miała sens. 

e no, dwójka to doskonała kontynuacja, która idealnie dopełniała historię. i na niej powinna się ta saga zakończyć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sp5it napisał:

Dark fate, straszny gniot. T1 czytany przez Tomasza Knapika - klasyka. 2 wymiata. Reszta to popłuczyny.

Czy ja wiem czy straszny gniot. Jak dla mnie większym był poprzedni, w którym większość filmu to było jakieś idiotyczne przekomarzanie się tej tam matki smoków (ona i rola Sary Connor śmiechu warte) z jakimś tam typkiem, nawet nie pamiętam co i jak tam szło, to był poziom praktycznie Terminatora 3. Dark Fate oceniam na poziomie Salvation, czyli słabo/przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak słusznie piszemy z @Play ta historia powinna skończyć się na T1 ewentualnie na T2. Teraz T-DF oglądałem z sentymentu i odbierałem jako film akcji. Trochę przesadzili z efektami (te samoloty). Nowy T-Rev9 za mocny jakiś. Powinien choć trochę pokazywać stan zepsucia po tylu ciosach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 13:06, Lord Rayden napisał:

Terminator - Dark Fate. Wbrew obawom dość sprawna produkcja. Wiadomo,że tak naprawdę tylko Jedynka miała sens. Ale jak na film akcji jest nieźle. Linda Hamilton jako "Sarah Connor z problemami"  ;) daje radę, żołnierz z przyszłości - Grace już ciut mniej , Michale Biehn jako Kyle Reese był bardziej przekonujący. Plus dziarski metalowy staruszek Arnie jako dodatek 

 

Oj...

 

Bardzo "oj!".

 

Bo jak Cię lubię i cenię Arturo, to...

 

 

Terminatory były dwa:

 

- pierwszy (1984) 

 

- drugi (1991)

 

Reszta to kicz, odcinanie kuponów i skok na kasę biednych fanów.

 

Czym jest DF? Kto pisał ten scenariusz? I dlaczego w kreditsach na końcu widzę "James Cameron"? Czyż aż tak bardzo go przycisnęło (finansowo), żeby swoim nazwiskiem taki gniot sygnować?

 

70-letni Arnie jako cyborg odczuwający ludzkie uczucia

 

- jakaś laska będąca konglomeratem ludzkiej istoty i cyborgów

- jakaś Meksykanka będąca luźną wariacją Johna Connora

 

No i oczywiście Arturo z "Domu z papieru" też musiał się tutaj władować :D Nawet w epizodzie.

 

 

 

Ale tak generalnie, to: 

 

- Miley Cyrus jako ten pół człowiek, pół cyborg ratujący Meksykankę, umierający itd.

 

- Justin Bieber jako  ten zły, z przyszłości, któremu do końca nie wychodzi

 

I tylko Linda Hamilton ratuje ten film... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameron to się już tak dawno sku...,że ciężko stwierdzić kiedy (kasy mu absolutnie nie brakuje). Choćby ten ostatni kłamliy wysryw 'Game Changers'. A w ogóle to gdzie są te jego kolejne Avatary, od 10 lat wiszą w serwisach, że w produkcji i tylko daty przesuwane, i to wszystkie na raz w produkcji 😄

Edytowane przez PeepingTom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truth and Justice

Tõde ja õigus

Opis filmu

PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ to historia bezkompromisowego człowieka, którego dusza jest zepsuta przez nieustanne dążenie do jego marzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=LWDyVmq6ako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The King: https://www.filmweb.pl/film/Król-2019-817462

Niby dobre, ale coś mi tam nie do końca pasowało. Może nazbyt kliniczne, grzeczne jak na okres historii.

 

W dniu 2.02.2020 o 00:27, sp5it napisał:

 

Też mi bardzo podszedł ten film. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoszlifowane Diamenty - Uncut Gems

Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że Adam Sandler gra tylko komediowe role, polecam ten tytuł. Dwie godziny mijają jak sekunda, a samo zakończenie niszczy system.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się NIE dokładam do zachwytów nad "Parasite". I nie zmieni tego jakiś Oskar. 6/10 i tyle. Film trochę głupkowaty, uproszczeń bez liku, na końcu krwawa, chaotyczna sieczka, zachowania bohaterów (zwł. bogaczy) nieprawdopodobne. Taki solidny średniak. Film mnie nawet specjalnie nie wciągnął, miał łączyć gatunki, a wyszło nie wiadomo co do końca.

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyknąłem sobie Jokera i jak dla mnie super, seans minął mi błyskawicznie, zero nudy, no i mega soundtrack. Ostatni, tak klimatyczny soundtrack trafił mi się w Macbethcie, choć tam większa psychodela.

Jedyne co mi trochę zgrzytało, to końcówka(scena podczas transportu)... wyszła trochę komiksowo i mocno kontrastowała z resztą filmu.

Próbowałem się też przebić przez Hellboya ale poległem... dwa razy.

Z braku laku zarzuciłem też Dark Fate i też słabiutko - sam początek był w miarę ok, ale im dalej tym gorzej.

A, przewinął się jeszcze Doktor Sen i od biedy ujdzie, ale raczej nikomu go nie polecę. Takie przeciętne, generyczne filmidło.

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 13:26, Rotgut napisał:

The King: https://www.filmweb.pl/film/Król-2019-817462

Niby dobre, ale coś mi tam nie do końca pasowało. Może nazbyt kliniczne, grzeczne jak na okres historii.

 

 

Też mi bardzo podszedł ten film. :)

Podobał mi się ze względu na naturalność zachowań ludzkich. Fajne furki i muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności