Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, BarteqW napisał:

 

No mi się też zdarzało małe zapętlenie ;-).

A Dwójka, niewiele gorsza, Danny Glover wymiata, zwłaszcza w końcowej scenie na statku obcych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, adamos80 napisał:

A Dwójka, niewiele gorsza, Danny Glover wymiata, zwłaszcza w końcowej scenie na statku obcych :) 

Ale jednak gorsza 😉. Za Glover-em nie przepadam, natomiast reszta aktorów za bardzo pajacuje (Busey, Alonso i śp. Paxton) 😂,  całe szczęście,

że Predator robi swoje i to się liczy 😎.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bokrug napisał:

Nacieszcie się starymi dobrymi Predatorami, nowego nie tykajcie, bo dostaniecie raka, ja widziałem już ze 2 miesiące temu więc Gwiazdki mogę nie dożyć. 

I to jest film tego gościa, który grał Hawkins'a w pierwszej części 😮?! No to nieźle dał doopy 😏.

Tytuł polskiej recenzji 😂  - The Predator to nie jest zły film. Pod warunkiem, że uzna się go za parodię - Spider's Web

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, neonlight napisał:

Mission Impossible Fallout - Super, chyba najlepsza część serii

 

 

Nie była tak porywająca jak poprzednie ale nie żałuję spędzonego czasu.

2 IMO była najlepsza.

M

Edytowane przez sp5it
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, neonlight napisał:

Fantastic Beasts and Where to Find Them - mnie chyba starość już dopada, że bajki z powrotem mi się podobają 😂. Przepiękny film. Ocena 9/10. 😉

 

 

 

A H.Pottera lubiłeś/oglądałeś, tak pytam żeby mieć odniesienie? 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BarteqW napisał:

 

A H.Pottera lubiłeś/oglądałeś, tak pytam żeby mieć odniesienie? 🙂

 

Oglądałem pierwszą część, ale nie przepadam za filmami z dziećmi w roli głównej, bo jest to mało przekonujące 😂, choć oczywiście

są wyjątki, jak np. Hugo i jego wynalazek, którego również uważam za genialny film 😉.

 

Outlaw King - bardzo dobry film oparty na faktach. Kto lubi takie klimaty, będzie usatysfakcjonowany 😉.  Ocena 8/10

 

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Equalizer 2 - taki "dobry" John Wick. Mimo pewnych niedociągnięć, moim zdaniem film dobry. Chętnie obejrzałbym trzecią część.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "Back to the future" a dokładnie druga część. Jeżeli tylko gdzieś leci to zawsze oglądam, a mogę przecież jeszcze obejrzeć w każdej chwili. W każdym razie ta trylogia znajduje się u mnie na 1 miejscu i oglądałem już niezliczoną ilość razy. Odkąd pierwszy raz zobaczyłem na TVP pewnej niedzieli,  jeszcze w szkole podstawowej jakieś dwadzieścia parę lat temu, tak już mi pozostało. Zresztą z większością tych ulubionych tytułów mam podobnie. 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Bohemian Rapsody. 

I również łezka poszła tu i tam ;)

Warto - dla bardzo dobrej roli (Rami Malek) jak i oczywiście muzyki. 

Robotę robi sala z doooobrym nagłośnieniem! 

Bardzo dobrze, że ten film powstał. 

9/10

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Jak wstawiacie link YT dodawajcie link IMDB lub (i) filmweb. Sporo wstawionych trailerów poznikało i nie wiadomo o czym było pisane. Thx.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom. 8/10. Marvel w czystej postaci.

 

1. Tom Hardy

2. Tom Hardy i Michelle Williams

3. Michelle Williams i Tom Hardy ;)

 

Last, but not least, czyli coś po napisach... Woody "Natural born killer" Harrelson :) 

 

I jako ciekawostka - ten starszy pan z pieskiem na końcu filmu to ś.p. Stan Lee - twórca potęgi Marvela.

 

 

 

 

Edit: sorki Michał, zgodnie z Twoją prośbą - link do IMDB:

 

https://www.imdb.com/title/tt1270797/?ref_=nv_sr_1

Edytowane przez Thomm
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie powtórkę: https://www.filmweb.pl/film/W+ułamku+sekundy-2017-786774

Diane Kruger bezkonkurencyjna w tej roli.

 

9/10 poruszający i smutny film... polecam. https://www.filmweb.pl/Glowa.W.Mur

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności