Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, espe0 napisał:

Ło Pany! wróciłem właśnie z seansu 

 

JOKER

 

Ka pi tal ny !!!

 

10/10 Polecam!

Potwierdzam, bardzo dobry. U mnie murowane 9/10, natomiast "Rambo - Ostatnia Krew" bez szału, zresztą poprzedni "John Rambo" tak samo, max 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cda.pl/video/3721117dd?wersja=480p&t=10 polecam 

 

https://ekino-tv.pl/movie/show/anna-tysiaca-dni-anne-of-the-thousand-days-1969-lektor/1056

 

https://ekino-tv.pl/movie/show/anna-2019-napisy/26423

16 godzin temu, all999 napisał:
16 godzin temu, espe0 napisał:
Ło Pany! wróciłem właśnie z seansu 
 
JOKER
 
Ka pi tal ny !!!
 
10/10 Polecam!

Dobre kino, u mnie solidne 8/10.

to będzie trzeba obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja się wieczorem zabieram za "Jokera". Zobaczymy jak się ma kreacja Joaquina do tej Heatha.

 

W sumie, to sobie właśnie dlatego ostatnio Trylogię Nolana odświeżyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo słabych recenzji, które przewalają się w sieci nie mogę powiedzieć/napisać złej opinii na temat nowego Terminatora. Warto obejrzeć, akcji i napięcia nie brakuje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neonlight napisał:

Bliźniak (2019r.) - dobry, ale bez szału, niemniej warto obejrzeć, ocena 7/10.

 

Nie pamiętam, żeby mi się to wcześniej zdarzyło, ale z Bliźniaka wyszedłem po jakichś 30 minutach. To było tak złe pod każdym względem.

😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, all999 napisał:

 

Nie pamiętam, żeby mi się to wcześniej zdarzyło, ale z Bliźniaka wyszedłem po jakichś 30 minutach. To było tak złe pod każdym względem.

😐

Ja nigdy nie wyszedłem z kina podczas seansu, bo często końcówka potrafi podciągnąć słaby początek, aczkolwiek na Dom Strachu (2019r.) byłem bardzo bliski wyjścia, taka żenada, że szok - poszedłem na tego gniota, bo zostałem zaproszony, towarzyszki miały mokro, ja odwrotnie, beka przez cały film. :D

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mrbudyn napisał:

Mimo słabych recenzji, które przewalają się w sieci nie mogę powiedzieć/napisać złej opinii na temat nowego Terminatora. Warto obejrzeć, akcji i napięcia nie brakuje. 

 

 

To chyba remake II tylko różnica że tam chłopiec a tutaj dziewczynka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Joker zaliczony. Oskar murowany za rolę pierwszoplanową ? Moim skromnym zdaniem TAK.  Już pora na Joaquin Phoenix-a. Pora na Jokera 🤡

 

SPOILER. Jeśli nie oglądałeś Jokera to nie włączaj filmiku poniżej.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po "Jokerze". Seansie.

 

Całościowo wyżej cenię sobie kreację Heatha niż Joaquina, ale tylko jeśli na sztywno uznamy, że ma to odniesienie do uniwersum DC. Czy "Joker" takie ma? Tak, szczątkowe ( miasto - Gotham). Postaci (rodzina Wayne'ów - w tle). I wtedy tak, Heath. Ale jeśli uznamy "Jokera" za spin-off, ale tak naprawdę "zwykły", chociaż dość głęboki dramat psychologiczny, to...

 

Właśnie.

 

I jeśli Phoenix nie dostanie Oscara to to będzie to skandal. Bo powinien ją dostać za tą jedną... dwie sceny: 

 

 

 

 

Ejmen.

 

Edit: ach, te uciekające przecinki ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr. Sleep aka The Shining 2 (2019r.) - Film bardzo dobry, oczywiście nie tak, jak jedynka z Jack'iem Nicholson'em, ale jak na dzisiejsze standardy zdecydowanie trzyma poziom.

Ocena: 8+/10 - nie ukrywam, że Rebecca Ferguson miała wpływ na wysoką ocenę. :P

 

 

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Once upon time... in Hollywood".

 

8/10

 

Tarantino nawet jeśli nie do końca jest sobą, to jednak Tarantino. Ta jego miłość do kina, bawienie się nim... "Mruganie do widza" ;) Żonglowanie konwencjami... I zawsze tworzy, genialne epizody, dla dawnych gwiazd kina/telewizji (vide rola Luke'a Perry w tymże filmie) przywracające ich blask. Plus alternatywne zakończenie :D  Podobnie było zresztą w "Bękartach wojny".

 

Plus IMHO najlepsza rola Brada Pitta w karierze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thomm napisał:

"Once upon time... in Hollywood".

 

8/10

 

Tarantino nawet jeśli nie do końca jest sobą, to jednak Tarantino. Ta jego miłość do kina, bawienie się nim... "Mruganie do widza" ;) Żonglowanie konwencjami... I zawsze tworzy, genialne epizody, dla dawnych gwiazd kina/telewizji (vide rola Luke'a Perry w tymże filmie) przywracające ich blask. Plus alternatywne zakończenie :D  Podobnie było zresztą w "Bękartach wojny".

 

Plus IMHO najlepsza rola Brada Pitta w karierze.

Kura.. muszę obejrzeć ten film. Niepotrzebnie odpuściłem go, jak leciał w kinach, przez sporą liczbę negatywnych komentarzy. ;)

 

Le Mans '66 (2019r.) - Film bardzo dobry, jest to obowiązkowa pozycja dla fanów wyścigów samochodowych i historii motoryzacji. Ocena: 8+/10

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, neonlight napisał:

Kura.. muszę obejrzeć ten film. Niepotrzebnie odpuściłem go, jak leciał w kinach, przez sporą liczbę negatywnych komentarzy. ;)

 

 

 

Zobacz. On nie jest zły. Tylko to nie jest 100% Tarantino. Ale to jest 2 i pół godziny, wolno rozwijającej się, ******stej zabawy. Sergio Leone, westerny, alkoholizm, upadek złotej ery Hollywood... Sharon Tate, Polański, Manson, Cielo Drive... A końcówka?

 

- k***a, to mnie parzy w łapy!

- no musi, w końcu to miotacz ognia!

- kur...

 

;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ogladałem ale na pewno obejrzę i innych zachęcam

https://programtv.onet.pl/tv/zrodzeni-do-szabli-398923?entry=38048490

Zrodzeni do szabli

"Jan Jerlicz, weteran wojny moskiewskiej postanawia wrócić w swoje rodzinne strony, by zacząć wojskową edukację Błażeja, syna Jerzego Wronowskiego. Fabularna opowieść o odwadze i honorze z perspektywy młodego szlachcica, któremu przyszło dorastać w Rzeczpospolitej Obojga Narodów"

Na Hisotry HD np. dziś o 22.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności