Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sp5it napisał:

Z reguły dobrych filmów nie graja w multipleksach. Tam tylko plastikowa papka dla mas.

Tak, tylko do kina idę też po to, żeby obejrzeć film w dobrej jakości dźwięku i obrazu, niestety małe kina nie spełniają żadnego z tych wymogów. ;) A filmy ambitne, bez efektów, mogę sobie w domu obejrzeć.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę tam chodzić, bo jak słyszę obok mlaszczące, siorbiące i szeleszczące torebkami z żarciem osobniki ludzkie, to budzą się we mnie pierwotne instynkty.

Swoją drogą, co to za ułomne jednostki, które bez karmy nie wytrzymają te 90-120min?

M

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nie będzie mnie w kinie na SW. Last Jedi mnie tak wynudził i zirytował, że przy sekwencji w kasynie wyszedłem do toalety co mi się w ogóle rzadko na filmach zdarza. Moich pieniędzy mysza nie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zdzichon napisał:

Pierwszy raz nie będzie mnie w kinie na SW. Last Jedi mnie tak wynudził i zirytował, że przy sekwencji w kasynie wyszedłem do toalety co mi się w ogóle rzadko na filmach zdarza. Moich pieniędzy mysza nie zobaczy :)

Wybierałem się (jako osoba towarzysząca, bo fanem nie jestem) na Last Jedi tak długo, że aż przestali go wyświetlać w kinach i do dziś dnia nie widziałem. Także też nie idę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Idzie ktoś na Star Wars ? Ja mam bilety na 20 grudnia już kupione.

Ja idę, ale że nie lubię tłumów to pewnie jakieś dwa trzy tygodnie po premierze

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 00:59, neonlight napisał:

Kura.. muszę obejrzeć ten film. Niepotrzebnie odpuściłem go, jak leciał w kinach, przez sporą liczbę negatywnych komentarzy. ;)

 

Le Mans '66 (2019r.) - Film bardzo dobry, jest to obowiązkowa pozycja dla fanów wyścigów samochodowych i historii motoryzacji. Ocena: 8+/10

W tym filmie "Once upon time... in Hollywood". Tak końcówka filmu mnie zaskoczyła a zarazem rozbawiła i nie chce się oczu oderwać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sp5it napisał:

Ja nie mogę tam chodzić, bo jak słyszę obok mlaszczące, siorbiące i szeleszczące torebkami z żarciem osobniki ludzkie, to budzą się we mnie pierwotne instynkty.

Swoją drogą, co to za ułomne jednostki, które bez karmy nie wytrzymają te 90-120min?

M

No to ja mam tak samo, dlatego zawsze wybieram ostatni seans, a tuż przed przyjazdem sprawdzam, ile nienażartych świń już jest na widowni. :D Ale "rycie w korycie" jeszcze nie jest najgorsze, ja dostaje szewskiej pasji, jak ktoś napier.. butem w fotel, wtedy mam ochotę się przejść i sprzedać kopa na ryj osobnikowi kopiącemu. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak się idzie do kina to rytuałem i pewną religią jest popcorn popijany napojem. Fakt, że drogo to wychodzi, ale dla mnie to nieodzowny element seansu i nie ma wiele wspólnego czy wytrzymam 1, 2 czy 5 godzin bez jedzenia, chodzi o to, że to ma dla mnie dodatkowy smaczek wtedy - wtedy tylko lubię jeść popcorn..  Kojarzę ten smak z kinem i tyle. Co innego może jedzenie czegoś gorącego co "śmierdzi", bo to już przesada myślę, bo każdy obok musi to wdychać tak?, ale popcorn zasadniczo nie wytwarza specjalnie dużo woni :) . Także bez przesady :) :P . Tak jak z podstawówką kojarzy mi się m.in. smak dobrej, zimnej oranżady kupionej w przyszkolnym spożywczym ze świeżą kajzerką kupione w "zestawie" po szkole :) .

 

Tyle co byłem nie miałem jeszcze specjalnie problemu z osobą siedzącą przed/ za mną. Natomiast jestem przeciw używaniu komórki podczas seansu, bo to rozprasza. Z tym to już każdy się może powstrzymać.

 

Co do SW, to dla mnie części 7-8 to porażka, źe nie wiem nawet czy obejrzę "9-kę". Sceny w tylu tego Kylo coś tam jak wyładowuje złość mieczem świetlnym w jakimś pomieszczeniu to scena bardziej żałosna niż śmieszna i zawsze będzie mi się kojarzyć z nową serią, która satysfakcję może dać dzieciom.. I naprawdę ubolewam, że to powstało 😕 .

 

A dzisiaj widziałem "Jokera" i prawdę mówiąc sporo mi się podobało, ale i został też pewien niedosyt.

Edytowane przez Introverder
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

0:48 "I cooked my baby when we lived in china." :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz z anime, które nie uważam za wybitne (czy nawet dobre i interesujące), ale opening lubię:

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, neonlight napisał:

 

O, przypomniałeś mi, za ****iarza się oglądało. :D

 

A mi się wątki pomerdały :D . Ale zdarza się :) , oglądało się :) . Tak i ten realizm, Ci dwaj bliźniacy, którzy te dziwne akrobacje robili albo piłka lecącą z prędkością światła przez całe boisko że trawa się rozstępowała, a potem z piłką bramkarz wpadał do siatki :D . I te emocje jak biegli z piłą chyba cały odcinek od jednej bramki do drugiej :) .

 

Choć w sumie może pasować, bo w sumie większość tego dobrze wspominam :) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem zaległości w ostatnie dni a i tak jeszcze trylion płyt leży do przerobienia, na szybko cztery strzały

Bone Tomahawk - świetny, gęsty klimat.Mogli by dać nieco więcej scen gore ale i tak wyszedł sztos.Aktorsko też dobrze

The Lighthouse - tutaj pełen podziw dla zdjęć, gry świateł i oprawy dzwiękowej.******sty

Irlandczyk - kocham takie kino, stylowy z kapitalnymi dialogami

Shoplifters aka Manbiki Kazoku aka Złodziejaszki - znakomitość totalna, jestem zachwycony.Już w pełni rozumiem zachwyty nad tym dziełem

 

+na odmóżdżenie przy piwku Just Go with It - tutaj płakałem prze większość filmu😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności